ПЪРВОКЛАСНИЦИ /6/

  • 30 478
  • 316
  •   1
Отговори
# 255
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
А ето и малко снимки от нас:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173718


# 256
  • Мнения: 1 608
Аууууу козлето голяма красавица! Heart Eyes

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 225
Моят по-рано от 22.00 не си ляга, но му заявих, че от днес в 21.00ч трябва да е в леглото. Днес си спази часа, да види за по нататък.
Нашите учебници са на издателство "Труд", учебната тетрадка по бълг.език е на "Просвета".
Коза, щерката много хубава. И с тая страхотна прическа! Ох, и аз исках да има на кого да правя прически, ама ........няма. Ще чакам за внучки newsm62
Взех прозрачни подвързии и се чудя какво да пиша на етикетите. Вие как ги надписахте?
Нашите:пр.
Математика
на ........
1 б клас

други идеи?

# 258
  • Мнения: 1 568
Ох още не спим,уж се приготвихме!

Слагах в тая раница,слагах ама тя голяма брей не можем да я напълним никога Naughty
Облекла нямаме ,тук тези дни се оказва голям проблем да намериш,ще ходи утре без,а ще видим от утре дали  ще има  по-книжарниците!

Нагласихме дрехите,надписах му това онова Joy  да не си губи нещата ,че и по-дрешките тук там от вътре....ами той ми се струва не си ги познава,обличам го изцяло по-мои вкус,той е без претенции и няма навика да си познава дрехите.като се съблича за физическо,ако с някое дете нещо обърка  ooooh! предполагам няма да се размине това,но доколкото можах Joy измислих това-онова,за удобство!

Странно ми е да ви кажа......училище newsm78
Макар,че неговата предучилищна беше по-същият начин с чинове към едно друго училище с часове,междучасие и на обяд ги прибирахме!

Обаче сега ми е едно вълнуващо и изплашено....вече нещата са отговорни,има задължения  #Crazy
Ох,не ми се мисли!

Ами айде успех и утре!
Утрешният ден също е единствен погледнато от една страна,за пръв път с госпожата,на саме,запознаване с децата..... Praynig


Лека нощ от мен!!!  bouquet


Пази ни ги Господи!   bouquet

# 259
Да знаете случайно откъде мога да намеря учебника по английски втора употреба защото чух че струва 15лв

Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 23:36 от galvas

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Ето и нашите снимки:
http://images19.snimka.bg/004004504.jpg
http://images19.snimka.bg/004005533.jpg
http://images19.snimka.bg/004005535.jpg
http://images19.snimka.bg/004005542.jpg
http://images19.snimka.bg/004005589.jpg

Избери три, които решиш, за албума.

В последния момент ни преместиха в друг клас, много гадно ми стана, детето плака, защото приятелчетата й остават в "а", ходих питах защо, но накрая така остана...Трябвало да преместят някой, че били много деца и преместили моята...А на "а" клас е учителка, с име, при която всички искат да бъдат децата им, но е пред пенсия...Нашата е младичка...пък дано е за добро!  Peace

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 08:44 от bendji2710

# 261
  • Мнения: 1 878
 Hug Всички малчугани са едни невероятни сладкишчета, ей до сред нощите не мога да откъсна поглед от темата и ..............успях  Blush разгледах всички снимки  Crazy Hug

При нас общо взето като и при вас - лудница и мнооого усмивки  Mr. Green. Е първия ден мина..............сега ....напред науката е слънце  Crazy

Айде и от нас една фото изложба на важния ден

Пък да кажем ей тия за общия албум: 1, 2, 3;

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 01:04 от Sunnily*

# 262
  • Мнения: 6 029
отиде.. да се учи... да сполучи. вкъщи - тишина. бебе спи. как ще изтрая до като я взема не знам.

# 263
  • Мнения: 1 568
bowuu bowuu bowuu

И ние вече сме в кюпа  Joy

# 264
  • Мнения: 1 400
Да знаете случайно откъде мога да намеря учебника по английски втора употреба защото чух че струва 15лв
Аз имам учебник по английски, но за съжаление госпожата каза, че няма да може да го използва и малката тъй като е описан целият. Просто така са поставени нещата, че се работи директно в учебника. Ако мислиш, че би ти свършил работа - давам го.  Peace А! И има още нещо- той е от...а де...червен, пише Hello, english , ще видя после какво издателство е. Има и работна тетрадка към него - принципа е същият. По-късно днес ще го изровя и ще видя колко точно и как е описан и ще се включа пак ако имаш интерес Peace

Още нямам снимки #Cussing outОще ми го няма кабела #Cussing out  Tired

Но трябва да спомена, че всички деца са просто....невероятни сладури   bouquet

# 265
  • Мнения: X
Момичета, не мога да си намеря място!Ходя като преяла от стая  в  стая и гриза нокти! Rolling Eyes
Как ли се чувства детето ми сега?Дали не се притеснява?Страх ли го е?Дали е разбрала, че вече е голяма и ще има отговорности?Как ще се интегрира сред  децата от класа?
Такива мисли ми се въртят в  главата.Успокойте  ме, че има и други като мен.
Едва не ревнах като я оставях! EmbarassedСдържах се с голямо усилие на волята, за да не я плаша и разстройвам.
Как ще издържа до единайсет, идея си нямам!!
Сърцето ми е свито...

А тя се чувстваше добре сутринта!
Стана нормално, въпреки ранния  час; с мерак се облече; изми се; изчака спокойно да й направя прическата, въобще истинска ученичка!Искаше даже и раницата да си носи, но ми се досвидя да я товаря. Rolling Eyes
В училище, докато чакахме другите да дойдат си хапна сандвича.
Занесе рисунка на госпожата, която беше нарисувала на 14-ти вечерта.Чак днес в училище видях ,че беше я надписала отзад: от Соня за госпожа Стоева.Госпожата много се зарадва и каза, че ще я закачи в стаята.Което от своя страна зарадва Соня. Heart Eyes

Ох, спирам с писаниците ;ще стана да изчистя, за да се разсея поне малко... Rolling Eyes

# 266
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Приветче!

Пия кафето и си мисля за детето. Другото ме е пресовало в гръб и ме гушкостиска. Grinning Мамини.

Светлин стана ентусиазиран. Добре се чувства в новата си негова стая. Заспа снощи към 23 и тази сутрин отивам да го будя в 7.30, а той станал и си пуснал тв-то. Накарах го да хапне 1 малка филийка, сложих вафла в чантата, че друго не искаше и така. Забравих да сложа вода и кърпички. #Cussing outНо нищо. След час отивам да си го взема. С малкият ще сме, после ще отидем да купим подвързии. Момичета, лепнете по един етикет от вътрешната страна на учебниците (извинявайте, ако ви звуча като лелка, просто е добронамерен съвет  Mr. Green Heart Eyes), защото в един момент кой на кого е, пък моя го няма, прибирам на друг...

...а другите учебници госпожите си избират от кое издателство да бъдат и се прави заявка от училището .

Още пролетта.

Хайде, да разказвате после.

Много са ни красиви децата!!! Видях всички снимки. Hug

# 267
  • Мнения: X
Морска жено, зад кулисни съвети  от първа ръка са винаги добре дошли! Hug

# 268
  • Мнения: 616
Кампари  я марш да чистиш че да не ти се въртят в главата такива мисли ама децата са си много добре те понякога са по зрели от нас. Hug

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Ох, мина! Ето снимки, но моите са и на двамата.

http://good-times.webshots.com/album/560735210FcGHQm

С две думи: Крис е много въодушевен и изключително щастлив. Само повтаря, че училището е най-прекрасното нещо на света и ние нищо не разбираме, щом си мислим, че е трудно Simple Smile. Наталия се опитва грубо да убие всяка заченка на ентусиазъм, но засега абсолютно неуспешно.  Laughing Laughing Laughing Едва дочака понеделник да дойде и пак да отиде в школото.

Многократно ми благодари, че съм му избрала най-най-най-добрата и красива госпожа. То верно, че падна голямо избиране на госпожа, но той ако знае по какви критерии съм я избирала ще се притесни доста.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт