15-ти септември е. Ходи ли ви се пак на училище?

  • 2 820
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 910
Категорично НЕ.

# 16
  • Мнения: 2 257
Не.
Студентка, обаче, бих била цял живот.

# 17
  • Мнения: 4 585



Аз на гимназист сандисвам и кандисвам.

# 18
  • Мнения: 25 623
Wolf, кога си обръсна брадата???  Crazy

А по въпроса:
Не.
Студентка, обаче, бих била цял живот.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ходи ми се, особено последните три години от него- голяма веселба беше, въпреки или точно заради десетките неизвинени и последни предупреждения за изключване.

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, на мен понеже ми харесва, все още ходя, но вече съм от другата страна.

# 21
  • Мнения: 4 585



Пожелавам ти да събереш най-лъчезарните усмивки на децата.
            И един наръч цветя.

# 22
  • Мнения: 2 212
Ходи ми се, в гимназията (по-рано не), но в мойто си МГ много ми се ходи, ето точно 15 септември преди 9 години, аз да съм в осми клас...какво ли не давам да преживея поне този ден отново  Heart Eyes

# 23
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не ми се ходи. Нямам неприятни спомени от у-ще, но не ми се ходи. Не искам да се връщам назад в живота си, затова.

# 24
  • Мнения: 677
За нищо на света. Няма сила, която да ме върне в робството на малоумни даскалици и директорки. Съзнавам, че сега не е като преди, но пак не бих. Мирси викам аз училищния живот!

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Много!!! Това е най-щасливият период на живота ми досега. Всичко се случваше някак по линията на минималното съпротивление, лесно и прекрасно Heart Eyes Миналото лято заведох Ники да си играе в един училищен двор, сградата се оказа отворена, защото я чистеха и подготвяха за децата. Намъкнах се тайно. Боже, даже мирисът не се е променил Laughing На прах, тебешир и стара гъба за дъска Crazy Мънички зелени чинове с вдлъбнатина за моливчето Heart Eyes Картинки, апликации и стихчета за мама, висящи по стените. Трябва да си луд, за да не искаш този живот отново Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 677
Трябва да си луд, за да не искаш този живот отново Heart Eyes

Луд съм, може би. Отвратителни робски спомени имам от училище. Мирси пак, казвам!

# 27
  • Мнения: 5 370
За нищо на света. Няма сила, която да ме върне в робството на малоумни даскалици и директорки. Съзнавам, че сега не е като преди, но пак не бих. Мирси викам аз училищния живот!
Хех, този път сме със Сопранов в една партия. Аз пък този въпрос го тълкувам като "искаш-ли-пак-да полудяваш-бавно-с-чуждите-деца" -тоест, била съм и като ученичка, и като учителка.....нееее, стига ми. Stop

# 28
  • Мнения: 2 407
Да,обичах да ходя на училище.

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Трябва да си луд, за да не искаш този живот отново Heart Eyes

Луд съм, може би. Отвратителни робски спомени имам от училище. Мирси пак, казвам!
Говорех за живота, който аз помня, не за твоя.

Общи условия

Активация на акаунт