Тайната на перфектната кожа.

  • 193 832
  • 831
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 4 787
Момичета, някоя от вас да е ползвала ексфолиращия лосион за проблемна кожа на Ексфолиак? Нищо не е писано в упътването дали трябва да се ползва крем след това- само е обозначено да се прилага сутрин и вечер. Ако някой има представа как да се ползва, моля за помощ Hug
http://www.framar.bg/product_review.php?id=30061118&from=0&a … E%ED+%E0%EA%ED%E5
дано съм помогнала

Мерси, игуанка. Hug Четох го това, но истината е, че много ми изсушава кожата и няма как да не се сложи крем. Rolling Eyes

# 556
  • Мнения: 1 629
Такааа направих си маслената баня, и наистина става за 15 мин Grinning Хареса ми. Освежи ме. За сега кожата е много мека и гладичка, но леко ми мазнее, но това ясно защо е Wink  Капнах си във водата с парата и 4-5 капки лимон, но трябваше по- малко, че щях да се задуша направо Sunglasses Супер много съм доволна. И сега по-колко пъти на седмица се прави процедурата newsm78

Лимонов сок ли сложи или етерично масло? Довечера след работа ще ходя да си търся масло от карите, ама не на Икаров. Не знам в Ремедиум дали има други марки /не български/.
  Мохи на Етерика е моето - лимон. Исках лавандула ама все нямат Crossing Arms  Сложи си не повече от 2-3 капки. Много са силни, аз лично се закашлях сдравата от тоя лимон.

# 557
  • Мнения: 12
Dai4eto, LilaC ,честотата е в зависимост от предпочитанията ви  Peace Единствено повече от веднъж дневно ми се струва прекалено, но иначе - както имате желание  Peace

drugata, благодарности за линка  Hug ще го потърся заедно с кремчето с невен на letsgo Peace

Mojito, ако попаднеш на друга марка масло, би ли споделила с нас?   bouquet Както споделих - доволна съм от Икаров, но е хубаво човек да има избор  Hug

# 558
  • Мнения: 5 647


Mojito, ако попаднеш на друга марка масло, би ли споделила с нас?   bouquet Както споделих - доволна съм от Икаров, но е хубаво човек да има избор  Hug

Ами след постовете на CI реших да се поогледам и за други марки. Ще споделя, разбира се, стига да намеря нещо.

# 559
  • Мнения: 30
Мери много добър пост за банята, мерси много. Да споделя, че имам смесена кожа и първо правех банята с масло от гроздови семки, но сега си направих с ший и като че ли съм по- доволна от резултата. Кожата не ми се омазни, препоръчвам го и за смесена кожа поне на мен повече то ми хареса.
Искам да Ви питам възможно ли е с маслата да се правят някакви процедури под душа за тялото.
 Поздрави на всички Wink

# 560
  • Мнения: 1 324
Аз не можах да открия друго масло от карите, освен това на Икаров /дори и то не беше налично/. Търсенето продължава.
Ето малко полезна информация, как трябва да изглежда качественото нерафинирано масло от карите, ако на някой му се чете:
http://reviews.ebay.com/Not-All-shea-Butter-Is-Alike_W0QQugidZ10000000000777706
Не съм виждала това на Икаров. Доближава ли се до истината?

# 561
  • Мнения: 776
А аз да попитам някой, купувал ли си е подобно масло на марка, различна от Икаров? Иска ми се да е на чужда фирма, за по-сигурно Mr. Green Л'Окитан дали имат подобни масла? Thinking

# 562
  • Мнения: 19 349
Аз проверих в няколко аптеки и никъде не намерих такова масло.

А на Етерика маслата добри ли са?

# 563
  • Мнения: 89
А аз да попитам някой, купувал ли си е подобно масло на марка, различна от Икаров? Иска ми се да е на чужда фирма, за по-сигурно Mr. Green Л'Окитан дали имат подобни масла? Thinking
Имат да, но доколко са по - качествени въобще не ми е ясно, но че са дооооста по - скъпи, спор няма. При тях, маслото от карите е основна съставка на няколко серии, съответно го предлагат и чисто, мисля, че и други имат. Откакто, обаче им видях доста от продуктите в Skin Deep и то не със зелена точка, вече много не ме вдъхновяват Thinking.

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 00:14 от Ahim_sa

# 564
  • Мнения: 1 629
На мен на Етерика ми харесват! Да кажа - от маслената баня ми излезнаха пъпчици, ама хубавата новина е, че бързо се скриха Mr. Green Мисля скоро пак да си направя, зарибих се!

# 565
  • Мнения: 6
Що се отнася до гладка и хубава кожа, бих добавила и:
- Предпазвам кожата си от слънце!
- Не стискам пъпки и комедони сама!

- Ползвам различна козметика през лятото и зимата. През зимата е много кофти, защото кожата изпръхва. Тогава е нужен по-мазен крем.

Ето и една статийка по въпрпса:

http://www.novini.bg/10te_zakona_za_hubava_i_gladka_kozha_News_details_1189.html

# 566
  • Мнения: X
Myriad Canaan, благодаря за инфото за маслената баня!   bouquet  bouquet Вече няколко пъти я правя, слагам зехтин, чувствам кожата си много еластична и жизнена след това. С бързоомазняваща се кожа съм, а на носа - с ужасните черни точки.. Tired Наистина ми намаляват след тази баня, но не са изчезнали съвсем.

Аз ползвам масла вместо кремове, досега съм най-доволна от сусамовото масло. Правя пилинг с копринена ръкавица или със сода бикарбонат. И това е в общи линии.

  bouquet

# 567
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Всичко от което се нуждае нашата кожа през зимата:
http://www.elle.com/Beauty/Makeup-Skin-Care/Your-Everything-Guid … nter-Skin?cid=198

# 568
  • Мнения: 1 324
Интересна статийка jaklins!     bouquet  Аз вече няколко пъти правих маска с утайка на кафе, но не знаех, че може да се ползва и за под очи.

Добре, че Артростоп не може да се маже, иначе и него да сме го почнали за глюкозамин! Joy

# 569
  • Мнения: 776
А аз да попитам някой, купувал ли си е подобно масло на марка, различна от Икаров? Иска ми се да е на чужда фирма, за по-сигурно Mr. Green Л'Окитан дали имат подобни масла? Thinking
Имат да, но доколко са по - качествени въобще не ми е ясно, но че са дооооста по - скъпи, спор няма. При тях, маслото от карите е основна съставка на няколко серии, съответно го предлагат и чисто, мисля, че и други имат. Откакто, обаче им видях доста от продуктите в Skin Deep и то не със зелена точка, вече много не ме вдъхновяват Thinking.


Ahim_sa, благодаря много  bouquet Ще потърся, макар и по-скъпи Peace. Пробвала съм преди доста време едно от маслата на Икаров и си спомням, че усетих неразположение Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт