ПЪРВОКЛАСНИЦИ /6/

  • 30 547
  • 316
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз обясних по-горе, че обясниха да изчакаме навън. И седим си ние навън най-културно и какво забелязвам! В стаята се мъдросват възрастни тела! Такааааа лииии?!?! И хоп-вратата си беше отворена, 7-8 родителя...

# 241
  • Мнения: 1 400
От снимките забелязах само, че Буквара нашият е по-различен.  Tired

На кое издателство е?
На Даниела Убенова е, а математиката - на Просвета. Другите....ще ги видя после, но май и те са просветски.

Малко се самоцитирам - мне, не познах. Не са просветски. Има си на Анубис, на БУлвест ли са какви са там.... Да ти е драго Tired

# 242
  • Мнения: X
Кампари, за тетрадките по математика подвързиите точни ли са? Защото тези, които аз взех са малко големи и продавачката ми каза, че от едната страна се подгъвали и залепяли с тиксо /или телбод/.

Учебни тетрадки ли имаш  предвид или тетрадките с големи квадратчета?
Ако е за първите тетрадки, такива още не са ни дали и не знам дали ще имат въобще. Rolling Eyes

Нашият буквар е на Просвета АД.


За картинката - гласувам за третата.

Аз видях само две картинки. Rolling Eyes

# 243
  • Мнения: 1 608
За картинката - гласувам за третата.
Аз видях само две картинки. Rolling Eyes
Joy Joy Joy
Ами аз първата съм я сметнала за две картинки. Embarassed
От Аутокада е да знаеш, нещо днес ми изпи жизнените сили едно нещо тук.  Crazy

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз нямах проблем с подвързиите.Отидох в книжарницата с комплекта учебници и мерих на място. Wink
И аз така, но приключението беше общо за мен и  двете продавачки. Въпреки това за математиката ще изрязвам, също и за избразителното изкуство.

Всички ли учебници за първи клас са на едно издателство? Нашите са на Булвест2000.

За картинката - гласувам за третата.

И нашите са на Булвест 2000, само музиката е на Просвета, обаче Роден край, Изобразително изкуство и Английски ни казаха, че не били напечатани още и ще си ги получат децата по на там.
Аз за математиката намерих подвързия от раз, другите ми се опъват нещо.

# 245
  • Мнения: 1 568
Днес пак ходих за облекла,няма! ooooh!
Утре пак ще ида,а се сетих че м/у нашите учебници английският липсва newsm78

# 246
  • София
  • Мнения: 76
 Момичета, имам въпрос за етикетите на тетрадките и учебниците - имате ли шаблони за разпечатване на такива етикети или знаете ли сайтове, от където мога ги разпечатам? Оказа се, че моят Сашко сега не си харесва купените от мен с героите на Дисни - Мечо Пух и т.н.
 Ще съм Ви благодарн , ако ме ориентирате.

# 247
  • Мнения: X
От Аутокада е да знаеш, нещо днес ми изпи жизнените сили едно нещо тук.  Crazy

Аз тия дни го отсвирих, а пък ако знаеш колко проекти ме чакат... ooooh!

Математиката ни е на  Булвест
Домашен бит и техника -Анубис
Изобразително изкуство-Просвета
Читанка -Просвета
Музика-Просвета
Роден край-Анубис

Западния език при нас започва от втори клас.

Чудя се след като учебниците за първолаците са безплатни, защо се получават такива разминавания и навсякъде са различни.
И по всеки предмет -на различно издателство.Училището ли определя с кои учебници ще работи, учителките ли? Rolling Eyes

Направи ми впечатление, че рисувателната паралелка, например, в нашето училище имаха две идеи повече тетрадки и учебници от  непрофилираната.Не съм от майките с болни амбиции, обаче се зачудих от къде идват тези разлики. Rolling Eyes

# 248
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, в колко часа си лягат вашите първокласници ? Ние с бащата сме разделени , вече е 8 часа, а той дори не го в довел още. от тук нататък ще се къпем, та ще лягаме...

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 20:07 от Джемма

# 249
  • Мнения: 1 568
Моят лятото понеже идваше с мен на работа,а аз работя вечер му бях обърнала режима и още е така! заспива към 2 и става към 1 ....стряскащо е ,но като няма как!!! Та още е на този режим,но от утре лека -полека ще си влезе в релси!

# 250
  • София
  • Мнения: 6 210
Моя дзвер преди 23,00-23,30 рядко заспива  ooooh! Слагала съм го в 21,30-22,00 в леглото, но не става... просто заспива късно. В интерес на истината сравнително късно ставаше за детска градина. Мисля, че сега, когато почва училище по-рано сам ще си нагласи режима и ще започне да му се доспива по-раничко. Аз, естествено ще гледам да ускоря и подпомогна процеса, чееееее искам и аз час-два свободни вечер!!!!

# 251
  • София
  • Мнения: 6 210
Момичета, имам въпрос за етикетите на тетрадките и учебниците - имате ли шаблони за разпечатване на такива етикети или знаете ли сайтове, от където мога ги разпечатам? Оказа се, че моят Сашко сега не си харесва купените от мен с героите на Дисни - Мечо Пух и т.н.
 Ще съм Ви благодарн , ако ме ориентирате.
Ами дали няма да стане с някоя от програмите да пробваш да направиш? Например в Word? Аз честно казано тетрадките с тесни и широки редове и квадратчета ги подвързах с найлонова подвързия. Детето си ги избра с картинки от Дисни и Нескуик. Вътре в самата тетрадка, на първата страничка си има място за надписване. Но мислех да спретна нещо в Word, да го разпечатя и да го мушна в найлона, за да е по-пригледно.
Я да питам и аз нещо - купих комплект за подвързване на учебниците, обаче за учебните тетрадки нямаше нищо вътре. Дали се продават такива готови и за тях?

# 252
  • Мнения: 184
Учебника по чужд език  се купува,той не влиза в безплатния комплект,а другите учебници госпожите си избират от кое издателство да бъдат и се прави заявка от училището .

# 253
  • София
  • Мнения: 750
Момичета, в колко часа си лягат вашите първокласници ? Ние с бащата сме разделени , вече е 8 часа, а той дори не го в довел още. от тук нататък ще се къпем, та ще лягаме...
Когато си е в къщи Мира ляга сравнително нормално - около 22,00 часа, днес обаче ще ходим до Аерогарата да посрещам мъжа ми и като гледам преди 24,00 няма да се приберем.
Лятото тя беше с баща си и доста късно са си лягали. Тя е поспалива и предполагам, че доста ще й дойде нанагорно без следобедния сън, /накарах я днес да легне на обед, ей ....до 17,00 ч не мога да я събудя.... Crazy/

# 254
  • Мнения: X
Моята първокласничка е вече в леглото.Сега да не си помислите, че е заспала! NaughtyХилотят се с малкия и си мислят, че утре пак ще си спят докато искат.Да, ама не!!
В тази връзка моя мъж даде една идея, която смятам, че е просто невероятна!Да им купим будилник за тяхната стая и да им го нагласяме, за да свикват със ставането сами.Естествено, не очаквам, че още от първите дни ще има резултати, но все някога ще има.

Джемма, поговори с бащата!Не може да продължава така!А може и да има основателна причина за закъснението им. Rolling Eyes
Всъщност, ти си знаеш най-добре, де!Извинявай ако съм навлязла в личната ти територия!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт