За и против операция за увеличаване на бюста??

  • 3 553
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

,,,,,
изпаднаха, та ги добавям, да не се губят.

'гуистка, а другите три за себе си ли задържа?  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 460
аз съм за Peace!всички сме суетни на тема бюст и на всяка от нас ни се иска перфектен бюст!няма какво да се лъжем!
щом можеш да си го позволиш,защо не!а щом можеш и след това да го поддържаш-перфектно няма какво да се чуди една жена!нали?? Hug

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
'гуистка, а другите три за себе си ли задържа?  Mr. Green
Преди 'и' не се било слагало запетая. Тъй и тъй петсим от точки и запетаи... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 765
На мен не ми пречат  Grinning

# 19
# 20
  • Мнения: 1 120
Против Naughty

# 21
  • Мнения: 47 983
втората опция
макар че честно казано имам нужда само от дооформяне, размера си е ок
подкрепям всички пластични операции, ако имах парички щях да се възползвам от доста, направо пълна промяна  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 211
Не бих изнасилвала тялото си по този начин, освен ако не се наложи по медицински съображения. Нямам нищо против обаче, другите да се фаршироват, обезмасляват, транжират и прочие, не ми пречи.

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Все ми е едно кой на какво се подлага.
Аз нужда от силикон нямам. Whistling Виж, още един чифт може да ме направят по-интересна. Party Може и в цирка да ме показват. Flutter

# 24
  • Мнения: 765
Може да си против , заради болката или защото те е страх от усложнения , или защото не го намираш за естетично , ако ти самата смяташ , че ще се справиш с изброените неща , тогава действай . Само ти знаеш отговора , какво ако повечето са "против" , или са "за" ?

# 25
  • Мнения: 25 612
Гласувах положително. И не мога да разбера какво толкова се кахърите, когато не става въпрос за вашето тяло.

Доколкото схванах въпроса, пита точно за нашето тяло.  Wink
Иначе щеше да го формулира: За и против да СИ увелича бюста.  Laughing

Поне аз писах за собственото си, де. Иначе всеки да си шета на акъла.  Whistling

# 26
  • Мнения: 3 521
Не виждам нищо лошо в подобна операция, ако това ще те накара да се чувстваш добре и/или ще бъде решение на някой комплекс.

Против съм, ако това би означавало да>
1) лишиш себе си или семейството си от храна, почивка, ремонт и т.н. заради едни цици.
2) се ориентираш към еФтЕнка хирургия и кьопави имплантанти само и само, за да си купиш сутиен с чашка С.

Гласувах с ДА. Peace

Темата не би ли паснала по-добре в "Красива мама" все пак? Thinking

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 15:55 от surfline

# 27
  • Мнения: 698
не съм против - от уважение на свещеното право на всеки да прави каквото иска, при положение, че не вреди никому  Peace

не бих се кълцала и тъпкала със силикон; смятам, че е тъпо и излишно. това е моят личен избор.  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 975
Втора опция  Peace

# 29
  • Мнения: 532
И аз съм "за" да съществува като възможност,но за сега не смятам да пробвам:-)

Общи условия

Активация на акаунт