МНОГОДЕТНИ МАМИ 24

  • 15 667
  • 335
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 80
Добро утро мами !Почерпете се за здравето на нашият пораснал Тигър   

  разхладителни коктейли       

     и кафе                                                         
За сега виртуална почерпка после ще кача снимки .

# 331
  • Мнения: 11 607
Момичета.........Не искам да ви обидя или да ви чета морал и право......Желанието ми е да ме разберете правилно, моля ви,защото е за всички ни!

Темата ни се превръща в повече от отчетна с всички големи снимки, поздрави и т.н.Има опасност да не сме заковани на първа страница,ако злоупотребяваме с доверието. В края на краищата има теми за първи клас, втори клас, ....клас, има и за породени деца - те не са заковани. А ние сме. Направи се с цел да ни намират по-лесно други многодетни мами,а не да ни е темата на 2,3 стр.(както се е случвало)...

Темата се задръства и бързо се пълни с всички картинки и снимки,които слагаме.......Ще ни пострада темата,а и ние.....

Проявете разбиране ,моля ви! Нека все пак темата на темата да е МНОГОДЕТНИ МАМИ и проблемите,които ни вълнуват! А и да се намира полезно четиво на страниците ни и да носи информация темата ни! Нека не прекаляваме! Не визирам никой, не е лично към никой, просто искам да съм правилно разбрана!

Благодаря ви от сърце!

# 332
  • Мнения: 1 818
Hug Добро утро,момичета!Днес много рожденици имаме!Да са живи и здрави Михаела на Илиева,Юлия на Дессиви,Даяна на дтти и Митко на Велина!Весел празник на всички дечица! nbirthday
 Hug Шапчице,само да те радва порасналия Преслав!
 Hug Джулис,чудесни чашки...гледах ги и в другата тема...Браво!Чудесна нова страст!Как успяваш и с това да се занимаваш...Поздравления и за помощничката ти.Така е ,когато си имаш момиченце  Heart Eyes
 Hug Дтти,този тежък филм съм го гледала и по испанската телевизия и ми беше много болно...сигурно е обиколил света.
 Hug Цоци,права си,миличка както винаги...  bouquet

Ние тези дни голямо тичане за фирмата...тати се комплектова с необходимите инструменти и се надявам след две седмици да стартираме.Живот и здраве!Моето магазинче ще почака...да не станат много деейности отведнъж...първо да поработят мъжете у дома  Wink Малкия е станал в 6 часа.Представете си...а през седмицата не мога да го вдигна в осем часа за детската градина...при вас така ли е...Всички други спят,а аз ще трябва да ставам да забъркам нещо за закуска.

Приятни почивни дни ви желая!Обичам ви!

# 333
  • Мнения: 1 035
Честит Рожден ден на Михаела,Юлия,Даяна и Митко!!! newsm59
Скъпи мами,Илиева,Дессиви,Дтти и Велина, да са ви живи и здрави рожденниците! Много радост да носят в къщите ви . Flowers Bouquet
Още не съм намерила време да гледам филма.А много искам.Много въпросителни се породиха в мен??? За трите починали деца? за хората които работят там? Макар че съм сигурна че е изпълнен с ужаси,които трудно бих забравила ,до края на живота си.
Габи, аз нещо съм пропуснала. за фирматна? За магазинчето ти?? Е, успех!
 WearyИзвинявям се за картинките .Не знаех за правилата!
Нашите вълнения сега са около Р.Д. на близначките.Много ми е трудно с посрещането (по- точно приготовленията) за двадесетина и повече гости у нас.Вчера ходихме и до едно заведение но пък ни излиза скъпо ....и май ще сме в къщи в намален състав.Още и торта не съм избрала.Чакам днес да се появят бавачи и да хукваме по задачки.
Шапчица, аз обичам нестандартите неща- и така отбелязания Р.Д. много ми допада.
За всички останали ЛЕК И ПРИЯТЕН ДЕН!!!

# 334
  • Мнения: 4 496
Темата ни се превръща в повече от отчетна с всички големи снимки, поздрави и т.н.Има опасност да не сме заковани на първа страница,ако злоупотребяваме с доверието......
Благодаря ви от сърце!


 newsm56



# 335

Общи условия

Активация на акаунт