Отговори
# 90
  • Мнения: 254
Разбира се, че не го спазихме  Mr. Green Всичко важно си бяхме подготвили, даже и памперси си купихме и слава Богу, защото като се завърнете у дома едва ли ще ти е до покупки и подредби Laughing Ако има нещо да се случва, едва ли некупуването на креватче е заклинанието, което ще спаси положението Mr. Green

# 91
  • Мнения: 2 910
Всичко купихме преди да родя, само количката оставихме за след раждането.

# 92
  • Мнения: 13 512
Абсолютно вси4ко ми беше подготвено и за двете ми деца- преди 17 и 14 години. Не вярвам на такива глупости. За племеницата си запо4нах да купувам от момента, в който разбрах,4е сестра ми е бременна.

# 93
  • Мнения: 891
Всичко купихме преди да родя, само количката оставихме за след раждането.

И ние направихме същото.  Peace

# 94
  • Мнения: 1 715
И за двете ми деца абсолютно всичко купихме и приготвихме с мъжа ми предварително.
Peace

# 95
  • Мнения: 566
почти всичко купих преварително, дори и комплекта за изписване. не мога да си представя да оставя на някой друг да ми свърши това приятно задължение.
плюс това смятам, че ако не пазаруваш предварително и другите му там неща, понякакъв начин отричаш идването на бял свят на бебчето.

# 96
  • София
  • Мнения: 44 286
имах, както и всичко останало

# 97
  • Мнения: 5 393
Купихме креватчето около седмица преди да родя.Не съм суеверна.

# 98
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
В България съм и имах почти всичко необходимо доста преди раждането. Нима наистина има идиоти, които дори не купуват креватче преди раждането само заради такива суеверия? Ами ако бебето се роди преждевременно - кво прайм? Слагаме му спален чувал на земята? Стига бе.

Купихме креватче, количка и два комплекта дрехи първо, преди раждането. Другото малко по малко и според нуждите на бебето.

# 99
  • София
  • Мнения: 928
Въпреки, че ми беше натяквано, не оставих на никой друг приятното занимание да напазарувам за бебока  Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 3 695
Не бяхме купили креватче, но не от суеверия, а защото не можехме да намерим хубаво в цвят за момиченце, а и взех че родих по-рано, отколкото се очакваше, но така или иначе таткото се справи чудесно с тази покупка.  Peace

# 101
  • София
  • Мнения: 3 787
Почти всичко необходимо за бебето,беше купено още когато бях в 7-ми месец.Вкл. и креватчето.Стоеше си до спалнята ни 2 месеца,пълно с играчки Laughing

# 102
  • Мнения: X
Харесах си кошарката/и количката/ в 9-тия месец и оставих на татито точна инструкция и пари и докато бях в родилния дом я беше купил-не от суеверие,просто преценихме,че няма смисъл да я взимаме предварително.....втория път-тя вече си беше у нас...но иначе си бях накупила дрешки,козметика,разни бебешорски принадлежности,памперси,но не прекалено много,защото след като се прибрахме почнах да си купувам това от което действително имам нужда.

# 103
  • Канада
  • Мнения: 494
Креватчето го купихме първо Mr. GreenИсках да съм подготвена от рано,защото живеем абсолютно сами и за всичко трябваше да се погрижим ние.Като влязох в седми месец купихме леглото,а след това до края на 8-ми месец бях готова с абсолютно всичко!Не робувам на суеверия,измишльотини и дивотии Mr. Green

# 104
  • Мнения: 389
Естествено че си избрах и си купих всичко необходимо за бебчо предварително - бях си изпрала и изгладила всичко. Все пак имах цели 45 дни свободни преди раждането, в които на спокойствие си избрах и купих, каквото си ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт