Отговори
# 75
  • Мнения: 311
Купихме си всичко, включително креватчето, преди да влеза в ордилното.

# 76
  • Мнения: 1 044
Имам един спонтанен аборт и изкарах една тежка втора бременност. Имаше моменти, когато всичко бе на косъм. Купихме всичко след като родих момченцето си със секцио. Останах 7 дена в болницата, а през това време тати и бабите бяха купили и подредили всичко!

# 77
  • Мнения: 268
Детската стая беше готова месец преди Даниел да се роди - това включваше пълно обзавеждане. Шкафовете бяха пълни с дрешки ... е, вярно че повечето бяха момичешки, защото първо ни бяха казали "девойка" Crazy... Не съм робувала на суеверия Naughty. Няма нищо по-прекрасно от това да пазаруваш и да подготвяш всичко за рожбата си Hug. От къде на къде ще оставя това удоволствие на някоя баба заради изветрели поверия Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 547
Не само креватчето, ами всичко, което се сетиш бяхме купили предварително  Simple Smile. Дрешките изпрах, изгладих и подредих един ден преди да родя.
Не съм суеверна и ми доставяше огромно удоволствие да избера и да купя всички малки, сладки нещица за бебчо. За нищо на света не бих оставила това на някой друг  Grinning

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
При нас май само креватчето беше готово,но бебка ме изненада по-рано.

# 80
  • София
  • Мнения: 5 793
Не само креватчето, ами всичко, което се сетиш бяхме купили предварително  Simple Smile. Дрешките изпрах, изгладих и подредих един ден преди да родя.
Не съм суеверна и ми доставяше огромно удоволствие да избера и да купя всички малки, сладки нещица за бебчо. За нищо на света не бих оставила това на някой друг  Grinning
Абсолютно същото!  Peace

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 213
Всичко ни беше готово. Удоволствието да избираш първите неща на своето дете си е само за теб и таткото. С бременността всичко беше наред, затова и мислех позитивно и нетърпеливо чаках.

# 82
  • Мнения: 5 362
Имахме креватче преди да се роди.
И много други неща.
Не съм оставяла нищо за последния момент,или за след раждането.
И не вярвам в суеверия Wink

# 83
  • Мнения: 4 451
Купихме креватче, когато влязох в 9-тия месец. Единственото, което оставихме за след раждането, беше количката.

# 84
  • Мнения: 720
Креватчето беше в къщи около месец преди да родя. И не само то. Просто исках аз да избера дрешките за изписването, пеленки, чершавчета и т.н.

# 85
  • Мнения: 1 269
още докато бях бременна купихме всичко без ваничката и леглото,но те бяха порьчани Peace

# 86
  • Мнения: 2 663
Всичко бяхме купили преди да родя PeaceКаквото е писано ще стане  PeaceЕдинствено умишлено не взех памперси в багажа за родилното.

# 87
  • Мнения: 474
Всичко си купихме преди да родя.....  Wink

# 88
  • Мнения: 2 746
Първият път нищо не бяхму купили предварително, ама нищичко.После обаче им дойде мнооого на близките ми да търчат да купуват  всичко в последната секунда.Сега сме купили кошарка, количка, някоя друга дрешка и дребни неща, но не са у дома, а при свекърва ми.Когато му дойде времето, ще ги нагласим.

# 89
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
И за двете ми деца абсолютно всичко купихме и приготвихме с мъжа ми предварително.

Общи условия

Активация на акаунт