Време не остана, през ДЕКЕМВРИ ще съм мама!

  • 13 382
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 40
Вещичка - честито ви ново жилище. Благородно завиждам на всички ви, които правите ремонти. И ние искахме наше си жилище, за да не се налага да живеем по квартири, вече толкова години сме по квартири и така ми е писнало, но............... за съжаление бяхме малко пред дилемата или апартамент или дете #Crazy

За образованието - аз съм възпитавана, че е много важно и така си и мисля, но пък сте прави, ежедневно се сблъсквам с хора с висше образование, които са прости и нямат елементарни познания.

А относно чистенето - какво да ви кажа - обичам да ми е чисто, но напоследък май съм занемарила нещата, ей голям мързел ме гони, ей.... Да видим къде ще му излезе края

# 256
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ми то май всички тук сте висшисти като гледам затова твърдите, че образованието е важно, пък аз в своя защита като не съм учила нали трябваше да се изкажа и аз Mr. Green,Истината е, че малко съжалявам, че не съм продължила да уча навремето- ей тъй за престиж поне, но от друга страна като гледам колко безработни висшисти има или пък хора, които са учили едно, а практикуват съвсем друго... Rolling Eyes

Дано децата ми поне са по-ученолюбиви от мен Praynig
elly_y, и ние сме по квартири все и няма изгледи да си купим в близко бъдеще собствено жилище май Sad

# 257
  • Мнения: 534
мили момичета, вървим към нова темичка...някоя да има идейка за ново заглавие newsm78...давайте... Peace
veshti4ka, поздрави за сделката...живи и здрави да си го коландрите Hug
Валка, трепач-снимка, много ти е хубавко с такъв цвят...абе на хубав човек му ходи всякак Crazy
за помагането в къщи - мъж ми е незаменим помощник, много ми е добричък, а за компа нямаме проблеми...той по цял ден е на компютър (системен администратор е) и му е омръзнало, а пък и често се шегува, че компа отдавна му е свършил работа Heart Eyes (с него се запознахме в нета), а пък аз самата не съм кой знае колко запалена, та така че нямаме проблеми...

p.s. Валка, абе от значение си е висшето образование, по-може жена със средно и мъж с висше, но от обратното имам поне пресни примери...сестра ми се разведе със зет ми...той беше с основно даже, но е крил и от самата нея дълго време, като разбрахме бяхме като в шок...на зълва ми мъж й също е със средно и скоро беше споделила с мъжа ми, че нещо май няма за какво да си говорят вечер в къщи, та...в крайна сметка всяко правило си има изключения...

# 258
  • Мнения: 482
Е тогава да се оплача и аз от квартирите и хазяите. Ние сме решили догодина да си купуваме жилище, сега щеше да ни дойде в повече с бебе и нанасяне с обзавеждания и т.н. Но то пък, за беля, след две години в този апартамент хазяйката решила, че и трябват по 400 евро от този апартамент и няма да я огрее. Истината е, че за втори път се развежда, с мъжът и не могат да живеят повече заедно и тя трябва или да излезе на квартира с децата, като се надява ние да я плащаме като увеличи наема, или да се върне да живее тук. А я питах 100 пъти като разбрах, че се развеждат, дали ще и е нужно това жилище, да не стане така, че да се местим когато ще трябва да раждам, бяха едни обещания, че няма и искаше по 2 и по 3 наема, тогава бяхме незаменими, сега - да си ходим. Сега ми е най-криво за детенцето, че не знам как ще му се отрази местенето, предпочитам поне да е в същия квартал. И започваме едно търсене...Ако имате познати брокери или някой, който си дава жилището под наем в Мусагеница, казвайте, ще ви бъда много благодарна.
Иначе утре сме на консултация с ултразвук и ще пиша после колко сме порастнали. Хубава вечер!



# 259
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Момичета, вярвате ли на тези таблици за определяне на пола?  Може ли всичко да опира до  месец на зачеване и месец, в който таткото е роден? И ако е така, ще бъде супер лесно да се определя пола на бебоците или да се правят такива каквито предпочитания имат родителите.

# 260
  • София
  • Мнения: 165
Здравейте и от мен. Май доста сте поизписали тия дни. Ние както обикновенно почивните дни ходихме насам-натам. Прескочихме до Копривщица, а вчера бяхме горе на язовир Искър. Даже хвенахме и рибка  chef  та мъжът ми си влезе в ролята на готвач ( хихихи, кой е като мен). Майсторът ни си тръгна най-накрая та успях да изчистя цялата бъркотия след него.Сега очакваме да ни монтират ламината и КРАЙ, че вече побелях от ремонти......

Anaise радвам се с майка ти всичко е наред.

  bouquet Добре дошли на всички нови мами. Надявам се да ви е приятно при нас. Не се притеснявайте да пишете за всичко което ви вълнува.

За киселините - вече и лукчетата ми не ми помагат. Направо го обръкам на повръщане. Ка ще издържа направо не знам.

За половинките пред компа - и ние сме така, НООООООО като кажаа хайде в леглото - се тръгва много бързо. Аз ако не се гушна не мога заспя. Как така ще ми виси по цели нощи. А и го заплаших, че ще му изтрия играта Wink и сега е много послушен

Честит празник на всички именници, всички софианци ииии естествено щях да забравя на всички учители  и ученици - особено първолаци   Hands Thumbsup

Весел ден на всички

veshti4ka Честита ви придобивка

Като сме започнали да си хвалим мъжете -и аз да се похваля. Да не му е уроки, ама ми е един работен. Не ми дава пръста да си мръдна - шета, готви, чисти, угажда ми по всякакъв начин ( при това много преди да забраменея )

# 261
  • Мнения: 277
здравейте и от мен
от няколко дни форума ми се чупи и само успявам да попрочета малко преди да ме е изхвърлило. истината е, че нямах много настроение, защото имаше лоши новини за кучето ни и бях в шок и рев. сега малко се поуспокоих или поне се старая да мисля оптимистично
иначе сме добре. в събота подписахме, хапнахме (дари, мерси за препоръката за чифлика, до 9.30 си беше супер добре заведението), а вчера направихме барбекю у нас, за да почерпим бг (и малко унгарско) съсловие от приятели тук
утре съм на видеозон да видя дали малкото в мен не е понаваксало малко с килцата, защото аз съм вече +11, а той последния път преди 2 седмици - скромното 1 килце
колкото до чистенето, ние го правим сега заедно, все още не сме намерили чистачка, но основно успяваме само веднъж в седмицата. готвене съм си основно аз, но не повече отт 2-3 пъти в седмицата. е барбекютата са негови, но то покрай барбекюто има традиционна питка със сирене и баница и не е мъжо да ги прави....
да не забравя да поздравя новите мами. а и хич не ми се иска да чувам за контрахирани матки. почивайте си повече
не съм изчела всичко, бързам да пусна това преди да се е строшило

# 262
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен!Честит имен ден на всички,които днес празнуват и честит празник на всички софиянки Hug Относно чистотата аз съм маниак на тази тема,но в готвенето хич ме няма EmbarassedЗодия Дева съм,а за девите съм чела,че са големи чистотници-ако има и други мами с тази зодия нека и те да кажат дали са така.Приятна вечер ви желая Hug

# 263
  • Sofia
  • Мнения: 408
vencho честити Ви подписи макар и формални вече сте законни съпрузи! и Ви желая само хубави дни, а пък бебока през декември да ви радва до безкрай!  Hug

знам колко банално вече на всички ни звучи не се преуморявай, почивай си ,мисли оптимистично и т.н ,но това си е истина и от нас си зависи!

РАДВАЙТЕ СЕ ВСЕКИ ДЕН НА ЖИВОТА ВЪТРЕ И ИЗВЪН ВАС!

# 264
  • Мнения: 280
Венчо   ,честито   bouquet много да се обичате  Heart Eyes
Радвам се ,ако ви е харесало там  Hug

Иети , успя ли да си сложиш лентата или не разбра как точно от поста ми. Ако искаш да ти я направя и да ти я пратя на лични а ти само да си я копираш в подписа.

# 265
  • Мнения: 219
Венчо, честито. Дано и с кучо всичко е отминало и сега да сте само положително настроени и само хубави мигове  Peace munieca много добре го е казала Simple Smile
katiousha добре си го дресирала твоя мъж, аз на моя му казах, че неговия комп ще е за бебо, а на моя само с разрешение ще сяда, но и той няма да си купува друг (то не, че ще има пари за комп де...), ама ще видим Simple Smile
zhaygarova аз работя в такава агенция, но съм системен администратор, ако искаш мога да ти дам тел на наеми, и да си кажеш желанията, пък ако могат да ти ги изпълнят, би било чудесно  Hug (много е кофти така, за сега с нашия (бивш вече) хазаин, голям късмет извадихме. Плащаме само 350лв на месец, двустаен, а сме до Халите (бяхме де, сега майка ми остана там с котарака, че да не ни пречи (голямото пречене, но определено и за нас и за нея ще е по-добре така, само финансите кофти, но ще видим).
Та така, аз още малко и ще си ходя, да видя майчето и да оправяме офис стаята, че утре и-нет трябва да слагат  Crazy

# 266
  • Мнения: 7
vencho честито с пожелание да те слуша много твоя мъж
и аз сега отивам при мама да ни нахрани

спокойна вечер на всички

# 267
  • Мнения: 13
Ех, Simple Smile най-после и аз да стигна до вас.Голямо ходене беше този уикенд,времето беше страхотно,та се разходихме из Лондона.Пък то тук има къде да се ходи само дето и много се харчи. Вчера пък бяхме на барбекю у едни приятели и без да искаме се уредихме с креватче,така че ще можем да си купим една хуууубава количка.
Относно готввенето и чистенето-аз съм Дева и обичам да ми е чисто,но не чак да се вманиачавам.За сметка на това обожавам да готвя,кухнята е моето царство.
От три вечери моят юнак направо се опитва да ме изкорми,чак на моменти леко ме заболява като ме уцели по пикочния мехур.Явно се наслаждава на пространството и усеща,че намалява ,та е решил да го използва максимално.Какво да се прави. Simple Smile
Валка,много добре изглеждаш и с червена коса!

# 268
  • Мнения: 277
благодаря момичета за поздравленията и пожеланията
качих малко снимки в нашето албумче, макар да не са традиционно сватбени. все пак някак си се разбира, че аз съм "булката". по разположението на участниците
а за тези, които си мислят, че са напълняли - малко успокоение. аз съм доста мощна, мъжът ми изглежда крехък пред мен Simple Smile
мина доста семпло слава богу, само си разменихме пръстените, само родители и кумове и хапнахме и ние си бягахме за букурещ да си гледаме кучето. на него му откриха рак, но се надявам да сме го отстранили оперативно и никога повече да не се появи
утре превеждам свидетелството и вадим на мъжа ми разрешително за живеене в румъния...след като живя 2 години "нелегално"
сега обаче май документи трябва да сменям в бг....май няма да е тази година

# 269
  • Sofia
  • Мнения: 4 734
Венчо, честито ви "семейство" ! И стискам палци с кученцето всичко да е наред  Praynig
А иначе и аз съм зодия Дева, ма чак пък да съм голяма чистница ... Определено не смятам, че съм типичната дева , но за това пък съм инат за десет  Blush

Общи условия

Активация на акаунт