Отговори
# 240
  • Мнения: 1 461
Благодаря ви , купих спринцофка и глюкоза от аптеката и й давам така но как реве крещи и реве направо ужас, ходихме на хомеопат и ми дадоха пак едни гранулки и ми казаха с невен да и правя промивки на устата. Пачи радвам се ,че при вас са се понаредили нещата . Ели а ти къде се криеш как е Борко . Ох ставам , че Мая плаче
Весело изкарване на празнуващите

# 241
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИМИ!!!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЛАНГ!!!

МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ВИ ЖЕЛАЯ!!! 




Елс, Честита годишнина(на патерици)!
 Още много дълги години да празнувате и мнооогооо да се обичате!

# 242
  • Мнения: 1 461
момичета утре ще ходя да вливат глюкоза на Галина стискайте палци да не ни задържат в болницата

# 243
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
ох , Кари кофти ми стана за вас Sad. Мажи тези афти с нещо да не я боли тя заради тях не пие и не яде.Можеш да мажеш с мед и сода , с дактарин орал гел , и с гранофлорин.

# 244
  • Мнения: 2 614
Мими, Ланг, Честит ви празник!!!
Да сте здрави, щастливи, много любов, късмет и поне по едно сдъбнато желание!!!
Дано сте получили желаните поданъци! и да ви оздравяват децата бързо!!!


Мими:

Ланг:

# 245
  • Мнения: 1 033
Happy Birthday!-поздрав и от мен!

Мими,
 и
Ланг

пожелавам ви всичко най-най-прекрасно!

Кари, стискаме палци!

# 246
  • Мнения: 438
МИЛИ МИМИ И ЛАНГ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ,ВСИЧКО,КОЕТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ КУПИ С ПАРИ И МНОГО ПАРИ ЗА ОСТАНАЛОТО!!!

# 247
  • Мнения: 438
Кари - стискам палци всико да се размине на малката принцеса.....

# 248
  • Мнения: 728
Кари,дано всичко мине добре,да не ви вземат в болница и малката скоро да се оправи!
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 249
  • Мнения: 728
Наде,не надничай,а кажи как сте...  bouquet

# 250
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Момичета, Кари преди малко ми изпрати смс и после се и чухме. Приели са ги в болница заради афтите и възпалените венци на Галина! Нека бъдем духом с тях и дано скоро се оправи принцесата!  Praynig Praynig Praynig Краси е заедно с Мая в болницата, защото няма кой да я кърми, така че нека още веднъж стискаме силно палци и пращаме положителна емоция и на трите!  Hug Heart Eyes

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 12:30 от kadrokosa

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Момичета, Кари преди малко ми изпрати смс и после се и чухме. Приели са ги в болница заради афтите и възпалените венци на Галина! Нека бъдем духом с тях и дано скоро се оправи принцесата!  Praynig Praynig Praynig Краси е заедно с Мая в болницата, защото няма кой да я кърми, така че нека още веднъж стискаме силно палци и пращаме положителна емоция и на трите!  Hug Heart Eyes
Praynig Praynig Praynig

# 252
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Сили и кураж за Кари !!!!!!
Ние ще сме с тях духом !!!!

# 253
  • Мнения: 728
Ооооххххх край нямат тези болести! ooooh!
Кари,имаш нашата подкрепа и положителна емоция.
Дано скоро се оправите! Praynig
Сили мила! Hug

# 254
  • Мнения: 2 897
Стискам палци на Галето и пращам позитивна енергия, и на трите!!!Дано скоро се приберат вкъщи здрави и спокойни Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт