съдове Tupperware

  • 27 776
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 634
И аз се интересувам от дистрибутор за Варна.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 578
А в София някой знае ли им адрес?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз мога да дам коодринати само за София.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 578
Аз мога да дам коодринати само за София.
Е, дай де.

# 19
  • Костинброд
  • Мнения: 105
Здравейте и извинявайте за закъснението.Понеже съм Тома Неверни аз отидох в централния офис в София да проуча нещата.Ето какво научих-веднъж в месеца в Плевен,Пловдив и Варна ходят представители от София и има официални презентации в различни хотели и зали.Там може да видите почти всички продукти,да разберете за специални оферти(намаления)и да се свържете с представител от вашия град.Наистина е много интересно-аз съм доволна Мога да ви давам информация за цени,координати и т.н. Питайте........ 

# 20
  • Мнения: 1 426
аз имам някои техни неща и наистина са много добри, ама много соленко ще ми излезна ако си купя всичко което искам

# 21
  • София
  • Мнения: 1 020
аз имам някои техни неща и наистина са много добри, ама много соленко ще ми излезна ако си купя всичко което искам
Да така е. Аз лично гледам всяка година, или поне на 6 месеца да си купувам нещо от тях, защото всичко ми харесва, но не мога да си го позволя.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 580
              Кога ще има презентация в Пловдив?

# 23
Ако харесвате хашите продукти, пишете ми? Работя във Tupperware от 10 години.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 578
Ако харесвате хашите продукти, пишете ми? Работя във Tupperware от 10 години.
Как да ти пишем? Може ли да се регистрираш, така ще можем да ти пишем.

# 25
  • Мнения: 984
аз искам да разгледам каталога им, има ли го някъде в интернет

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Да, сайт няма ли? Цените как са?

# 27
  • София
  • Мнения: 4 578
Да, сайт няма ли? Цените как са?
Не съм чувала за нет каталог на БГ. Цените са скъпички, поне за мен, но някои неща си струват.

# 28
  • Мнения: 53
Сайт на български нямат,имам каталог с цените нещо ако те интересува мога да го погледна.Но най добре се обади на дистрибутор ще ти обяснат как се използват едно парти нищо няма да ти струва ,аз даже ще имам подарък.

# 29
  • Мнения: 53
Сега ми донесоха подаръка от партито много съм доволна.Дистрибуторката ми каза че ще имат сега партита в Плевен и Варна ако някой му е интересно да звънне на да си уговори парти.Аз съм доволна получих си подаръка.

Общи условия

Активация на акаунт