Отговори
# 30
  • Мнения: 17 407
Хора, не четете ли?! Момичето пише, че и с малкия, и с големия размер положението е едно и също.

# 31
  • Мнения: 7 640
каквото и да четем, на бебе на 1 мес, Тройка не голям, а е огромен.
И до сега е било наред положението, не е от марката, според мен.

# 32
  • Мнения: 148
каквото и да четем, на бебе на 1 мес, Тройка не голям, а е огромен.
И до сега е било наред положението, не е от марката, според мен.
Пробвай с Памперс единичка, ако и тогава не се получи, смени марката, но в никакъв случай не купувай 2 и 3. Както си ни написала, бебчо е само 3.5 кг. и си е за единичка, от където и да го погледнеш. Моята дунда се роди 3700 и ползвах Памперс 1 и Либеро 1 докато стана 4.5 кг. Не съм имала проблеми с пропускането. Ако имаш съмнение относно това, дали го слагаш правилно, помоли някой да ти покаже (вероятно имаш приятелки или съседки, които имат или скоро са имали малки бебета).

# 33
  • Мнения: 766
Бяхме с Памперс 1  болницата след като се роди - пропускаше, а малката си се роди 3500  Peace
Вкъщи сме с Либеро, досега ми е пропуснал само веднъж и то по моя вина защото не го бях затегнала добре  Peace
Пробвай и други марки  Peace

# 34
  • Габрово
  • Мнения: 1 220

И аз съм на това мнение.Пробвай с други марки.

# 35
  • Мнения: 1 477
И ние имаме същия проблем.3-ка памперс ни пропуска, защото е малка, а 4-ката защото е голяма.

# 36
  • Мнения: 254
Хмммммм, 2-ката на Памперс е до 6 кг - ние още сме с нея, а Ирника е вече 5.4кг. Имали сме случаи да пропускат, но при "големи добиви" Laughing, не при пишкане. Според мен с по-голям номер има повече шанс да пропусне. Пробвай Либеро, примерно - те попиват доста добре. Може би кофти партида или пък да ги стегнеш малко повече? newsm78

# 37
  • Мнения: 183
Никой от мои приятелки не се изказа положително за Памперс,затова даже не съм ги опитвала.Аз ползвал Либеро,някой път за разнообразие Huggies.Доволна съм,няколко пъти само ми се случи да изцапа дрешките.

# 38
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
мда

# 39
  • Мнения: 2 677
Никога не съм имала този проблем, а все Памперс съм ползвала. За 3,5 кг бебе двойката си е ОК. Може би не го слагаш правилно.

# 40
  • Мнения: 4 546
и при нас май се появи този проблем
ако е голям памперса как така до сега е нямало проблеми като бебето е било по-малко - т.е. памперса е бил още по-голям?
на мен пък ми се струва, че дупето му вече малко голямо идва за размер №2

# 41
  • Мнения: 537
Когато Виктория беше колкото твоето бебче и ние бяхме на Памперс и бяхме в абсолютно същото положение - постоянно наакана, напишана, чак по гърба се е омазвала Sad Накрая просто ги смених, беше ме страх да не настине все мокра:( За мен Памперс са боклук, защото сега когато е по - голяма и не ака толкова често, пробвах 4-ката, ама същата работа, пак е мокра. Ползвам Либеро и Канбебе и нямам никакви проблеми - винаги си е сухичка. Пробвай и други марки, за да разбереш дали е от памперса или ти бъркаш в поставянето му. Но аз винаги съм стягала и досега само с Памперс е била мокра  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 3 069
Случвало се е на няколко пъти да пропуска, особено по жегите, когато пие много водичка.
Провери дали стягаш достатъчно памперса, защото понякога именно поради тази причина ми е пропускал.
Аааа, преди няколко месеца имаше некачествена партида, дано не е така при вас.До момента ползвам само Памперс.

# 43
  • Мнения: 1 672
Може би не го слагаш правилно. Като го стягаш на кръсчето гледай да остава място колкото да си пъхнеш единия пръст.
Peace

# 44
  • Мнения: 175
Много ви блгодаря на всички за съветите.   bouquet
От вчера съм само с двойка и пропусна два пъти, т.е. прави сте, че тройката е много голяма за нея, но все пак и двойката пропусна. Явно проблемът е в марката. Днес ще купя Либеро и ще видим какво ще стане с тях.

Общи условия

Активация на акаунт