Отговори
# 285
  • Мнения: 194
честито бебе на анири!!!да й е живо и здраво и много да я слушка и радва!!!   bouquet

# 286
  • Мнения: 83
палечке, анири - честити бебоци  Simple Smile да са ви живи и здрави, да папкат и да са кротички  Wink
много се радвам за вас  Hug
хекси, честита племенница  Simple Smile малкият алекс ще си има компания, колко хубаво

п.с, извенете ме, че само с малки букви пиша ама бебка нещо е много неспокойна днес и сега спи в ръцете ми

# 287
  • Мнения: 173
Здравейте и от мен!
Покрай малкият човек съм толкова заета, че нямам време да се включа .
Честито на всички нови мами, да са им живи и здрави бебоците!
Специални благодарности искам да изскажа на basilisk.В труден за мен момент,когато ми беше намаляла кърмата тя ми даде кураж и съвети, благодарение на които аз си кърмя детето и не давам АМ.Мисля ,че за нас е много ценно, че тя е сред нас и ни дава такива съвети и морална подкрепа.Чудно е да си гушнеш малкия бебо и да си го кърмиш!

# 288
  • Мнения: 173
Искам само да помоля за едно допълнение към първата страничка.Синът ми се казва Ангел, а аз съм на 32 години.Благодаря!

# 289
  • Мнения: 229
Hexina,прочетох,че даваш на твоя мишок Lefax-можеш ли да ми кажеш по колко и как точно го даваш.
1-2 изпомпвания преди всяко хранене (може и по-рядко, както решиш) с лъжичка в устата или се слагат директно в шишето с кърма/адапте.

# 290
  • Мнения: 10
Здравейте мили мами,
на родилите честито, на чакащите ... леко раждане и здрави бебета  Laughing
нямам възможност да прочета нищо, надявам се по-късно да успея, само да се запишем и ние

ИМАМ СИ МОМИЧЕНЦЕ, РОДИ СЕ НА 01.09.2007Г. 3380кг. и 50 см.
казва се ИРЕН

ОЩЕ ВЕДНЪЖ МНОГО ЦЕЛУВКИ И ХУБАВИ ЕМОЦИИ НА ВСИЧКИ   bouquet

# 291
  • Мнения: 1 896
Честито момиченце на Валентия! Да сте много здрави и щастливи и да се слушате!
tic_tac,
Да ти призная, чудех се как ли вървят нещата при вас и много се радвам да чуя, че хармонията се е възстановила! Заслугата си е изцяло твоя! (и малко на бебо)  Hug

# 292
Момичета, днес съм пак щърк - имаме новина: newsm44
Весела е родила днес своя бебок - ГЕОРГИ - 2950 гр. и 48 см.!
Тя е още в интензивното, но е добре, малкия сладур също е ок!  bouquet
Да са много здрави, щастливи и късметливи заедно и да се слушкат взаимно!!!
smile3525

# 293
  • Мнения: 4 970
Момичета, честити бебенца на всички ви! А на все още очакващите - късмет!
Намесвам се в темичката ви, за да ви съобщя, че Самира вчера - 11.09. - стана мама за втори път. Бебето се казва Николай, 3.300 кг.  Аз съм стринката на бебето, въпреки че ние не държим на тези обръщения! Кака Александра е избрала името!

# 294
  • София
  • Мнения: 242
 Здравейте бъдещи и настоящи мами. ЧЕСТИТО на всички гушнали своите бебчовци. Успех и на тези, на които предстои най-важното събитие.
 Едва успях да намеря време да ви пиша, след три седмичният ми престой в болницата и грижите по моето мъниче. След изписването успях да се сдобия и с цистит, от който два дена бях с температура 38-39 С. Все още не съм изчела всичко, но се надявам бързо да наваксам с новините и да се радвам с всички вас на приятните емоции около малките човечета.

п.п. Искам да допълня за моята бебка, че се казва София и се роди 52см.

# 295
  • София
  • Мнения: 320
А някой знае ли нещо за mila_mimi?

# 296
  • Мнения: 228
Честито и на Самира,Валентиа и Весела-здрави и щастливи дечица да растат за радост на техните родители.Е ама то днес голям бебевалеж падна.

# 297
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
ДА СА ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦАТА НА САМИРА, ВЕСЕЛА И ВАЛЕНТИЯ! bouquet  bouquet  bouquet
ЖЕЛАЯ ИМ МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ В ЖИВОТА, А НА МАЙЧЕТАТА-БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ! bouquet  bouquet  bouquet

# 298
  • Мнения: 78
Еха,колко много бебенца си имаме днеска.
да са им честити бебенцата на САМИРА,ВЕСЕЛА И ВАЛЕНТИЯ.нека много да ги радват и по малко да  плачкат.

# 299
  • Мнения: 66
Еха че много бебчета newsm44 newsm44 Честито на всички обебели се мами да са им живи и здрави мъничетата и само моменти изпълнени със хубави емоции от тук нататак да имат  love001 newsm51 newsm51
Аз сам си все така 2 в 1 и май доста дългичко ще си остана със томбаче че господина май въобще не му се излиза. Вчера понеже форума ми правеше номера реших да поизляза и цял ден бях по разходки с таината надежда да се размърда моя бебок и да се сети да излезе, но уви дори една контракция не получих Tired Tired Tired

Общи условия

Активация на акаунт