Още месец или два с малките слънца НОЕМВРИ ще сме у дома

  • 11 182
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
m_face   нищо не можех да направя.Илиева каза оставаш си в къщи и ти пиша болничен и точка.Аз нямах думата ,а и имам пълно доверие.Моите планове бяха съвсем други.Трябваше да съм на работа до 3,09 после почивните дни и отпуската,която имах от 12 дена до тези 45 дни ми се получаваше точно.Да ама НЕ.В офиса ми казаха,никаква отпуска.Ползваш си болничния и толкова.Не може да се прекъсне болничен и да излезеш в отпуска и аз така и направих.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Хайде и аз да се запиша в новата темичка Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 546
Добро утро! Hug

Мойто мъжжж замина на лекции (нали ми е И студент... Mr. Green), аз пия кафенце вече и така.

ПростоАз, искам снимчици на покупките! Simple Smile и ние вчера зяпахме колички в Хиполенд, пустата Пег Перего пак ще ни я търсят, малко ми е кофти да купя количка без да съм я виждала, само на картинка, де, ама уж хубави неща чух за нея. A тези Cangaroo не са ли много тежки, момичета? newsm78 Като вдигнах вчера една -ъъъъъъ, голям зор!
А какви сладурести плюшени дрешки са напускали и космонавтчета и гащеризончета... Flutter
Ще взема вече сериозно и аз да се заема с моя багаж, че тази нощ сънувах, че почвам да раждам, а нямам нищичко, ама съвсем нищо! Mr. Green И обяснявам на милото какво да иде да ми купи, то гледа като препарирано... Grinning

# 18
  • Мнения: 1 546
Jutoo, сега видях снимчиците и ти се класираш след кльощавите мами!  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Jutoo, сега видях снимчиците и ти се класираш след кльощавите мами!  Wink
Ами кльощави - вече съм +20 кг, направо не искам да видя кантар.  Embarassed
Снощи да ви се похваля не станах нито веднъж и се наспах много добре  Simple Smile
А вчера отидох за 10 мин до магазина и едвам се прибрах до вкъщи - така ме заболяха краката и като взеха че се надуха - 2 часа им трябваше, за да спаднат - на какво ли може да се дължи това  newsm78 Сега ме е страх пак да изляза, че да не стане по-зле положението.

# 20
  • Мнения: 1 546
Jutoo, сега видях снимчиците и ти се класираш след кльощавите мами!  Wink
Ами кльощави - вече съм +20 кг, направо не искам да видя кантар.  Embarassed
 

Ааа, направо не ми се вярва. Wink явно преди да забременееш си била суперррр слабичка и просто си влязла във форма. Simple Smile

И на сладурка бретона е много сладурски. thumbsup Как такава мацка седи да пече чушки? tooth

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Сладурка ти верно какво направи с чушките - изпече ли ги вече? Ние, т.е. мъжо пече по празниците - цели 60 кг на чушкопека, как не му писна - идея си нямам, че и патладжан изпече за кьополу да има - сега фризера ни е пълен догоре и понеже остана малко изпечен пипер та мъжо направи и няколко буркана с лютеница  Simple Smile Остава да сложим и киселото зеле по Димитровден и това е зимнината при нас.

# 22
  • Мнения: 2 126
Добър ден и от мен Laughing
galentinass,не се сърди бе мила навестявай ни по често,че отсъствия ти пишем(като се замисля преди влизаше често,ама напоследък хич и си мислих,че сме ти омръзнали).Ти сигурно ще си една от първите родили (впредвид термина ти) от списъчето ни и ще ни разказваш.
Ама много точно си го казала това за кости,ставане,обръщане през нощта,мъка,мъкаааааааааа.Аз взех да ставам тооооооолкова често до тоалетна,че си мисля дали едно легло да не си паркирам там и да си спя Mr. Green А и не самото трамбоване до тоалетната (защото нашата е на 2 етажа надолу ooooh!) ами самото раздвижване е много гадно.

Да ви кажа много ми е чудно защо се хвърляте да купувате дршки от сега,ами те ще ви заринат с такива близките като се появи бебо.Достатъчни са 2-3 бодита и някакви комплекти ританки с блузки и завивки,пеленки.КАто гледам какво чудо правите с пазаруване направооо....Ама вярно радост си е,но аз лично ще купувам като се роди бебето и да видя от каквото има нужда.Мисля си на първо време трябва да си купим един гардероб само за децата,че вече от каката незнам къде да слагам парцалките,а и на бебето..... Tired
А пък откакто се е родила Вяра все и харесвам някакви неща и не устоявам да и ги купя,толкова обичам да хрча за нея.Та затова и тези които се трвожат че още нищо не са купили като дрехи,хич не се тревожете има време да купувате.

Аз пък с тази бременност нямам никакви оттоци (чукам на дърво),а стартирах от доста по високо тегло от преди и покачих някой и друг кг повече - явно всичко си е индивидуално.Всяка бремнност е коренно различна от предишната.

# 23
  • Мнения: 27
Здарвейте момичета, сега и аз малко да порева (не че не го правя от рано сутринта). Предполагам, че ако не бях бременна щях по-леко да понеса тези работи, ама с тия хормони съм станала такава ревла, че вече на мъжа ми не му прави впечатление като напълня очите, ами само ме пита: "Ти пак ли ще цивриш?" И така.... от два дни вкъщи няма студена вода след неуспешен опит да сменим водомера. Разбирате каква воня и мръсотия е в банята, а само преди две седмици я бяхме лъснали в чест на бебето както никога до сега. И двамата сме страшно изнервени от това, че втори ден не можем да се изкъпем.
Сутринта като станах и като си помислих, че мъжа ми ще отиде на работа и цял ден ще си играе игрички на компа, а аз ще трябва да чистя, пазарувам, готвя, гладя ризи, няма да мога да пусна пералнята, че няма студена вода и пак работата ще е наполовина свършена  #2gunfire ...... та единственото, което ме радваше беше че ще ходим заедно на разходка с кучето и ще пием кафенце преди да започне този гаден ден. Да, ама на него не му се ходело на разходка и трябвало отрано да е в офиса  #Cussing out Разревах се, а той ми казва: ако искаш ти отиди на работа, а аз ще изчистя вкъщи (това естествено на майтап), а пък аз му връчих кучето, парите и торбите за пазар и беж да ме няма. Нека да види какво е да си седиш цяла неделя вкъщи сам и да трябва да свършиш домакинската работа.

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 238
И аз съм тъжна,милото има само един почивен ден(днес) и тръгна да си купува кола,то това е важно нещо по принцип,ама като седя по цял ден сама и днес пак сама.Пък и за бебо още нищо не сме взели не може да се организира да отидем,но за колата бързо бързо се организира,тия мъже са ужас понякога.Поне ми е отделил парички за бебо,сега ако ми отдели и време да напазаруваме ще е добре.Аз между другото ме тресат яко суеверията особенно сега като стана това с тези болници и контракции,не смея да купя нищо на бебо,иска ми се поне 34г.с да стана и да се успокоя. А аз днес май влизам в 8-я месец,ами то не остана,особенно за мамчетата с по ранен термин.Момичета има ли значение обиколката на коремчето(моето)за растежа на бебчо,защото моята обиколка не е много голяма,но аз тръгнах от талия 58 см,искам да кажа взема ли се под внимание от къде си стартирал или се сравняват по някакви средни стойности.
Хайде целувки,аз отивам да хапна нещо

# 25
  • Мнения: 421
Пуснах почти всички покупки в албума...с покупките  Laughing
И две мой снимки в другия албум

# 26
  • Мнения: 421
Краси ... не се ядосвай.Татковците са такива.Толкова са уплашени милите... Ние с мойто вчера в магазина,докато пазарувахме бяхме невероятна гледка  Laughing  Той седи и гледа като ударен в точка,аз аз само граб от стелажите и чета от списъка "И това...и това...и това...."  Накрая като го видях колко е уплашен наистина реших да спра и да отложа някой от дребелийте за по-късно,защото рискувах Беба да остане без "нормален" тати  Laughing   Иначе после,докато си купуваше часовник (да не казвам за колко пари) няма да ти обяснявам колко беше въодушевен... Ама какво да ги правиш - бащи. А ти - недей да седиш все така самичка ами фани се обади да те водя по кафетата  Laughing

mariana_75   и сега ти ли си на работа вместо него?  Ама... аз пак ще се повторя...бях и аз изпаднала в кризи яки,но...какво да ви кажа,май мъжете не могат да разберат,че ТОЧНО СЕГА имаме нужда от повече внимание... аз се отказах вече и си намирам другаде внимание и занимавки.А като дойде бебче - ще реват те  Laughing  А ние ще ги питаме "Абе...пак ли ще цивириш?"

# 27
  • Мнения: 27
Аз съм на работа, но работата ми е да си седя пред компа и да дебна, дали някой клиент няма да влезе или да звънне телефона, което е почти невероятно за неделя. Лошото е само, че няма къде да си полегна.
Оитвам да ям.

# 28
  • Мнения: 1 546
ProstoAz, браво, покупките са страхотни! Heart Eyes И гледам, че и на твоята количка предните колела са малки...а все казват-вземайте с огромни! Thinking
А я ми припомнете какво беше  - стерилизатора на Чико не ставаше за шишетата на Авент, пък обратно може, така ли беше?? newsm78

# 29
  • Мнения: 3 416
Аз да мина набързо да се разпиша,galentinass-не си ме разбрала правилно мила,просто имах впредвид да се разписваш по-често!
Момичета благодаря за комплиментите и аз си харесвам бретона,че преди ми беше много разхвърчана косата, и с бретон или без чушките станаха даже и няколко буркана сладко от грозде направи и съм доволна от себе си Blush даже днеска помогнах на мъжо малко д апоразчистим мазето,айде аз имам още малко работа и пак ще пиша!

Общи условия

Активация на акаунт