Отговори
# 255
  • Мнения: 2 614
Леле, Краси, защо ви се случват такива нещо!
Чакам да напишеш какво са казали докторите!
Дано не ви приемат в болница....

При нас уж всичко е нормално, но са започнали да се показват последните кътници, и Калина чак изкрещява отвреме-навреме и си сочи зъбите и вика" болииии!"

И от четвъртък пее песни  Heart Eyes Hug на мама певицата - голямо забавление е! Ако успея ще я снимам да я чуете! Не че говори много нашия език, но я разбираме  Mr. Green

Поздрави и прекрасна седмица на всички!   bouquet

# 256
  • Мнения: 1 666
Стискам палци и аз! Praynig
И ние цяла сутрин сме по доктори и поликлиники. Педката ни се усъмни, че тая Т може да е някаква скрита инфекция на пикочните пътища и ни прати на изследвания. С триста зора го накарах Стени да се изпишка чашката, а на вратата на лабораторията - тълпа пенсионери. Един дядка даже ни пререди... Та Стени се изнерви от чакането и като влезнахме да му вземат кръв беше раздразнен и в резултат си порева стабилно. Следобед ще излязат резултатите и пак сме при педката да се произнесе...

# 257
  • Мнения: 728
Првде,като каза песничка,и ние от няколко дни си пеем една.... Joy
Ето го моя :певецdance


Елси,стискам палци всичко да е ОК! Praynig Hug

# 258
  • Мнения: 438
Кари , дано всичко свърши бързо и скоро да сте си у дома! Hug
Елс - стискам палци и аз всичко да е наред в изследванията на Стени!

# 259
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Леле момичета, какви неща се случват, само.
Карчита цялата положителна енергия ти изпращам!  Praynig Praynig Praynig
Елс, дано да нямате тези проблеми. Ще стискаме палци!!! Praynig Praynig Praynig
Явно тези зъбки много ще ги измъчат всички малчовци, докато излезнат. Да излизат по-бързо, че да се успокояват. Дано всички болнички бързо оздравяват!  Praynig Praynig Praynig

# 260
  • Мнения: 2 897
И ние цяла сутрин сме по доктори и поликлиники. Педката ни се усъмни, че тая Т може да е някаква скрита инфекция на пикочните пътища и ни прати на изследвания.

Ели,стискам ви палци Praynig Heart Eyes

# 261
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
И ние цяла сутрин сме по доктори и поликлиники. Педката ни се усъмни, че тая Т може да е някаква скрита инфекция на пикочните пътища и ни прати на изследвания.

Ели,стискам ви палци Praynig Heart Eyes
и за !!! Praynig Praynig

# 262
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Не ми се пише, само стискам палци всичко с децата ни да е наред!
Кари, мила, каквото и да кажа ще е малко....Дано изгрее слънце и на вашата улица и да свети много дълго! Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 263
  • Мнения: 80
Кари, стискам палци!

Елс-- и на вас!

У нас положението е все така сополиво....

# 264
  • Мнения: 600
И на мен не ми се пише нещо тези дни, само да кажа че стискам палци на Кари и Елс и им пращам всичката си положителна енергия!  Hug Heart Eyes Praynig

# 265
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Елс , чакаме новини.  Praynig Praynig

# 266
  • Мнения: 9 501
Ей, пак ли болни малчовци Sad
Кари бързо оздравяване на Галето Praynig Praynig Praynig
Елс и за вас мила Praynig Praynig Praynig

# 267
  • Мнения: 195
Охххххххх защо бе пак такива бели стават....Стискаме палци за Елс и Кари да се оправят скоро и завинаги!!!!
Ми и ние сме си с кашлицата и сополите от 3 месеца...
Извинете, че все минавам като бързия влак, много ми е разпиляно времето. Пак сме с гости - този път сестра ми. Ми те обявиха криза в магазините - не остана какво да продават, откакто е дошла hahaha Абсолютен Плюшкин!
Рада е безобразна лигла като е с повече хора...Не можем да се издържаме с тези лигни на тази възраст...Другата седмица пътуваме със самолет на почивка и ми щръква косата....
Ето снимки, ако може да отворите: цък цък цък цък

цунки Praynig  bouquet

# 268
  • Мнения: 2 614
Инче, Честит Рожден Ден!!! Да си здрава, и все така изпълнена с ентусиазъм! Дано усмивката никога не слиза от лицето ти! И наминавай отвреме-навреме, казвай как сте с малката бузанка!


Добро Утро, момичета! Дано деня е изпълнен с добри новини, и болните дечица да оздравеят бързо!

И аз да се оплача, Калина не е болна, но за сметка на това е научила в яслата "интересе и много ефектен" начин за постигане на целите   Crazy - лягане по корем на земята и крясъци и рев до небето.... Като сме вкъщи я оставям да си се тръшка, излизам и след малко и е минало и сама идва при мен, но днес се опита на тръгване за яслата.... Като отидохме и питах лелката и тя ми каза, че имат 2 момиченца, на които като им откажат нещо и правят така за постигане на целта.... Така, че освен песничките, които пее, в яслата започва да научава и ужасни неща.... Направо не знам какво да правя  Sad Опитвам се да не обращъм внимание, но ще е така, докато не го направи на улицата и не се метне в някоя локва, предвид особеностите на сезона....
Ох, оплаках се, а сега да поднеса и чаша ароматно кафе за събуждане



Хоти, ХотРада става все по-голям бонбон! Целувки!  Heart Eyes Hug

П.С. Предложение за есенно-дъждовно заглавие? Бих могла да пусна темата, но нямам списъка и другите заготовки  Mr. Green
А какво ще кажете, да редуцираме списъка, има хора, които не са писали от повече от година, и други, които не са писали въобще.....

# 269
  • Мнения: 799
Кари, Елс   Praynig Praynig Praynig! Кари, направо ти се възхищавам, как издържаш сама с двете деца...   bouquet
Ланг, бързо оздравяване на Ники  Hug
Хот, Рада ме разби, особено на първата снимка  Mr. Green Къде ще ходите на почивка? Правин си някакви сметки догодина или подогодина да отидем до Щатите (имаме приятели в Атланта), така че, Вики, Хот, стягайте се  от сега Mr. Green
Зеч, как са сополивите мъже? И все се каня да питам - как е ръката на Ванката?
Весенце, голям певец  Joy
Инето, ЧРД!!! (ако случайно минеш, де  Mr. Green)   bouquet
Правде, Магарето също го прави това с тръшкането и без да е ходила на ясла (до вчера  Mr. Green). Обикновено и аз лягам до нея и започвам да се търкалям и тя от смях забравя за какво се тръшка. Peace
Вчера й беше първия "учебен" ден - баща й я завел, и тя докато се усети къде и какво става, лелите я грабнали и почнали да обясняват "ей го Викторчко, това е Николайчо...", в този момент тя видяла една пързалка и забравила за баща си. После са му казали, че била много лесно дете и лесно се манипулирала  Joy
Обаче днес беше по-забавно - аз я водих, и щом влязохме при гардеробчетата, Маги започна с "А-а (това е сигналът за пикане и акане, произнасясе почти беззвучно, идва от звука при напъване  Mr. Green), а-а! Айде" - явно очакваше, че аз ще зарежа всичко и ше я водя в къщи на гърнето  hahaha Като видя, че не минава, хукна да бяга по стълбите, крещейки "Чао, чао"  hahaha И тогава лелите я взеха и тя писна. Казах й чао, затворих вратата и след минута всичко беше тихо. Към 12 ще ходя да я взема.

Общи условия

Активация на акаунт