съдове Tupperware

  • 27 782
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 256
Бихте ли ме просветлили това тенджери ли са или купи, гевгири и тн. кухненски работи

# 31
  • София
  • Мнения: 4 578
Пластмасови съдове, за микровеле, за месене на тесто, за бъркане на палачинки /с което аз не мога да се оправя. а ми го демонстрираха/. Купи за тесто, за салата с капак, в които се задържа прясно няколко дни в хладилник.

# 32
  • Мнения: 53
Да се похваля сложила съм зелена салата в прословутите купи  цяла седмица  седи в нея сега я извадих салатата е екстра  хапнахме си я сууууууууууууупер много съм доволна.През седмицата нямам много време даже я бях позабравила но не беше изсъхнала.

# 33
  • Мнения: 4 784
И ние в къщи ги ползваме доста тези съдове. Преди 3 години с мъжа ми ходихме на парти представяне на въпросните съдове и мъжа ми дотолкова се впечатли, че изкупи всичко що се предлагаше. Ползваме ги усилено, особено хлапето. Голяма игра пада с тях, ама са и доста издръжливи.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 020
Това наистина са страхотни съдове. Ние ги ползваме от доста години и нямат грешка не само за салати, но и за месо, мезета и каквото още се сети човек   Peace.

# 35
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Пластмасови съдове, за микровеле, за месене на тесто, за бъркане на палачинки /с което аз не мога да се оправя. а ми го демонстрираха/. Купи за тесто, за салата с капак, в които се задържа прясно няколко дни в хладилник.
Бъркането на палачинки е най простата работа.Стават много бързо лесно и без да охлепваш цяката кухня PeaceПравя почти всеки ден палачинки защото имам едно злоядо момиче кадето харесва 3 неща на кръст и ако не е миксера  #Crazyне ми се мисли.
Ако решиш да правиш палачинки пиши ми на лични  Hug ще ти дам рецептата за вълшебните палачинки Grinning

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 1 020
Леле има страхотни неща. И са толкова евтини в Америка, а тук  Cry.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 634
Наистина има страхотни неща в каталога. А дали няма някакъв начин за on-line поръчка. Confused

# 39
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Ние сме много богати българите затова така.......

# 40
  • Мнения: 5 255
Леле има страхотни неща. И са толкова евтини в Америка, а тук  Cry.

това струва $ 19,99 /+доставка $ 23,70/ - като крайна цена по-добре ли е от тук  newsm78

# 41
в Америка ли си?в момента точно тези сьдове ги няма тук,но там цените са сьвсем различни, така че не се тревожи-взимаи ги

# 42
  • Мнения: 5 255
В София съм.
Попаднах на много съдове Tupperware които се доставят до БГ.
Тези ги показах произволно, за да се ориентирам - дори и с доставка са по-евтини, така ли  newsm78

# 43
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Леле има страхотни неща. И са толкова евтини в Америка, а тук  Cry.

това струва $ 19,99 /+доставка $ 23,70/ - като крайна цена по-добре ли е от тук  newsm78
Искаш да кажеш,че доставката е само 3,70$? Thinking
И още един въпрос http://cgi.ebay.com/Tupperware-NEW-Impressions-Bowl-Set-3-Fruit- … Zp1742.m153.l1262 това са купите за месене нали?Тук цената и за трите купи ли е?

# 44
  • Мнения: 5 255
До БГ е $ 23,70

Общи условия

Активация на акаунт