15-ти септември е. Ходи ли ви се пак на училище?

  • 2 837
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 671
До преди малко приготвях ученика за утре.
Такова вълнение ме обзе, сякаш аз съм на училище.
И ми се прииска пак да прекрача прага на класната стая.

Ходи ли ви се пак на училище?

# 1
  • Мнения: 2 550
много   Laughing

# 2
  • Мнения: 5 468
Изобщо не ми се ходи. Тогавашните ми учители и класната ми най-вече, успяха да направят училищният ми живот неприятен и безразличен.

Но утре детето на сестра ми ще бъде първокласничка и много се вълнувам, заради нея. Досега говорих и с двете по телефона - у тях е едно вълнение неистово, което се предаде и на мен. И все ми се реве... И оттогава слушам едно парче, което ви препоръчвам да чуете..., ще се зарадвате: http://www.vbox7.com/play:df8919d3
А и моя добра приятелка е учителка по музика и утре е на работа... и с нея говорих, та съвсем съм в играта.

Пожелавам на всички първолаци да им върви "по вода" в училище Hug Peace Peace Peace!

# 3
# 4
  • Мнения: 6 039
категорично - не!
аз едвам завърших, заради неизвинени отсъствия, сега ли да наваксвам - не, благодаря!

# 5
  • Мнения: 2 897

Искаш по-бързо да свършва ли? Wink

# 6
  • Мнения: 2 550
категорично - не!
аз едвам завърших, заради неизвинени отсъствия, сега ли да наваксвам - не, благодаря!

то и аз едвам завърших заради неизвинени отсътвия, но пък нямам нищо против да се върна в гимназията  Laughing

# 7
  • Мнения: 7 723
категорично - не!
аз едвам завърших, заради неизвинени отсъствия, сега ли да наваксвам - не, благодаря!

то и аз едвам завърших заради неизвинени отсътвия, но пък нямам нищо против да се върна в гимназията  Laughing
И аз така- имаше тръпка Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 2 079
На училище не ми се ходи, но виж - да присъствам на първия учебен ден искам! Hug

Успех на всички ученици, както и на техните родители и учители! Heart Eyes  bouquet

# 9
  • Мнения: 2 792
 Не, не ми се ходи, с радост завърших, никога не ми е липсвало ходенето на училище, нямам приятни спомени от него.
За това ме тресе и напрежение покрай децата като тръгват, не харесвам системата на образованието, не харесвам матрицата, която се залага, никаква романтика не виждам, напротив само хабене на нерви.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 225
Ходи ми си! Моят син утре ще е първокласник и много искам да бъда на негово място. Може би не само заради училището, а и за това, че му предстои голяма крачка по все още краткия му житейски път.........Ех, млади години!!!!! Tired

# 11
  • Мнения: 2 013
категорично - не!
аз едвам завърших, заради неизвинени отсъствия, сега ли да наваксвам - не, благодаря!

то и аз едвам завърших заради неизвинени отсътвия, но пък нямам нищо против да се върна в гимназията  Laughing
И аз така- имаше тръпка Grinning

И аз така. Имах цяло тесте бележки и пишех ли, пишех... И като по стара от вас - имах и намалено поведение, но Тодор Живков падна в началото на 11 клас, та премахнаха туй нещо с поведенията...
НО - пак ми се ходи на училище.

# 12
  • София
  • Мнения: 127
Много ми се ходи!
Особено в гимназията - направооооо... ох, тръпки ме побиха
А ти що питаш? Да не можеш да направиш нещо по въпроса newsm03

# 13
  • Мнения: 3 491
Да, мъчно ми е за гимназията.

# 14
  • Мнения: 13
Само Зори ме разбира  Hug

# 15
  • Мнения: 1 910
Категорично НЕ.

# 16
  • Мнения: 2 257
Не.
Студентка, обаче, бих била цял живот.

# 17
  • Мнения: 4 586



Аз на гимназист сандисвам и кандисвам.

# 18
  • Мнения: 25 713
Wolf, кога си обръсна брадата???  Crazy

А по въпроса:
Не.
Студентка, обаче, бих била цял живот.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ходи ми се, особено последните три години от него- голяма веселба беше, въпреки или точно заради десетките неизвинени и последни предупреждения за изключване.

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, на мен понеже ми харесва, все още ходя, но вече съм от другата страна.

# 21
  • Мнения: 4 586



Пожелавам ти да събереш най-лъчезарните усмивки на децата.
            И един наръч цветя.

# 22
  • Мнения: 2 212
Ходи ми се, в гимназията (по-рано не), но в мойто си МГ много ми се ходи, ето точно 15 септември преди 9 години, аз да съм в осми клас...какво ли не давам да преживея поне този ден отново  Heart Eyes

# 23
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не ми се ходи. Нямам неприятни спомени от у-ще, но не ми се ходи. Не искам да се връщам назад в живота си, затова.

# 24
  • Мнения: 677
За нищо на света. Няма сила, която да ме върне в робството на малоумни даскалици и директорки. Съзнавам, че сега не е като преди, но пак не бих. Мирси викам аз училищния живот!

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Много!!! Това е най-щасливият период на живота ми досега. Всичко се случваше някак по линията на минималното съпротивление, лесно и прекрасно Heart Eyes Миналото лято заведох Ники да си играе в един училищен двор, сградата се оказа отворена, защото я чистеха и подготвяха за децата. Намъкнах се тайно. Боже, даже мирисът не се е променил Laughing На прах, тебешир и стара гъба за дъска Crazy Мънички зелени чинове с вдлъбнатина за моливчето Heart Eyes Картинки, апликации и стихчета за мама, висящи по стените. Трябва да си луд, за да не искаш този живот отново Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 677
Трябва да си луд, за да не искаш този живот отново Heart Eyes

Луд съм, може би. Отвратителни робски спомени имам от училище. Мирси пак, казвам!

# 27
  • Мнения: 5 370
За нищо на света. Няма сила, която да ме върне в робството на малоумни даскалици и директорки. Съзнавам, че сега не е като преди, но пак не бих. Мирси викам аз училищния живот!
Хех, този път сме със Сопранов в една партия. Аз пък този въпрос го тълкувам като "искаш-ли-пак-да полудяваш-бавно-с-чуждите-деца" -тоест, била съм и като ученичка, и като учителка.....нееее, стига ми. Stop

# 28
  • Мнения: 2 407
Да,обичах да ходя на училище.

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Трябва да си луд, за да не искаш този живот отново Heart Eyes

Луд съм, може би. Отвратителни робски спомени имам от училище. Мирси пак, казвам!
Говорех за живота, който аз помня, не за твоя.

# 30
  • Мнения: 6 998
A, не, благодаря. Тъкмо съм се почти отървала от студентството и досега си до образователни институции Laughing
От първи до 4 клас имам ужасяващи спомени, така че - ц. В гимназията бих се върнала, моята, като учител. Но не и пак да ме застрелват с онези тестове на химия по френски ooooh!
Но ми стана много мило да гледам децата с цветята. То до нас е техникум, така че не бяха съвсем деца, но все пак  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 871
Искам! Имаше тръпки, емоции, вълнения....Учителите ми бяха невероятни   Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, искам пак на училище, беше невероятно, най - хубавите ми години. Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 109
Веднага се връщам,ама никой не ще да ме върне.Спомените ми са разкошни.Те учителите си говориха,но кой ги слуша?Приятели,веселба почти никаква отговорност,освен да учиш и нещо друго ,но дребно.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 249
Ходи ми се. В гимназията. Бяха ми най-веселите и безгрижни години.

# 35
  • Мнения: 1 715
Много!!! Това е най-щасливият период на живота ми досега. Всичко се случваше някак по линията на минималното съпротивление, лесно и прекрасно Heart Eyes Миналото лято заведох Ники да си играе в един училищен двор, сградата се оказа отворена, защото я чистеха и подготвяха за децата. Намъкнах се тайно. Боже, даже мирисът не се е променил Laughing На прах, тебешир и стара гъба за дъска Crazy Мънички зелени чинове с вдлъбнатина за моливчето Heart Eyes Картинки, апликации и стихчета за мама, висящи по стените. Трябва да си луд, за да не искаш този живот отново Heart Eyes
Peace

# 36
  • Мнения: 3 835
Студентка, обаче, бих била цял живот.

И аз така! Grinning

На училище, де да знам ходи ли ми се. Не беше зле. Аз моите неизвинени си ги извинявах, ама поведението нямаше как да си дигна, та до последно ме тормозиха. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 5 103
Не, не бих с върнала в училище

# 38
  • Мнения: 293
И като по стара от вас - имах и намалено поведение, но Тодор Живков падна в началото на 11 клас...

Ха! ще кажа на това Laughing

Не, не ми се ходи. Но виж, сега покрай работата ми се срещнах с една директорка, в кабинета й. Нещо нечувано преди за мен Blush

# 39
  • Мнения: 3 205
Не, никак. Радвам се, че вече съм приключила с училища и университети и близките години не смятам да се захващам пак.

# 40
  • Мнения: 4 555
Не.
Студентка, обаче, бих била цял живот.
И аз така. Нищо кой знае колко хубаво не помня от ученическите години, пък виж - студентските  Crazy

# 41
Ако може още веднъж да изкарам 9, 10, 11 и 12 клас- с удоволствие. С милото стояхме на един чин, часовете минаваха бързо, бях добре с материала Hug

# 42
  • Мнения: 852
Не,приключих с ученето и се радвам! Peace

# 43
  • софия
  • Мнения: 163
Да, бих се върнала. Имаше толкова емоции и вълнения, приятели и тръпки. А меджу другото по онова време, "Рицарят на бялата дам " ми беше любим филм, незнам кой беше пуснал тук клипче то него.  Hug

# 44
  • Мнения: 460
ами не много,защото като знам какво ме чака като приключа с него-оооо!хич не ми се почва от начало! Hug

# 45
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хич. Ама хич. Не го искам, ако ще да ми плащат или да ме заплашват - не ща и това е.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 840
Mного ми се ще пак да съм ученичка.
И купонът беше супер, и училището, и абсолютна отличничка бях.
И намирах начин да си извинявам отсъствията Mr. Green
Приятелите, изживяванията, емоциите - всичко беше на 6.
Ама свърши.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 244
Не. Никога не ми е липсвало. И студентка не искам да бъда.
Бягането от час и щуротиите бяха забавни за времето си, но всяко нещо омръзва. Сега си имам нови начини да си направя живота интересен. При това без да зависи от изкуфели даскали и дебилистични пубери-съученици... (сега май са заменени от съотв. шефове и колеги  Mr. Green )

# 48
  • София
  • Мнения: 581
Категорично НЕ, такава мъка не бих си причинила

# 49
  • Мнения: 2 818
Не. Всъщност искам, за да имам пак моментите на бягане от час  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 46 562
Не  Mr. Green
Като си взех дипломата от Университета и осъзнах, че съм приключила с всякакви училища, имах чувството, че камък ми падна от сърцето  Crazy

# 51
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
ДА!!! безгрижни години!

# 52
# 53
# 54
  • Мнения: X
А меджу другото по онова време, "Рицарят на бялата дам " ми беше любим филм, незнам кой беше пуснал тук клипче то него.  Hug
Рицари честни и рицари смели,
рицари черни и рицари бели,
днеска юмруци размахват с охота,
сякаш правнуци са на Дон Кихота... Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 5 787
Не.
Студентка, обаче, бих била цял живот.
И аз така, но ако може да няма сесии...  Wink

# 56
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
нито студентка, нито ученичка искам да бъда пак. писнало ми е от зубрене и изпити.

# 57
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
категорично - не!
аз едвам завърших, заради неизвинени отсъствия, сега ли да наваксвам - не, благодаря!

Леле, Малена направо ме изненада.
Винаги звучи като някоя примерна отличничка, пък тя каква била работата.

В училище ми беше скучно, защото учителите не можеха да ме научат на нищо ново.
Ама никокога не съм бягала от час. Бих си повторила само студентските години.

# 58
  • Мнения: 765
категорично - не!
аз едвам завърших, заради неизвинени отсъствия, сега ли да наваксвам - не, благодаря!
Моят случай .

# 59
  • Мнения: 3 835
Не. Всъщност искам, за да имам пак моментите на бягане от час  Mr. Green

Ох, много готино беше. Аз по физика, химия и математика почти не влизах, ми мразех ги тия предмети. Сега си нося последствията. Mr. Green ooooh!

# 60
Искам. Много даже. Трепетите от поредния изпит или дяволия. Обяснението за поредната забележка двойка закаснение или отсъствие.        

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 20:41 от b_u_t_t_e_r_f_l_y_

# 61
  • Мнения: 467
категорично - не!
.....не, благодаря!

Ммм лошо, даже, сега когато е вече късно за више, а ме гложди че нямам незнам как ще да се самосритам да започна пак с учебната дейност:-(((

# 62
  • Мнения: 2 673
не ми се ходи на училище в сегашно време, но в минало - да

# 63
  • Мнения: 2 229
Ходи ми се! Уж го мразех, не ми беше особено хубаво, но наистина като завършиш се помнят само хубавите неща. Confused
 Cry Cry Cry

# 64
  • Мнения: 57
категорично не ми се ходи пак на училище. Мисля обаче да запиша магистратура, но това е друга работа. Имам ужасни спомени от първото ми училище, където учих до 8-ми клас. От гимназията и университета имам главно хубави спомени..

# 65
  • Мнения: 8 999
Аааа, не! Моля, моля! Никакви класни стаи повече, достатъчно съм учила. Просълзих се само, когато лиснах водата по стълбите пред краката на моята прървокласничка. Но това не беше носталгия към училището, а мъчителния спомен за това, как моята майка ми плисна менчето, а сега вече я няма....

Общи условия

Активация на акаунт