МНОГОДЕТНИ МАМИ 24

  • 15 699
  • 335
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 323
Пак седнах за малко - добро утро на всички / то май утрото си отиде де/
Та, здравейте значи. Имаме 4 зъба. Днес се показа третия / с мнооого сълзи/, а четвъртия му остава само кожичката   - така че го броя излязъл. За капак маймунето си прищипа пръстчето на вратата на банята. Днес не ни е весел ден! То, май цялата седмица ни е такава... В неделя натоварени с поредните покупки от Бриколаж катастрофирахме в Люлин, добре че Дивна беше в столчето си - та се отървахме само с натъртени вратове / аз и татито/... Слава Богу - живи и здрави сме, но колата е доста пострадала... Всичко заради един изрод който на завой изпреварава в насрещното и ни излезе за челен удар, тати удари спирачка и задния се покатери върху нас....
Да не ви развалям деня - важното е че всички сме добре!
Цоц, казах ти не обещавам - особено като не му се вижда края на тоз ремонт... Май в последния момент ще решавам - не ме брой за никакви гощавки и да успея ще е съвсем за малко - много съжалявам....

# 16
  • Мнения: 346
Записвам се в новата тема Simple Smile

Радости и много щестливи детски усмивки за всички "мами на трета, четвърта и n-та степен"   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 035
Мислех че сезона на отпуските е свършил ,пък то...никакви ви няма search
Наталия станала рано,кафе и закуска направила.Браво на Наталката smile3501и на Джо (естествено) football

Здравей мамче Цоци Hug
Цитат
после ще чета...
А кога ще ни пишеш????? CryВече ми домъчня...А и съм любопитна,за книжарничката.

Габи, как си? Оздравя ли вече? И ти ми липсваш,чак взех да препрочитам старите ти постове?  bouquet

Красим,Дидка,Шапчица,Пешеходке...З.Вещица, абе аз ли съм слободанковицата?Или Бин Ладен ви е ударил ,пък аз не съм разбрала? Joy(не много уместна шег..ка)

За всички жертви преди шест години  Flowers Rose Flowers Rose

Момичета,май ми личи ,нервна съм и пиша тъпо...Просто в този момент тече операцията на Венко.Знам че не е сложно ,но smile3518

А на вас липсват ли ви толкова мъжете? На мен ужасно ..а го няма само 4 дни.И ще си дойде ,най-важното.Когато решихме да се оперира в Плевен,първата ми мисъл беше че ще отида с него.Ей така оставям децата на свеки и мама и...После ми дойде акъла ,че той няма да има толкова нужда от мен.Сега обаче, като ги виждам че са добре и са здрави се прокрадва съмнение относно решението ми.Свекърва ми се грижи много добре за децата А те и се отплащат с безрезервна любов.Много им е хубаво с нея и не могат да я поделят.
Ами това е при нас за сега Още не са изключили нета.Но не трябва да злоупотребявам с търпението им.
Опа има раздвижване в редиците.Ще чета Чао!

# 18
  • Мнения: 3 323
Стискам палци за Венко - всичко ще е наред, не бой се!
Забравих, че днес е 11.09.... Да почиват в мир жертвите на това отвратително деяние!

# 19
  • Мнения: 1 035
Пешеходка  spokoМного съжалявам за вашата злополука.Но е било малкия Дявол...
Някъде четох че слагате камина.И ние сме така .Много сме доволни .Цяла зима топла къща,а и бойлера ни е вързан за камината.Така че и топлата вода е бол. А сметката за тока 30 лв.
Е повечко прах ,и носене на дърва ,но ...като остареем ще му мислим.
Цитат
Стискам палци за Венко - всичко ще е наред, не бой се!
Много ти благодаря!

# 20
  • Мнения: 1 744
Привет и от мен! Hug
Стискам палци при Венко всичко да мине добре! Praynig
Баба ми от вчера ходи на изследвания в Токуда, искат да й правят доста сложна операция и затова искат всякакви изследвания. От два дни не сме викали Бърза помощ, дано не се налага повече! Praynig
При нас нищо ново. Жалко, че най-вероятно няма да мога да дойда на празника на Цоцоланкини, но друг път. Peace
Целувки на всички и най-вече на малчовците! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 3 323
Мама 3, ние и досега бяхме, ама без водна риза... Наясно съм с мръсотията, но пък топлината е различна... За съжаление бойлера го купихме преди 6-7 месеца и е доста скъп- нямахме и идея че ще правим камина, та не е пригоден за този начин.

# 22
  • Мнения: 3 479
Здравейте, милички  bouquet
Скоро не съм писала обаче ме затрупаха разни дейности, пък и няколко пъти нета изчезна за по 2-3 дни и не можах да кача снимки, ни да пиша тук. Sad
При нас новото е, че стягаме Матей за детската градина. Тази година ще му е първа, направо във втора група с наборите. Тъй като съм забравила как беше при баткото, може ли мамите на деца, които посещават ДГ да ме консултират по въпроса за дрехите: колко чифта дрехи са необходими за детската градина, какъв тип предпочитате, повече блузки или повече панталончета ползвате newsm78 Хич не си падам по пускането на теми, затова реших, че тук все някоя от вас ще ме посъветва нещо. Благодаря ви и до скоро Hug А, и още нещо: като не се е накапало детето с храна и дрехите са чисти, обличате ли ги на другия ден пак или всеки ден ги сменяте?

# 23
  • Мнения: 1 818
Момичета,тук съм вече и съм по-добре .Благодаря ви за загрижеността.Вчера от леглото не съм ставала ...и доста чести изключения до банята... ooooh! нещо съм хапнала нередовно сигурно...Момчетата сготвиха Боб на фурна и трябва да ви кажа ,че беше прежъзходен на вкус...само го опитах,че бях на печени филийки ... Ходих да уреждам да гледаме една къща утре...харесахме я на снимка.Ще видим и на яве как ще е.В едно китно селце на 8 км. от Елче и на 4 км. от Морето.С 2 дка и половина двор и басейн...Стискайте палци Банката да ни одобри за кредит ,ако харесаме утре къщурката разбира се.

 Hug Шапчице,хареса ми поста ти в края на предната тема...обичам и аз такива селца...изпълват ме със Живот и Спокойствие!

 Hug Вещичке,и на мен ми хареса тази диета... убедих се ,че стомаха ми не е за експерименти,но тази диета изглежда безобидна .Ще взема да се включа и аз.Като бяха малки батковците имаха едно видео филмче ,което се казваше Чаровната вещица ...Като те чета,все за него се сещам Heart Eyes

 Hug Лилибон,как сте,миличка.Как вървят нещата при вас.Отговор имате ли от някоя клиника.Целуни по сладките бузки малкият юнак  Heart Eyes

 Hug Пешеходке,съжалявам за случката...важното е ,че не сте пострадали...Честито ви поредно зъбче  tooth...и свършвайте го тоз ремонт вече...искаме документирано със снимки какви сте ги свършили.

 Hug Наталка,мерси за стихотворението.Наистина е много сладко!И за закуската и кафето...смили се с тези закуски...нали ще започваме диета...

 Hug Цоци,липсваш ни на всички  ... Чакаме подробен разказ...а за темичката...ако има нещо за допопълване казвай...за нови мами не се сещам.

 Hug мама3 ,не се притеснявай.Всичко ще е наред с операцията на Венко.Знам ,че ти липсва...Пожелавам му бързо възстановяване .  bouquet

 Hug Наде,стискам палци за бабчето всичко да ине благополучно!   bouquet

 Hug Дидка,съжалявам за откраднатите цветенца...какви хора има  ooooh!

 Hug Красим,много заразителни са усмивчиците на малката Наталка! Heart Eyes

 Hug Вълшебна,чакам снимките от панаира в Раднево.

Hug Hug КаНиМа ,Галче, радвам се да ви" видя"  bouquet Завръщате се малко по малко всички!

Hug Hug Джулис,Албена и ако съм забравила някоя мама  Hug  Прегръщам ви силно!







Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 15:32 от gaby_s

# 24
  • Мнения: 710
Цитат
Hug Наталка,мерси за стихотворението.Наистина е много сладко!И за закуската и кафето...смили се с тези закуски...нали ще започваме диета...
То диетата такава че ядеш и слабееш  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 818
Цитат
Hug Наталка,мерси за стихотворението.Наистина е много сладко!И за закуската и кафето...смили се с тези закуски...нали ще започваме диета...
То диетата такава че ядеш и слабееш  Mr. Green

Значи сме избрали най-подходящата  Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Мнения: 710
Цитат
Hug Наталка,мерси за стихотворението.Наистина е много сладко!И за закуската и кафето...смили се с тези закуски...нали ще започваме диета...
То диетата такава че ядеш и слабееш  Mr. Green

Значи сме избрали най-подходящата  Mr. Green Mr. Green
Аз на другата не мога да устискам  hahaha
ПРОБВАЛА СЪМ ВСЯКАКВИ ПРЕДИ ВРЕМЕ И САМО КАТО ПОЧНА ДА МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ ПОЧВАМ ДИЕТА И КАТО ПОЧНЕ ДА МЕ ГОНИ ЕДИН ГЛАД И АЗ ЯМ КАТО ЗА ПОСЛЕДНО  Mr. Green АМА ТОВА ЗА ПОСЛЕДНО ПРОДЪЛЖАВАШЕ ПО ЕДНА СЕДМИЦА ПОНЯКОГА И СЕ УСПОКОЯВАМ САМА ,ЧЕ НАЛИ ЩЕ СЪМ НА ДИЕТА.
Галче преобличала съм всеки ден.За допълнителните дрехи зависи от детето и от изискванията на градината,пък детето като тръгне ти сама ще прецениш.

# 27
  • Мнения: 1 744
Галче, за Вики слагам в раницата два чифта бельо, един чифт панталони, една блузка, един чифт чорапи или чорапогащник, според времето, носни кърпички, малка кърпа за ръце, пижамка.  Питай дали трябва и мин.вода да носиш. Обличам я с блузка и панталони, за да й е по-лесно събличането и обличането за обяд. А и госпожите не обичат разни гащеризони и други сложни за преобличане дрешки. Ако не й е изцапана блузката пак я обличам, но повече от два дни не ходи с една и съща, да не помислят, че няма други дрехи  Mr. Green, пък и все нещо е накапано. Peace И аз от понеделник ще я давам и като си помисля, че пак ще почне да реве и да се тръшка , тръпки ме побиват.

# 28
  • Мнения: 2 270
мами гласувайте
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222186.20
само да поясня,че колажите с малкия сладкиш на ТЕДИВАС не съм ги правила аз/както тя си помисли/
Дива ирландска пешеходка -много съжалявам за случилото се.Ужасни шофьори има #2gunfire #2gunfire
честито ви зъбче и дано всички други да излязат без мъки.Аз на моя синковец се чудя,че още не са му излезли доста от зъбите/отдолу има само 3 + двата кътника-четвъртия го няма ,а за кучешките не смея да мисля/
За камината и ние имаме,но изобщо не ни топли/сигурно нещо не е монтирано както трябва/използваме я само по коледа и по новогодишните празници,колкото да ни създаде уют.Миналата зима си прекарахме газ и се родихме
МАМА3 и на мен ми липсва моя мъж като го няма,но при теб е друго сега-пожелавам му бързо възтановяване на твойто мъжле
Галче-вземаш му 3-4 анцуга,няколко блузки с дълго ръкавче/памучни/в градините е топло,тениски 5-6.За по студените дни 2-3 ватирани блузки.Аз лично копувам всичките мои дрехи и тези на децата от вторите употреби.По качествени са и мога да си звема повечко на брой.
Не е нужно всеки ден с различни дрехи.Да не е на ревю LaughingАко са чисти обличаш отново.Дънки и панталонни не са много удобни за игри,затова предпочитам клинове и долнища .

Ние се завърнахме и този път живи и здрави от морето.Малко студеничко беше,но нямахме ден без плаж.Може би от цяла България само на Арапя не валя /в Китен ,Царево,Лозенец-арапя е по средата им/доста дъжд се изля ,но при нас не.
Починахме си ,доволни сме.Снимки после

Габи бързо да се оправяш и дано да харесате къщата

# 29
  • Мнения: 1 818
Ани,благодаря ти! Знаех си аз ,че ще забравя да прегърна някоя мама!  Hug Hug Hug Прегръщам те!

Общи условия

Активация на акаунт