Отговори
# 15
  • Мнения: 1 230
Същия случай, на същата възраст  Peace Точно като минахме на 3ка Памперс...
Смених марката. Оттогава ползвам Мамия. Вече е на годинка и сме мокри само ако по моя вина е стояла много дълго с памперса  Blush

# 16
  • Мнения: 17 407
Сменяй марката! ЗА тези килограми съм ползвала Либеро, Кан бебе и Молфикс- не е имало пропуски.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ох мила да ти кажа че на вашата възраст и аз имах този проблем,смених памперсите с Молфикс но се изринахме от тях,купих пак Памперс по голям номер и имах успех е от време на време пак пропускаха,но почнах да ги сменям по често и всичко отмина.  bouquet

# 18
  • Мнения: 447
Според мен смени марката  Wink

# 19
  • Мнения: 724
Не съм имала проблем с Памперс.Когато го слагам след това задължително оправям ластикът около крачетата.

# 20
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
И според мен смени марката.
Ползвала съм Либеро, от които съм много доволна, Бейби Ситер - също много хубави, Пипи, Молфикс, а също и разни 'куче марка" без етикет, и никой не е пропускал така. Памперс имат прекалено агресивна реклама и даже станаха нарицателно за пелените за еднократна употреба, но далеч не са най-доброто. Понеже бяхме в болница и в аптеката нямаше друго, в един момент се наложи да купувам  Памперс и останах много недоволна.
От Бейби Ситер примерно - размерът от 3-7кг му стигаше наистина до 7 кг, същото положение е и с Либеро.

# 21
  • Мнения: X
дъщеря пък направи алергия към памперса и смених ги на либеро. либерото пък много пропуска,страшен боклук. сега мисля като свършат да пробвам нещо друго.дайте идея? кан бебе в софия къде се продава?

# 22
  • Мнения: 2 005
Смени марката Peace

# 23
  • Мнения: 7 640
аз пък съм на мнение, че памперсът е голям, хлабав е и затова пропуска.

# 24
  • Мнения: 88
И аз имах същия проблем - сменях номерата на Памперс, ама все същото, затова минах на Хъджис - те са с ластичка на кръста и досега съм нямала проблеми!
Затова и аз те съветвам като другите майки - сменяй марката!  Wink

# 25
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
точно с 2 и 3 на Памперс имах същия проблем. Смених ги с Хъджис и нямахме повече проблеми. На Памперс се върнах после направо на 4-ката.

# 26
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Може би го стягаш прекалено много и това не дава възможност на памперса да попие добре урината. След като го сложиш, издърпай малко отдолу - да "виси" отпред и между крачетата (пък и да не се запарва бебчето трябва памперса да е широкичък и да има възможност да минава въздух) . По-големите памперси би трябвало да попиват повече, дори и бебето да не е стигнало килограмите, може да пишка повече и да е надраснало абзорпцията на този номер. Не знам в България какви Pampers продават, но аз съм много доволна от тях - единствената марка, която наистина попива и държи много добре.

# 27
  • Мнения: 116
Мисля, че трябва да смениш марката. Аз също имах проблем с Памперс 3 преди време и смених с Молфикс.  От Хъджис също съм доволна. Сега сме отново на Памперс, но вече 5-ца, но продължавам да слагам и Молфикс.

# 28
  • Мнения: 476
Ами номер 2 е от 3 до 6 кг, а номер 4 е от 4 до 9 кг. И с двата е напикана. Даже днес с номер 3 беше и оакана на кръста. Стягам колкото мога и не мога да разбера къде е проблема. Вижда ми се, че 2 е малък, а 3 е голям.
купуваш на детето големи памперси  Mr. Green,казвам ти го от опит Peace
и аз като теб бързах с по-големия номер и все беше мокър , купих отново най-малките /от 2 до 5кг/ и проблема ни се реши  smile3521 ползвах ги докато бебо стана 4.5кг newsm10

Подкрепям напълно!  Peace
Не са малки, а големи тези дето слагаш. Синът ми се роди 3850 и си карахме с 2-5кг до скоро! И аз бързах да минем на номер2, но често беше мокър почти до под мишниците. Сега сме 5кг и малко и ползваме №2. Аз обаче смених Памперс и съм по-доволна! Единствено те ми пропускаха. Доволна съм от Либеро и Хъджис!  Hug

# 29
  • Мнения: 1 049
И аз мисля, че е голям памперса и затова пропуща. Но вземи и пробвай с по-малкия размер на Памперс, нищо, че сте малко надвишили килограмите. Точно на границата и при нас се получи така, едните са големи, а аз избързах да купя следващия номер уж според кг. на опаковката. Просто пробвай, но Памперс не бих сменила заради това. От тях съм най-доволна досега.  Grinning 

Общи условия

Активация на акаунт