Отговори
# 210
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет и от мен,
Честити бебоци на Мишока и Инчето, да са им здрави и послушни!
Аз още съм 2 в 1, от 4 дни краката ми отичат, тежи ми шкембето, а как ме боли гръб нямам думи.
Утре съм на запис на тонове и ще ме погледнат пак за разкритие и ако няма признаци за изглаждане на шийката, доктора каза че ще ме вземе в болницата и ще предизвикваме раждане!
Искам и на мен вече да ми олекне, а и да гушкам бебе!
Хубава неделя!

# 211
  • Мнения: 419
Здравейте!
Честито на всички мами, които си имат бебенца.Честито на всички бебенца, които си имат мами Wink
Кураж на всички, на които им предстои този вълнуващ момент.

И искам по специално да отправя, макар със закъснение едно  пожелание в духа на вчерашния ден на цялото семейство на МИШОКА
     
      НА ДОБЪР ЧАС!
Здраве, щастие и късмет.


# 212
  • Мнения: 116
Здравейте момичета. Благодаря ви за хубавите пожелания.   bouquet Ние сме си в къщи от петък.  Гледкаме се, свикваме си общо взето  Laughing Малката ми е много послушна, спинка по цял ден, вечер малко се бунтува, но не е за оплакване. Айде до после, че се разплакахме

# 213
  • София
  • Мнения: 320
Честито и на новите мами!  Да са им живи и здрави малките мишлета!

При мен отново нищо ново. Напоследък ме гони страшен апетит и поглъщам огромни количиства храна, което неминуемо ще се отрази още по-зле на моите вече не малко качени килца.  Tired Ама някакси нямам силна воля да спра да ям и това ме побърква направо.  Close  А раждане, нямааа. Тежи ми вече доста, през нощите едва-едва се обръщам от една страна на друга...

Успех на katrin7, чакаме новини и стискаме палци всичко да мине дорбе.   bouquet
Леко раждане и на останалите момичета, чийто ред да станат мами вече идва.

# 214
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Здравейте мили дами!  bouquet  bouquet  bouquet
Връщаме се от дъъъъълга разходка в морската градина и обикаляне на магазините за обувки на Валя. Много се надявам това да ми помогне по-скоро да се разделим и да не сме вече 2 в 1 , а мама гушкаща малко бебче!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОДИЛИ МАЙЧЕТА!ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МЪНИЦИТЕ И МНОГО РАДОСТ И СВЕТЛИНА ДА НОСЯТ В СЕМЕЙСТВАТА ВИ!  bouquet  bouquet  bouquet

ДОБРЕ ДОШЛИ И НА ЗАВЪРНАЛИТЕ СЕ МАМИ! bouquet  bouquet  bouquet

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКАТА ЛЮСИ НА МАМА ЕВЕТО77! newsm51 newsm51 newsm51
ДА РАСТЕ ЗДРАВО, ЩАСТЛИВО И ОБИЧЛИВО ДЕТЕ ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ В СЕМЕЙСТВОТО!
..... А АЗ СКРОМНО ВИ ЧЕРПЯ ПО ТОЗИ СЛУЧАЙ!
   party023 cheers beer

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 16:19 от liudmila73

# 215
  • Мнения: 116
Нахранихме се (и мама и бебе) и сега спинкаме блажено  Sleeping Както знаем глада е по-силен от всичко  Joy
Сега да честитя на всички мами сдобили се с едни прекрасни бебовци.    bouquet
Честито и на всички именници   bouquet
Пажелавам на всички, които са в очакване да гушкат скоро малки пакетчета  Hug

# 216
  • София
  • Мнения: 6 351
ЧЕСТИТА МОМА НА ИНА! Е, дойде и нейния ред най-сетне! Grinning

Пебс, моля те, обясни на мъжа си, че бебетата трябва да излизат и през зимата! Ако трябва, идете при педиатъра на детето и го питайте, за да чуе твоят човек как стоят нещата.
Именно, бебетата имат нужда от разходка навън! Независимо лято или зима, особено пък като вали сняг казват, че е най-добре, въздухът бил най-чист. А и се каляват бебоците, не може цяла зима в къщи! Дано успееш да го убедиш. Rolling Eyes Или поне едно кенгуру си вземи или си уший слинг. Rolling Eyes

# 217
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
юхууууу

Аз да вляза в ролята на Щърк...тази сутрин  ЗЛО в 3.05 часа е родила момченце Пламен.Мерките са му  3050 кг.49 см.Станало много бързо и двамата са добре

Ми така като гледам е писала вчера в 11 часа.Явно найстина е станало много бързо...да и е честито голямата радост,да е жив и здрав малкия Пламен..и само да ги радва...

Честито и на ИНЧЕТОООО-време беше мацкооо,да ти е честита малката сладуранка  bouquet  bouquet  bouquet

Пебс- я кажи на твоя мъж че не е в час..Ще ме извиняваш за израза ама какви са тез глупости бе.Аз Влади на 12 -тия ден бяхме навънка.И докторката като ме пита извеждате ли го и аз и казах ами днеска не сме..И тя веднага ми се накара набързо.Утре щом изгреело слънцето да сме навънка.Ми то ако не го извеждаш сега това бебе кога ще го извеждаш #Cussing out #Cussing out
И моя мъж недаваше да го извеждам ама аз си срах на ината и го изведох Mr. Green Mr. Green

Така че  и ти си "сери" на ината  и отивай за количка.Или в краен случай като ходите на консултация влез с мъжъ си  на консултацията и  и кажи че не си  го извеждала детето навънка да видиш кво ще ви направи педиатърката Sick..да чуе поне мъжът ти..че аман от МЪЖУРЛЯ и то все разбиращи #2gunfire #2gunfire #2gunfire.Най добре знае една майка какво му е добре  на детето Peace.Ми така де.

Пуиууу чак се набрах тука като моторетка на байр Joy Joy Joy

циЛюффф на всички..отивам д аготвя докато  не се е събудил  малък пъцльо

# 218
  • София
  • Мнения: 6 351
ЗЛО в 3.05 часа е родила момченце Пламен.Мерките са му  3050 кг.49 см.Станало много бързо и двамата са добре
Да й е честит юнака!  bouquet

Аз все още имам време да се засечем с нея в Шейново, и без това съм си харесала утрешната дата. Simple Smile

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 18:24 от Ваня

# 219
  • Мнения: 1 896
Честито на zlo!
Днес е много готина дата според мен. Отчасти защото е рожден ден на милото ми деденце, дето почина тая пролет, аз ви бях споделила тогава. Тъй че нямах нищо против да се обебя днес, ама като гледам вече определено няма за кога, така че мога и след термин, ако е въпроса.
Тая сутрин ме оставиха да поспя - баща ми се занима с Жоро. И сега определено съм нов човек, че последните дни голям безсън и много ми беше скапано. Всеки следобед се оклюмвах кат парцал и си викам "Сеа ако зараждам кво ше правя както съм супер уморена", добре че се освестих малко.

# 220
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕНЦЕТО НА МАМА ЗЛО!  bouquet  bouquet  bouquet
ДА СА МНОГО ЩАСТЛИВИ И ВЗАИМНО ДА СЕ РАДВАТ! Hug Hug Hug

# 221
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте момичета  Hug  Hug  Hug
Благодаря ви най-сърдечно за милите пожелания  Heart Eyes
Имам още доста да чета, дано намеря време.
Честито на всички нови майчета, да са живи и здрави синовете и дъщерите ви, да папкат добре, да спинкат нощем и много да ви радват   bouquet   bouquet   bouquet
Виждам, че има страхотни новини и наистина много се радвам.
За съжаление докато гледам каката и бебето ще ми е трудно да пиша, дано по-скоро тръгне Ани на градина, че сама не знам как ще се справя. Агопчо е решил да спи денем и да будува нощем. Има силна жълтеница и суче вяло, поради което сме почти непрекъснато на гърдата. Освен това е гръмогласен и каката не може да спи от него. Въобще голям купон е вкъщи, но сме много щастливи.
Яд ме е, че не ме сложиха в стаята на Анири и Галя и изобщо не можахме да се видим.
Раждането ми беше много бързо, започна в 4 сутринта рязко със силни контракции, отидохме в болницата в 6 със 6 см. разкритие и докато се усетя бях в родилна зала. Понапъвахме се, че беше малко големичък за моя таз, но се справихме само с два външни шева (не от епизотомия). Само не знам защо имах до вчера ужасно болезнени контракции, особено при кърмене. Днес вече са леки и кърмя спокойно. Много се моля да се справя без добавки и се опитвам да си спомня хиляди пъти обсъжданите начини за стимулиране на кърмата. Притеснява ме, че почти не спя и едва ми остава време да хапна нещо.
Извинявам се за фермана, но не знам кога пак ще мога да пиша и използвам момента.
Много ви обичам всички  Hug
Стискам палци на всички неродили да се справят бързо като мен!
Целувки на всички сладки бебоци  Heart Eyes
Люси, честит имен ден   bouquet Желая ти цялото щастие на земята, скоро да се радваш на пълна, но спокойна къща  Hug

# 222
  • Мнения: 295
Честита радост на Инна,Асенче и Зло!!!!Да са им живи и здрави бебчетата!!!  bouquet  bouquet


Аз такава дълга разходка направих,че очаквам тази вечер да тръгна да раждам...че и гарнирах разходката с еклери и сладолед.

И днес усетих поредното смъкване на корема ми newsm78

# 223
  • София
  • Мнения: 6 351
thumbеlina, добре си се завърнала! Аз също имах силни контракции след раждането на Емко, а шевовете така ме опъваха от тези контракции при кърмене, ревях и кърмех първите дни. А казват, че при второ раждане са дори по-силни следродилните контракции, ще видим.
Искам и аз бързо и леко раждане! Praynig (То кой ли не иска, де Simple Smile).

basilisk, моите съболезнования Sad, не знаех.

# 224
  • Мнения: 502
ето ни и нас  Hug
от вчера сме си вкъщи  breastfeeding
първо честито на всички станали майки откакто ме няма насам, да са им живи и здрави най-скъпоценните съкровища на света  Hug

ние сме ок  Peace
на 10-ти в един часа през нощта ми изтекоха водите, отидохме след 20 минути  в болницата, оказах се с разкритие 2,5см и контракции на 15 мин.
родих на 10-ти в три и пет сутринта, на 11-ти направихме опит кърма+адапте/за да стане плавен прехода и да тръгне кърмата/, а от 12-ти сме изцяло на кърма Peace
малко не щем да се уригваме всеки път, ама като сме госпожица  reverance тъй ще е
мъничко се притеснявам да я къпя сама  Mr. Green да не й счупя нещо, ама днес мисля, че вече ще се пробвам  Peace

иначе се радвам, че бебка не си хареса определената дата за секцио 15-ти и се появи по свое желание на 10-ти  Mr. Green пак със секцио я изкараха - нямаше начин с тва предлежание, ама карай

ето я на два дни в родилния дом

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 19:24 от кокошчица

Общи условия

Активация на акаунт