38 - Арабски дни и нощи с български привкус !

  • 24 263
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добро утро!

Дани, сори за пастата. ето една италианска торта със се рецептата Simple Smile
http://www.andies.cashhosters2.com/baked%20goods/Italian_Rum_Cake_Recipe.html

Деси, малко съм уморена от всичките тия истории, защото не са ми в природата и ме натоварват. Права е Веси, че все пак сме се събрали за отмора и ако имаме нужда от съвети. Всички от нас си имаме приятели и роднини в "реалния" свят. имаме си нашите семейства. много по-стойностни неща с които да си занимаваме мозъците. не вярвам някоя да е толкова свободна, че чак да скучае  Simple Smile

дайте да ги спрем тия виртуални глупави спорове и да си гледаме живота.
нека тая тема пак стане само за добър лаф и женски мохабет. така може би хората, които спряха да пишат ще се върнат.  Peace

леки пости и положителни емоции!

# 256
  • Мнения: 2 804
Миме , мерси !
Аз само си говоря за торта в действителност не ми понася изобщо .
Даже онзи ден си купих едно парче и го изхвърлих без и да го помириша даже .
Нещо много лигла го раздавам само капризнича напоследък .
И една ревнива съм станала , направо се плаша от себе си .
Миме , дано наистина темата ни си възвърне стария облик , че така е много неприятно за всички ни !
Още по гадно е това , че се случи всичко по време на Рамадана .
Пожелавам здраве на всички , пък кой каквото си реши !  bouquet

# 257
  • Мнения: 1 269
 и на мен ми омръзна всеки втори ден да 4ета защо,ама как ....ами защото така,хора всякакви,мозъци всякакви ooooh! познати които само 4етат да ме питат какво става,какви са тези истории ooooh! Embarassed  аз отдавна сложих 4ертата,даите малко по ведро да я караме,светът не се върти само около форума Shocked

Ани,Пепи кажете как е времето в Бг,4е аз за стягах на мъжете багажа и за 10 дни само да не се окажат с 3 куфара Laughingот сега мисля мал4о,ще ми се пръсне сърцето.успокоявам се,4е с баща си са партийка,но знам,4е много ще ме търси Confused

Ех дани защо и аз не бях като теб Tired сега нямаше да съм в това слонско положение.спра ли да кърмя и сериозно се заемам,4е много взе да ми тежи За по4ивка и аз се присъединявам към теб,на някои самотен остров по възможност.От къде е температурата на малката newsm78

Пепи де си моме?Как върви работата?
Мария даваи да ходим в МОЕ или Ламси(там си носехме храна последния път и си хапвахме между децата )Grinning

Свеар завърнахте ли се?Иншала дано новините са хубави Praynig Praynig

Мале4ка нещо не яде и не мога да разбера защо?Цедя се и давам с шише,но едвам изяжда 60-70 гр и то в полузаспало състояние.Не дърпа и ме съмнява,4е е заради биберон залъгалката.Оф пак на лекари ще ходя

Някои не иска ли да направи албум?в момента съм зле със свободното време,но ина4е с удоволствие.

Сега из4езвам да опъна"снагица" докато малката спи
  bouquet

# 258
  • Мнения: 2 804
Милена , малката се зарази от сестра си .
За албума не се навивам с 2 леви ръце съм !
А на малката защо и даваш кърма от биберон ???
И биберон , защо даваш ?
Дано да мине всичко на ред при пътуването на съпруга ти с малкия .
Пък за това , че ще те търси е ясно , по ценно от майката няма !

# 259
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добър ден и от мен !
         
Мила Веси , потресох се от това , което си ни написала . Когато пуснах темата преди време , най-искрено и наивно вярвах , че само ще се забавляваме и помагаме . Не разбирам все още какво се случи . Не разбирам кой , в какво обвиняваш - много е общо обръщението , приемам го лично и ми е много болно . Не знам кой крив , кой прав - но повече от всичко на света , в този момент , ми се иска да се върне онзи дух на доброта и веселие , който заварих в началото на годината . Всички , които останахме в темата се опитваме да го възродим,преодолявайки различията си  - без теб ще ни е много трудно . За мен си стойностен и сърцат човек , съжалявам , че така и не можах да се организирам и да се запознаем лично . Вярвам , че си насреща , доказала си , че винаги си държиш на думата ! Уважаваме те и те ценим , обичаме малкия Тарик - не ни изоставяй !!! Желая ти спорна учебна година !
 
Момичета , взех си часовете в детската градинка , пошматках се и се прибрах --- ей ме на - как ви Нежа на манежа ... Joy    Снощи с шефи щяхме да получим инфарктус -- детенце иска да ни запознава тия дни с кандидат зетя -- ни моем го преглътна тоз факт - малка ни е уж момата , болнава - пък вижте ква я къдри ..... И друга новина да ви споделя - окончателно е ясно , че американската кандидат снаха за братчето - няма да дойде - язък..... не и дали отпуска . А майка и татко ремонтират банята , че пушек се вдига - не знам защо решиха , че туй помещение е най-сюблимното и важното  Joy   
         
Миленче ---   за времето --- следя всяка вечер прогнозата --- казват че от уикенда започва да вали и ще има захладняване - не знам дали ще познаят . В момента е топло - дори горещо . Сутрин хладно - за тениска с жилетчица  , на обяд горещо - само по тениска  и вечер като се скрие слънцето пак захладнява . Но какво ще дойде - не знам за сега . Те кога тръгват , ако искаш всекидневно ще те информирам за прогнозата - сега изтървах обедните новини и не чух дали има промяна .   За албум - аз съм насреща - само кажете - всички ли виждате снимките ми качени в снимка .бг - ако отговора е да - пращайте ми снимки на лични аз ще го оформя в сайта .
         
Дани -- я си поплачи пред нас -- може и да ти олекне -- ако ми беше на близко с удоволствие щях да ти дам малко отпуска  !   Горе главата пиле - ще се справиш - ти си ни силна -- обичам те  Heart Eyes Hug
               
Лек и спорен ден на всички ! Ваййй .... нещо се олях с писанката .... в къщи съм , ще надниквам , кой е на линия   Wink

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 15:03 от Другарче

# 260
  • Мнения: 1 728
Миленче, Пепи е казала вече - типично ранна есен е в момента, сутрин/ вечер по-хладно, около обед затопля.
Ето прогноза за идните 10 дена, като наближи пътуването можеш пак да провериш в сайта:
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/BU … =_topnav_business

С турците ли ще пътуват? Хемус летят ли в момента? Четох че БГ Еър пускат линия София- Истанбул от 16 октомври, дано вече има повече възможности за връзки, че много неудобно с тези полети.

# 261
  • Мнения: 815
Мария даваи да ходим в МОЕ или Ламси(там си носехме храна последния път и си хапвахме между децата )Grinning

Ей, Миле, да не сте посмяли да се завъртите на там и аз да не съм.
Ти си ми обещала  Peace

Ей, мацки, как сте?
Аз съм си все още у Българско.
Времето е супер, разходки до безкарай   Sunglasses

Другарче мило, чакам си обещаното  Wink

Дани, как са малките?
Малката принцеса още ли е болна?

Веси, мила, ще липсваш  Heart Eyes
Според мен сега е време да пишеш тук  Mr. Green
Мисля, че сега се диша повечеееееее    Mr. Green Mr. Green

Миме, идвам си......  Peace

Лек вечер от мен и мноооого положителни емоции  Hug  bouquet

# 262
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
айде аслема, сладурки кбир и срир, тук сме след  малък шопинг с линда под  топли4кото слънце! оставих я при татко й в офиса, да следи за мацки сваля4ки , а отидох да си взема нов леген и пластмасови изумици! ама като ме гледаше продава4а и си викаше как аджиба такава мацка ще мине един град с леген хахаха и ми даде голямооо торбе, да си покрия кахъра ,за да не разваля убийственото излъ4ване! ето така да го докарате, вървя си аз и един ми вика,4е нещо ми било хубаво, зна4и с леген или без, тука нямат пропуск!ина4е сме си добре оправих документите за градината в понеделник, ако сме ок здравно сме там!оба4е кажете ка да си махна мързела, толкова ме е хванал ,4е е хептен хроника!
айде да  разказва свеар как е минало, да не са се върнали или на мене така ми прозву4а?
веси, супер сори, мислех , 4е не съм засегнала явно никой, пък аз оби4ам бялата страница и винаги мразя 4ерновите! та с хиляди уважения към избора ти и към веселото излъ4ване, което имаш от писаното и видяното! за наш тарик, кошница с целувки, много ще ни липсвате!
оздравявате ли ?

# 263
  • Мнения: 2 804
Здравейте драги " патиланки "  !
Прибрах се преди малко от работа и сега умувам какво да сготвя . Нещо с пила ще да е , но още не съм го измислила .
Вие какво месо обичате ?
Аз предпочитам пуешко и телешко .
Фатима , е вече значително добре отново беснее , но това ме радва .
Целувки на всички ! Heart Eyes

# 264
  • Мнения: 1 269
Шукран джазиилан Синопти4ки Hug Hug Ани мерсаж за сайта,ще го следя за да са подготвени.И аз 4ух за тези полети Истанбул- София,но аз на Хемус вяра ве4е им няма. Confused

Любе много свежо зву4иш Hug Сигурна съм,4е си прекарвате супер.Как беше в Испания?Да пуснеш някоя и друга снимка като се прибереш.Ще се меткаме до МОЕ по-4есто,ти само си ела Wink
Пепи сериозно ли за Цвети newsm78 В краина сметка да са живи и здрави,може това да и е късмета.Посрещнете го мом4ето хем ще го опознаете.Стискам палци и да се похвалиш.Жалко за американката Confused
МАрси брЕх,4е съобразително мом4ето.Пропуск и тука няма.
Аз в 9-ти месец бремена и с Дима за ръка,свири арабко,4е ме следи и с колата,сваля стъклото и си диктува номера.Мен ми писна,4е и пътя взе да ми се4е(да не оплаши Дима) бяхме от задната страна на блока ни.аз набирам мъжо и му викам веднага излез на терасата.Со4а му колата и тои разбра за какво става въпрос,за секунда беше запалил колата,но онзи като светкавицата драсна.после ми се караше защо не съм му запомнила номера на колата Sick загорели или превъртели  #Cussing out

Дани цедя се,защото когато малката се разболя су4еше по минутка и аз така или ина4е се цедях след хранене да не ми намалее кърмата.интересно,4е тогава су4еше от шишето горе долу добре,а сега много вело.ще махна бибата да видим. Thinking Дано се оправи малката Praynig 

Еи Мубарак се заел да прикрива кабелите,4е малкия ходи и ги дърпа.Охка пъшка,все едно цяла къща строи.Така е като сме с две леви и меки ръ4и4ки ,направо ми иде да взема 4ука и сама да ги направя Mr. Green

# 265
  • Мнения: 3 804
МИЛЕНКА какво 4акаш захващай се ти ,на мен пералнята ни нещо се развали спря да пълни вода,и понеже мъжо все не мога да го хвана развих марку4а взех прахосмука4ката и го изсмуках сега пак си работи нормално,по леките поправки си ги правя сама
ние сега се прибираме бяхме канени на ифтар у сестрата на мъжо
и сега ще се заемам с тортата за утре,4е утре ножия посланник ни свиква на среща,дано да успея да стана и да се замъкна до там 4е е на 1 4ас от нас с кола

# 266
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477

Деси, Честит Рожден ден  на Даяна!
Много здраве и щастливо детство!

# 267
  • Мнения: 3 804


http://www.foodtographics.com/uploaded_images/dessert/fruit%20cocktail.jpg
http://www.tdgcoffee.com/images/Coffee.jpg
моми4ета днес Даяна става на 2 годинки да ми е жива и здрава

Последна редакция: сб, 29 сеп 2007, 01:22 от Дивиана

# 268
  • Мнения: 3 804
МАРИЯ мерси 4е си се сетила  bouquet

# 269
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
пак заповядай  bouquet

повече в молове петък вечер не ходя #Cussing out половин Шарджа беше в Мега мол днес. малкия не ми даде и едни гащи да си купя. все иска да бута Нур и блъска хората наляво -надясно. за празника май ще си излезна с Нур по женски и ще си напазарувам на спокойствие  Laughing
Милена, ще се чуем за утре. че в другиден трябва да ходим до религиозния съд. за едно удостоверение за визата на майка искат и аз и двама свидетели да подпишат #Crazy. не можем да й направим виза за гледачка, че е по-възрастна от границата- 60 години и сега , живот и здраве, Бути ще я спонсорира. че и 5 хиляди депозит искат. добре, че е депозит. ще го водим спестяване  Mr. Green

за Хая не се тревожи. и Зайед на нейната възраст беше на изцедена кърма и не ядеше повече от 60-80мл, но си наддаваше нормално. здрава да е.
Нур хич и не ще биберона. потриса се като й го слагам, а ако се опитам да го задържа направо и се гади. така си седи в чантата. и по-добре.
снощи и обръснахме главето и сега лъска, лъска. милата дадох и една цица и нищо не разбра от цялата работа. купихме й една малка много красива гахфийка, че не намерих подходяща шапка.


Любе, да донесеш малко хладец насам Hug
Пепи, за женене кой кога му е писано. на колко години е Цвети?

Марси, и тук е Рамадан карим Mr. Green вчера отидох до супера на 10 метра от нас. вътре една мискина ми иска пари, като излезнах един момък и той мераци. преди години беше срамно да си сложиш червило дори и след залез слънце. сега хич и не им пука- голи ще тръгнат. не знам за какво въобще ги носят тия абаи. Laughing

отивам да полягам, че пак ще съмне. не мога да си легна преди 2 и това е Tired

Общи условия

Активация на акаунт