Медитация и отслабване

  • 30 561
  • 155
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 956
Аз правя лисичките вечер, като си легна по 10-15 мин. а като съм пред компа - седнала, правя другата със свития безименен, затиснат с палеца  Peace
За други време не остава... Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 566
veleva, снимките от 1-ва страница, аватара на Птица

# 92
  • Мнения: 13 800
Правете само една, не се разпилявайте с другите! То и времето няма да ви стигне - 3-4 мудри, ако всяка правите по 3 пъти, по 15 минути... За добро или за зло, но не сме индийци и йоги, и не клечим край бреговете на Ганг по цял ден. Затова - първата, на Бамбуча, че е проверена Peace

# 93
  • Мнения: 6 958
С едната ръка пиеш кафето, с другата мудриш! Тъкмо няма да похапваш Joy



 Laughing А мудрите не трябва ли да се правят едновременно и с 2'те ръце  newsm78

Аз съм още 400 грама надолу  Rolling Eyes Не се мундря много редовно .......

И аз не се мудря редовно и даже вместо надолу нагоре вървя с кг. и мерките, но и яко тренирам гребане с лъжица в паница, то за това така...  ooooh!

# 94
  • Мнения: 903
Ей и аз се включвам в мудренето. Избрах си лисичката. Много примамливо ми звучи, а и не изисква много време и усилия.
Ще споделя, ако имам резултати.
Успех на всички.

# 95
  • Мнения: 13 512
Ето още една тема за нетрадиционен метод
Ако някой има вече опит, моля да сподели.

# 96
  • Мнения: 13 800
Явно няма. Успех на теб и ще чакаме да споделиш!

За въпроса дали с една или две ръце се правят мудрите. Сигурно е по-добре и с двете, но като разглеждах по сайтовете, ми направи впечатление, че за някои изрично се посочва като условие, за други няма такова уточнение. Аз го тълкувам, че при тях може и с една ръка. А и все пак по-добре поне с едната да мудриш Mr. Green, отколкото хич Peace

# 97
  • София
  • Мнения: 1 724

монда, су-джокът е много специфично занимание и трябва да си подготвен. Преди няколко години четох за това, Купих си аз книга, пури и метални пръчки за масаж и подготвена взех да чакам болест, за да се справя сама... Настинах и от прегряване с моксата вместо да излекувам гърло си докарах пнемвония. Така мисля, продължих повече, отколкото трябва д нагряването с мокса. В българия един хомеопат е специалист  по су-джок, Ат. Гълъбов, ако искаш, ще се разтърся за координати.Не те съветвам на своя глава да предприемаш лечение, дори и за килограми.

# 98
  • Мнения: 13 512
аЗ не се лекувам сама, разбира се. Ходих при д-р Елиа Костова, която е наш хомеопат.
И се записах  на курс 1во и 2 ро ниво  от 10 октомври.

# 99
  • София
  • Мнения: 1 724
Бравос, малко са идиотите като мен да се лекуват по книга. hahaha

# 100
  • Мнения: 13 512
Бравос, малко са идиотите като мен да се лекуват по книга. hahaha
еееее...за лекуването с мокса е по-рисковано, но магнитите не могат да навредят, както и масажите с разните там спирали,пръстени и дискове.

# 101
  • Мнения: 267
Момичета напредвате ли с лисичките? Няма ли кой да се похвали с резултати? Хайде, дайте малко стимул! Simple Smile

# 102
  • Мнения: 6 958
Явно няма. Успех на теб и ще чакаме да споделиш!

За въпроса дали с една или две ръце се правят мудрите. Сигурно е по-добре и с двете, но като разглеждах по сайтовете, ми направи впечатление, че за някои изрично се посочва като условие, за други няма такова уточнение. Аз го тълкувам, че при тях може и с една ръка. А и все пак по-добре поне с едната да мудриш Mr. Green, отколкото хич Peace

С една си е най-лесно, колко друга работа може да си вършиш докато мудриш...  Mr. Green

И в крайна сметка тези от вас как го правят, по колко време и с една или две ръчички...  newsm78

Аз го правя ден-през ден и не засичам време понякога с 1'та ръка (другата на компа) или и 2'те ръце... но те много неща станаха, човек трябва да си вземе отпуск когато отслабва  hahaha Joy hahaha да може да се храни по час, да спортува, да спи, да мудри и т.н.  Mr. Green

# 103
  • Мнения: 72
Много обнадеждаващо ми звучи такъв начин на отслабване с мудра. Мразя да спазвам диети  и мисля да пробвам този метод, пък да видим дали ще има ефект и при мен. Имам да смъквам 8 кг. Tired

# 104

Общи условия

Активация на акаунт