С коси от златни есенни листа към Пазарджик пристъпва есента

  • 14 258
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 577
ми аз да кажа тогава - лека нощ Joy

# 76
  • Мнения: 1 040
Еми,лека,то май всички са пияни от снощи Laughing Laughing Laughing Laughing

# 77
  • Мнения: 2 336
Честит рожден ден на Ния на Pandora,
  party023  Gift
въпреки че от както влизам в Пазарджишкия форум не съм я срещала newsm78, но това не пречи да я поздравим /все пак  фигурира в списъка/.
И къде се загубихте бре мами, дори и на работа да се ходи пишете по някой ред различен от това добро утро и лека нощ Mr. Green

# 78
  • Мнения: 145
Ами ето няколко реда от мен.Моята диета за която ви споделих наистина действа-за 3 дни-2 кг свалих!!!Дано е така добре и до 10-я ден.Иначе сме добре и чакаме да ни приберат към Пазарджик.Някои знае ли нещо за Деси?

# 79
  • Мнения: 592
Честит рожден ден на Belladona! ( на патерици и от мен )

 newsm59
Ваня, прости ми , 4е съм те пропуснала, но не съм влиzала няколко дни въъв форума.
Как иzкара рождения ден?
И да иzкажа и комплименти zа декупажа, твоите иzработки са най_хубави. Аz се гръмнах като видях какво иzкуство и твор4ество влагате  във ваШите иzделия. Комплименти  smile3501
 
                         

# 80
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
И да иzкажа и комплименти zа декупажа, твоите иzработки са най_хубави. Аz се гръмнах като видях какво иzкуство и твор4ество влагате  във ваШите иzделия. Комплименти  smile3501                       
Направо се изчервих  Embarassed Embarassed Embarassed Такъв комплимент  Hug

Иначе рождения ден мина добре, благодаря за поздрава!
Пратих ти снимки на пощата!!! 

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 12:04 от Belladona

# 81
  • Мнения: 574
Някои знае ли нещо за Деси?
Aми не ThinkingПисах и на линни но няма и вест от нея.Надявам се да няма проблеми

# 82
  • Мнения: 2 577
Здравейте, момичета!
Интересно ми е дали ще гласувате и въобще интересуват ли ви изборите в Пазарджик

# 83
  • София
  • Мнения: 1 511
Някои знае ли нещо за Деси?
Aми не ThinkingПисах и на линни но няма и вест от нея.Надявам се да няма проблеми

Вчера я видях в Острова,но доста набързо. Лео много е пораснал.

Аз мисля да гласувам,както винаги.  Peace
Преди ден вкъщи дойде една жена да провежда анкета и ми вдигна нервите. Според мен анкетиращите трябва да записват мнението на анкетираните,а не да налагат своето.  Rolling Eyes По-голямата част от анкетата беше с политически въпроси. А един въпрос беше за направеното от настоящия кмет за града,аз отговорих,че не е направил кой знае какво...леле,онази като отвори една уста...как така нищо?! Ужас!!!
После ме пита каква заплата взимам - ниска,средна или висока? Аз отговарям средна. Айде пак една уста...вие знаете ли колко трябва да е средната заплата - 900 лв?!  #Crazy Ето това вече ме втрещи! В Пазарджик средна заплата 900лв...смях и подигравка. Че трябва - да,трябва,но не е. Пожелах й приятен ден и прекъснах анкетата. Смотла. #Cussing out

# 84
  • Мнения: 2 577
Гвен, ама ти направо много си я издържала...
Аз все още се колебая дали ще гласувам - по-точно още не мога да отсея кандидатите Joy

# 85
  • София
  • Мнения: 1 511
Гвен, ама ти направо много си я издържала...

Абе аз съм търпеливо момиче!  Flutter

И аз все още не съм се ориентирала,нали знаеш - Хвани единия,та удари другия! Всички са един дол дренки,по-малкото зло трябва да изберем!  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 145
В нас идва една жена още преди месец.Прави анкета на мъжа ми понеже само той е от Пазарджик.Разказа ни за сина си как бил учил екология в София,за себе си ни разказа,че работела нещо към РИОСВ,кафе пихме дори.Не можа да ни убеди да гласуваме,но агитираше за сегашният ви кмет.

# 87
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Аз гласувам на всички избори, въпреки че политиката не ми е от най-интересните области. Смятам, че това е не само мое право, но и мое задължение.

# 88
  • Мнения: 1 938
И да иzкажа и комплименти zа декупажа, твоите иzработки са най_хубави. Аz се гръмнах като видях какво иzкуство и твор4ество влагате  във ваШите иzделия. Комплименти  smile3501                       
Направо се изчервих  Embarassed Embarassed Embarassed Такъв комплимент  Hug

Иначе рождения ден мина добре, благодаря за поздрава!
Пратих ти снимки на пощата!!! 


    И аз безкрайно се възхищавам на изделията ти, Ванче!!!  bouquet  Heart Eyes
    А за мен снимки от купона?  Laughing

# 89
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Добро утро на всички, въпреки лошото време  Wear Umbrella

    И аз безкрайно се възхищавам на изделията ти, Ванче!!!  bouquet  Heart Eyes

 Благодаря ти , Нелкич  Heart Eyes , ама нещо ме е хванала творческа криза  напоследък Tired

    А за мен снимки от купона?  Laughing

  Нямаш проблеми  Hug
  Как са учениците?
 

Общи условия

Активация на акаунт