Краят на лятото приближава, НОЕМВРИЙЧЕТО все по-палаво става!

  • 12 412
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Сисси, честито ти фото! Моето е още по-голямо, но вече свикнах да си го  влача навсякъде с мен. Като излизаме на разходка сме аз, Ваньо, раницата му, колелото му, играчките му, фотоапарата... абе цял керван.

Нали ви казах, че Иван е станал много инатлив? Днес си говорих с госпожата в яслата - там е най-доброто дете, няма тръшкане, няма рев... говори им, пее им....
Та по повод яслите, Бубе, поговаряй си от време на време с лелите приятелски, замоли ги да обличат детето ако захладнее, може пък да излезят по-свестни от колкото изглеждат newsm78 И дано се размине само със сополите този път.

# 31
  • Мнения: 152
Само да кажа - вече знам, че още 2 деца не са ясла днес и са със същите симптоми като Кити.

# 32
  • София
  • Мнения: 298
Мда, това с тръшкането при преобличане, къпане, лягане и др. и Роси го владее, при това с пълна сила. А откакто на морето прекара известно време не само с мама и татко, ами и с баба и дядо, посочва, командва и капризничи на поразия. Но си я обичам и такава  Laughing

Днес е родителската среща преди първия учебен ден на Илия, искаме да отидем заедно с мъжа ми, но май ще се наложи да помоля съседката да гледа моите две деца заедно с нейните 2. Не съм сигурна, че е добре идея  Thinking.

Еххо, наистина си много хубава! Ако ми потрябват съвети за грим, облекло и пътувания, вече знам към кого да се обръщам  Simple Smile

Обещаните снимки - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=171888  Парола: simka

# 33
  • Мнения: 1 541
А паролка за тези обещани снимки ще дадеш ли  Grinning

# 34
  • Мнения: 152
Симка, няма парола.

# 35
  • Мнения: 1 253
Има, има парола и тя е simka
Симка страхотни снимки с много настроение. Роси е голяма чаровница  Heart Eyes Илия как те е надписал обаче  Joy

# 36
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Симка, много готини снимки. Много ми хареса снимката на Роси и другото момиченце с шала  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 11 818
exxo, и аз съм завършила ПМГ, но в Казанлък, също Математика! Прекрасна школа!  bowuu

simka, хубави, стоплящи снимки!

И Юлиана е в период на отрицание, тръшкане, понякога се справяме моментално с това - строг тон и повишаване на глас, но не винаги действа.

Фотоапарата е супер, но трябва да му свикна, големичък ми идва, май аз ще си щракам на джобния, а Георги да си се прави на фотограф, а и като знам, че след няколко месеца ще иска още по-хубав и скъп и като се започнат едни обективи, фотографията си е скъпо хоби.. Иначе той до неделя ще е в Албена, ще участват във ФАРА (Фестивал на Асоциацията на Рекламните Агенции), за да пошумят малко за http://iptv.bg/
Аз си извиках майка за компания, за да не сме сами.

А за ходенето без дете, наистина зависи къде, аз самата бях убедена, че не искам да ходя без нея, но веднъж като се случи виждам, че не е толкова страшно, вярно, че много го изживях. Но и за нас е хубаво, а и съм спокойна, че и на нея й е добре - разнообразие с баба и дядо, просто още е малка за по-далечните чужбински пътувания. Също така тя вече разбра, че не само с мама и тати е интересно, казва си ни "чао" и излиза.

За яслите, градините - имаше преди време тема тук във форума, подслушан разговор от майка в маршрутка на две учителки. Едната казва, че много се е уморила, че много деца имало, а другата казала да отваря прозореца и да ги оставя да тичат, тя така направила и утре щели да дойдат половината деца. Ужасно е и не мога да проумея как една жена (евентуално майка, баба) е способна на подобно нещо, но явно си е практика.  #2gunfire

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 13:41 от Sisssi

# 38
  • Мнения: 1 253
За яслите, градините - имаше преди време тема тук във форума, подслушан разговор от майка в маршрутка на две учителки. Едната казва, че много се е уморила, че много деца имало, а другата казала да отваря прозореца и да ги оставя да тичат, тя така направила и утре щели да дойдат половината деца. Ужасно е и не мога да проумея как една жена (евентуално майка, баба) е способна на подобно нещо, но явно си е практика.  #2gunfire

 #Crazy Това звучи ужасно  #Crazy Това да не са някакви вещи с които човек да се отнася толкова безотговорно. Нали всички болести които кара едно дете си имат своето отражение върху организма и е отвратително някой да ми разболява детето само защото бил уморен. Ами смени си работата бре жено!!!! Сори за офф-а ама се потресох...

# 39
  • Мнения: 152
Това е вярно. В яслата на Кити е точно така. И в това съм сигурна. И другото, което се случва е да ги мият със студена вода. #2gunfire #Cussing out
Аз ще потрая още малко и после има институции, на които ще се оплача.

# 40
  • София
  • Мнения: 44 140
мда, аз имам една позната - работи в детска градина и тя също ми каза, че ако имам начин да избегна яслата най-добре....а пък нейния син вече на към 10 години още с 1000 разправии го вкалва да се къпе, защото в яслата един ден като сменяли памперсите го измили с вряла вода и то детето още травмирано и мрази вода....а това , че ги сабличат и отварят де що прозорци и врати има да стане течение и да се разболеят не за първи път го чета тук из форума....

# 41
  • Мнения: 1 541
 Shocked Не мога да повярвам какви страшни случки разказвате! Е защо никой до сега не е взел мерки срещу тези чудовища там?!?
Сега окончателно ме убедихте, че няма да дам Яна никъде скоро време. Поне до 5 годишна. Егати....Направо не ми се иска да повярвам на това...А по наше време яслите бяха пълни все пак с жени, обичащи децата. Какво им стана   Thinking

# 42
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
А по наше време яслите бяха пълни все пак с жени, обичащи децата.
Мече, и сега ги има. Поне в яслата на Иван са такива. Мъчно ми е, че ще го местим, защото не знам новите от коя порода ще са.

# 43
  • Мнения: 1 541
diddi, то си е за мъка като слушам какво цари, а ти сега си попаднала на нормални хора. Дано и на другото място да си занесете късмета от към лелки!

# 44
  • Мнения: 1 465
Добър вечер Grinning

Това за детските градини е отвратително, особено за дочутия разговор в автобуса Angry
Бубе, ти пак си разбрала, че ги мият със студена вода - ами Поло както още не говори, ако беше той на мястото на Кити, как щеше да ми го каже? Sad
И сега малко за да ви развеселя и внеса подготвително празнично настроение съчиних две заглавийца за следващия месец Stuck Out Tongue afwitch;

- Вси Светии наближават, ноемврийските "актьори" в приказни герои се преобразяват! Grinning
- Вси Светии наближават, ноемврийските юнаци, ще се кипрят с чудни "шаполяци"! Не ме питайте какво означава последната дума, защото такава до преди малко не съществуваше Joy, но щом е за римата Party(иначе би следвало да е "шапки" Blush )
Приемат се поправки и други предложения разбира се Hug
Аз съм на Халоинска вълна, защото преди малко се уговорихме с едни приятели, които живеят до Тулуза да празнуваме РД на Поло у тях и ще е весело. Имат момиченце на неговата възраст.
Вие нещо предвидили ли сте за този ден? За мен е страхотен, приказен и празничен ден Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Вижте какви шапки http://www.feta.fr/index.php?famille=3
Симка, Роси много ми хареса на снимката, където е седнала в синия сгъваем стол Heart Eyes

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 00:57 от Pollia

Общи условия

Активация на акаунт