МНОГОДЕТНИ МАМИ 24

  • 15 712
  • 335
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Кабо Алма,  smile3501  Hug

# 301
  • Мнения: 4 496
Кабо Алма, Shockedвъзхищавам ти се!!Ама довечера ще чета,като съм по-свободна! smile3521 smile3501 smile3501 smile3525

# 302
  • Мнения: 1 818
Алмичке,възхитителен разказ !!! Изпих тройна доза кафе,докато го четях...но снимките не ми се отварят/дата.бг е само за България/.Браво!Браво!Браво!Ходила съм на някои местенца от разказчето,но Гармиш-Партенкирхен ми се наби веднага в погледа.Чудно курортно селце!Обожавам го!Влюбена съм в изрисуваните му къщички ! Искааааам да видя снимките!

Лилибон, HugНовини някакви има ли от клиниките!Разцелувай Криско!



# 303
  • Мнения: 334
  Cry момичета, вижте това :
момичета,не съм писала скоро-нямам сили-след филма,кото преобърна света ми преди няколко дни всичко друго ми се струва маловажно-искам да ви пусна нещо и да ви помоля с цялото си сърце да ни подкрепите-организираме протест и има нужда от всеки един българин-не мога да издам точната дата-това зависи малко организаторски от ББС Rolling Eyes,но когато е сигурна-ще ви е напиша
предупрежавам,че кадрите от филма са нечовешки и жестоки,но това е в България-сега!!!
правя ви цопи да не пиша пак от друга тема


ПРЕДИ ГОДИНА ЖУРНАЛИСТКА ОТ ББС СНИМА ФИЛМ В ДОМА ЗА ДЕЦА В С.МОГИЛИНО В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 9 МЕСЕЦА
НАСКОРО ФИЛМА БЕШЕ ИЗЛЪЧЕН ПО ББС-ПОТРЕСАВАЩ ФИЛМ НА УЖАСИТЕ,КЪДЕТО 75 ДЕЦА СЪЩЕСТВУВАТ В НЕЧОВЕШКИ УСЛОВИЯ-НИКОГА НА НАПУСКАТ ПРЕДЕЛИТЕ НА СГРАДАТА,ПРЕКАРВАТ ДНИТЕ СИ В КЛАТЕНЕ НА СТОЛА ИЛИ БИЕНЕ НА ГЛАВА В СТЕНАТА...ДОКЪТО НЕ СЕ ОСВОБОДЯТ ОТ МЪКИТЕ СИ-....САМО ПО ВРЕМЕ НА СНИМКИТЕ СА ПОЧИНАЛИ 3 ДЕЦА....И ТОВА Е В БЪЛГАРИЯ В 21 ВЕК

ЕТО-ВИЖТЕ ФИЛМА-АКО ИМАТЕ СИЛИ
http://video.google.com/videoplay?docid=-9176914173325307126

ОТ НАШАТА ОРГАНИЗАЦИЯ"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" И ОТ ИМЕТО НА МНОГО ПОТРЕСЕНИ И ЗАГРИЖЕНИ ГРАЖДАНИ СЪСТАВИХМЕ ПЕТИЦИЯ-МОЛЯ ПОДПИШЕТЕ Я
http://www.bgpetition.com/izostaveni_deca/index.html

ВСЯКА ОТ НАС,КОЯТО ГЛЕДА ФИЛМА НЕ МОЖЕ ДА ЗАСПИ БЕЗ ДА СЪНУВА ТЕЗИ СКЕЛЕТИ,НАПОДОБЯВАЩИ ЧОВЕШКИ СЪЩЕСТВА И НЕ МОЖЕМ ДА СЕ ПРИМИРИМ ДОКЪТО ТОВА НЕ СЕ ПРОМЕНИ,ДОКЪТО НЕ БЪДЕ НАКАЗАН ВИНОВНИКА ЗА ТОЗИ ГЕНОЦИД-А ТОВА Е САМО ЕДИН ОТ ДОМОВЕТЕ С ДЕЦА С УВРЕЖДАНИЯ У НАС....ИМА ОЩЕ МНОГО...СЪЩО ТАКА СКРИТИ ОТ ОЧИТЕ НА ХОРАТА,НО НАТЪПАНИ С ОБЕЗОБРАЗЕНИ ОТ ЛИПСАТА НА ПРОФЕСИОНАЛНА ГРИЖА ДЕЧИЦА,КОИТО ЧАКАТ С НАДЕЖДА ДА УМРАТ,ЗА ДА СВЪРШАТ МЪКИТЕ ИМ

ИМАМЕ НУЖДА ОТ ВСЕКИ ЕДИН ОТ ВАС,ВСЕКИ ЕДИН,КОЙТО Е СПОСОБЕН ДА МИСЛИ НЕ САМО ЗА СОБСТЕНОТО СИ АЗ,ВСЕКИ ЕДИН,КОЙТО ОСЪЗНАВА,ЧЕ ТОВА Е ПРОБЛЕМ НА ЦЯЛАТА НИ СТРАНА,НА ВСЕКИ ОТ НАС ЛИЧНО,ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА СТОИМ БЕЗУЧАСТНО КОГАТО ОБРИЧАТ НА СМЪРТ БЪЛГАРСКИ ДЕЦА-МОЛЯ ВИ-ВИЖТЕ ФИЛМА И ЕЛАТЕ С НАС НА ПРОТЕСТ СРЕЩУ ТОВА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ-ДО НЯКОЛКО ДНИ ЩЕ ВИ НАПИША ТУК ТОЧНА ДАТА,ЧАС И МЯСТО КЪДЕТО ЩЕ СЕ ПРОВЕТЕ ПРОТЕСТА С ВРЪЧВАНЕ НА ПЕТИЦИЯТА
САМО АКО СМЕ МНОГО,АКО СМЕ ЕДИННИ-МОЖЕМ ДА ПРОМЕНИМ СЪДБИТЕ НА ТЕЗИ НЕВИННИ ДЕЦА!!!



# 304
  • София
  • Мнения: 353
С малко закъснение искам да честитя рождените дни на Мама 3
 и на мама Цоцоланка
Да се сбъднат и най-смелите ви мечти, мили момичета!

Кабо Алма , за твоя разказ ще трябва да отделя специално време. Вероятно утре.

dil , не смея да отворя линка, но предполагам че е доста шокиращо. Милите дечица! Дано някой вземе мерки да се оправи положението.

# 305
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Цоци ,честит рожден ден!Какво ли да ти пожелая... Нали е твоя младостта, а нищо по-добро не зная от нея и от радостта. Бъди добра, бъди щастлива, върви с една звезда в нощта и нека никога да не заспива смеха на твоята уста!
                                                                                  Честита Ви 15 годишнина, мило семейство!!!
Любовта Ви да става все по-красива и нежна през годините! Бъдете щастливи и благословени със здраве, късмет и  още едно щъркелче-двойно, !


# 306
  • Мнения: 4 496
Кабо Алма,благодаря ти,че позволи и ние да се докоснем до многото красота,на която сте се насладили вие!Нямам думи,не мога въобще да коментирам!Обаче снимките след Бирмингамския дворец не ми се отваряха.Надявам се да е от Интернет-а,по това време е ужас!

# 307
  • Мнения: 2 433
лелееее...ама тобива , ама то може...ама това мойто на нищо не прилича ooooh! Embarassed #2gunfire
Как може 2 дена да не се завъртя във форума и да пропусна такива важни за мен хора! Embarassed ooooh!Супер много ме е срам!ПРОСТЕТЕ МИ мили ми мами Цоцоланке, и Мами3!Зло да ви забрави момичета и Да сте живи и здрави. От късмет и сгода да не се отървате!Дълги дълги години здрави и щастливи семейства да си имате . Пълни къщи с деца и с внуци!  bouquetОще веднъж ме извинете!
Ама... Embarassedблейка ...

# 308
  • Мнения: 1 470
лелееее...ама тобива , ама то може...ама това мойто на нищо не прилича ooooh! Embarassed #2gunfire
Как може 2 дена да не се завъртя във форума и да пропусна такива важни за мен хора! Embarassed ooooh!Супер много ме е срам!ПРОСТЕТЕ МИ мили ми мами Цоцоланке, и Мами3!Зло да ви забрави момичета и Да сте живи и здрави. От късмет и сгода да не се отървате!Дълги дълги години здрави и щастливи семейства да си имате . Пълни къщи с деца и с внуци!  bouquetОще веднъж ме извинете!
Ама... Embarassedблейка ...
          И от мен,съжалявам!И от мен ви пожелавам,цялото щастие на земята,да ви се стовари на главата!!!Макар и с малко закъснение!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 309
  • Мнения: 2 270
добро утро мами мили
Кабо Алма -страхотен разказ-лошото е ,че не можах да отворя нито една снимка newsm78
Раде-на мен ми подейства диетата.Правих я преди да родя Тони и от 62-смъкнах на 53 за 1 месец/после забременях и всичко отиде на кино/.Миналото лято правих подобна-там свалих 10 кг и после за 56 месеца ги качих отново.Най важното е след диетата да продължиш да се храниш по подобен начин/цял живот-ужас някакъв Rolling Eyes #Crazy/
Лек ден ви желая  bouquet

# 310
  • Мнения: 11 607
Скъпи мами, вчера ми се обадиха за да ме поканят да участвам в предаването на бТВ - Часът на майката. Темата щяла ад бъде за избора да гледаш детето си или да работиш. Вие какво мислите по този въпрос?

Благодаря от сърце за хубавите пожелания! Да ви се връщат многократно!

# 311
  • Мнения: 3 740
Добро утро, момичета!
Радвам се, че ви е било интересно да прочетете разказа ми. За снимките -  в датата са (габи, съжалявам Hug), нямам представа защо не се отварят newsm78, при мен всичко се вижда. Вчера ги бях объркала, но към 18.30 ги оправих. Някой освен мен вижда ли ги? Толкова труд хвърлих да ви ги покажа... Sad
Лилибон, искрено ме зарадва. Hug
красим, трогна ме. Blush

мами3, тежки празници, а? Wink И Цоцоланка май ще ни изненада с близнаци... Sunglasses

наде, гледах те по Канал1. Защо се спотаяваше досега? Ето кой ще ни представя пред медиите! Справи се чудесно!

ДжулиС, знам, че си в кампания, но ми липсваш!
Галче, СуперТеди, тедивас, Оливети, Пешеходката, Маминка, какво става с вас?

Не е ли време за срещичка? Heart Eyes

Скъпи мами, вчера ми се обадиха за да ме поканят да участвам в предаването на бТВ - Часът на майката. Темата щяла ад бъде за избора да гледаш детето си или да работиш. Вие какво мислите по този въпрос?

Цоцоланке, знаеш аз какво мисля по въпроса. Избрах да си гледам децата и не съжалявам. Сега вече са големи и мога да работя спокойно - поне още 20 години.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 09:01 от Кабо Алма

# 312
  • Мнения: 710
Добро утро,момичета!
Кабо Алма аз прочетох разказа до половината и снимки видях,но то разказ ли беше,цял роман  Mr. Green
Ще продължа след малко,да раздам отговорности на моите младежите че като не са на училище да са заети  Mr. Green
Честно да ти кажа не ми харесва Анлия ама хич,но снимките от Германия и Австрия ми навяха хубави спомени от моето пътешествие преди няколко години и аз,обратно на теб,харесвам повече Австрия.В Германия бях свидетел на един празник със бира и ядене,какво оставиха след себе си ужас,не съм видяла по-голяма свинщина в живота си,но само след половин час,тоест това става в 5 сутринта,нямаше и следа от празненството,всичко беше лъснато.

# 313
  • София
  • Мнения: 1 677
Кабо Алма,ето ме  Wink
И мен много ме впечатли разказа ти и снимки видях  Laughing Добре сте си изкарали.Даже маааалко ви завидяхме  Embarassed Да сте живи и здрави още много да обикаляте!

Наде,и аз те гледах,много приятно ми стана да те видя.Справи се чудесно!  newsm10

Цоци,и аз като Кабо Алма мисля да си гледам дечица докато пораснат малките достатъчно,че да се оправят сами.Да ни е жив и здрав тати да ни гледа  Praynig Пък за работа след това, Бог ще промисли с какво ще се занимавам.

Нещо за срещичка прочетох  newsm78,винаги готов!!!!  Grinning

# 314
  • Мнения: 1 744
Страхотен разказ Кабо Алма! Party Изчетох го целия и отворих всички снимки. Какво да кажа - таланта си е талант, а местата, които сте посетили са просто приказка. Мечтая си да живея на място, така подредено и лъснато. Много ми беше интерсен разказа за Лондон, щото замалко да живеем там.
Относно медиините ми изяви, не съм много по тях, защото се притеснявам. Но понеже нямаше кой, се съгласих. Но като гледам реакциите на някои хора, повече няма да участвам в такива инициативи.

Цоцоланке , аз бих си гледала децата до 3-4 годишна възраст, ако имаме финансовата възможност. Не съм някаква кариеристка, обичам да съм си вкъщи, но повече от това време би ми дошло малко множко. Peace
Лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт