Трудно ли ставате сутрин ?

  • 4 564
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Поспаливци ли сте или сте на крак по първи петли  Laughing Питам , защото аз вече се притеснявам за себе си  Sick Едвам отлепям от леглото и после поне час не съм адекватна ... Много ми е трудно да стана сутрин . Даже малкият съм го научила да спи до 9.30ч.  thumbsupРаботата ми е такава , че не изисква ранно ставане и ходене ... за щастие .
Примерно 8 ч. ми е рано ... Сега ставам в толкова , защото водя малкият на ясла и в 9 ч. съм в офиса , ама душата ми плаче да си полегна на бюрото ... или под него   Simple Smile
Споделете как е при вас . Искам да си сверя часовника , защото според моят мъж съм негодна да живея в нормалния свят  Laughing

# 1
  • Мнения: 4 754
 Биологичният ми часовник ме буди в 6 часа. Опитвала съм се да се натискам да поспя още малко, но не успявам ooooh!

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Винаги ставам трудно, дори на обяд да е.
Трябва ми доста време, кафе и душ, за да се освестя и да започна да идвам на себе си.
Сега се налага да ставам още по-рано, за да подготвя дребната за градина.
Лошото е, че съм нощна птица, не обичам да лягам рано и на моменти ми се събира много малко сън.

# 3
  • Мнения: 158
За работа: с 2 будилника и 300 зора  smile3507..Инча, колкото и да е странно, събота и неделя рядко ставам след 9и30..Но през седмицата ми е ад  Confused

# 4
  • Мнения: 3 423
Трудно лягам, лесно ставам.

# 5
  • Мнения: 2 891
Tрудно ми е МНОООГО!!! А зимата - още повече. С триста зора се измъквам от леглото. Първо показвам един крак, после бързо го мушкам под завивката. Следва ръка и т.н. Накрая идва мъжът ми и ми задига юрганчето  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 668
Трудно лягам, лесно ставам.
Блазе ти  Simple Smile Аз трудно лягам и трудно ставам  Confused

# 7
  • Варна
  • Мнения: 672
Напоследък много трудно. Трябва да ставам сутрин към 6:30. Но едва се надигам към  7 без 10 . А събота или неделя като реша , че ще спя до късно, или се събуждам рано, или някой ме събужда. И все ходя ненаспала се  Sad

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Спи ми се ама лесно се будя..т.е лесно ме буди малката Simple Smile
6:30 - 7 ако успея да полежа и да се направя, че не я чувам до към 7:30 е празник  Crazy
Няма начин .. а преди будна до сутринта и на обяд, даже към 1 - 2 следобяд си ставах .. ехх какви хубави времена бяха  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 402
Такова чудо като мен, надали има, вечно съм ненаспана, мога да спя по всяко време на денонощието.
Това ме спасява, за осем години сигурно ми се събират 10 нощи, в които да съм спала непробудно. Тъкмо голямата ми принцеса започна да спи спокойно и се роди малката мома и така та до днес. При мен недоспиването е хронично. Поне заспивам веднага, ставам оправям детето, лягам и след 5 мин. вече спя.
Само при пълнолуние няма нито заспиване вечер, нито през нощта. Shocked

# 10
  • Мнения: 1 277
Зависи може би и от това в колко часа си лягаш вечер. При всеки е много индивидуално това със съня. Аз лесно се разсънвам.  Лягам към 12 ч. вечерта. Обичам да поспивам почивните дни, но си навивам будилника за 8 ч. - в противен случай съм като пияна. Мъжът ми пък лесно се събужда, но трудно се разсънва. А съседите  не си чуват будилника около 15 мин. при непрекъснато звънене  #Cussing out

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Трудно лягам,и трудно ставам съответно.
Добре,че малкия спи до 10.
Уикендите си позволявам да ставам в 12...

Обичам да спя.

# 12
  • Мнения: 8 999
Мноого ми е трудно. Моят организъм просто отказва да работи преди 9 часа. Абсолютно съм неадекватна, пия кафе, гледам някой сутрешен блок и не ми се говори. Но .... дългът ме зове - две деца трябва да бъдат нахранени, облечени и заведени на градина/училище, а после трябва да заведа и себе си на работа. Преди 9.30 е абсурд да се добера до офиса.

# 13
  • Мнения: 460
много трудно ,много!! Tired Tired

# 14
  • Мнения: 494
Трудно лягам и много трудно ставам,но се научих поне да не се зъбя на всички наоколо,когато ми е криво от това(ще рече:винаги Laughing).Какво да се прави-деца,ангажименти всякакви...трябва да се става!Ех,как мечтая денят да е поне 30 часа,та да има повече време за сън...

# 15
  • Мнения: 1 318
Напоследък ми е трудно да ставам дори в 8 ч. А живея на 5 минути от работа и мога да си позволя да поспя до 8.20... Трудно ми е, но след като взема душ всичко си идва на мястото.

# 16
  • Мнения: 516
Болна тема е това за мен. Не мога да ставам рано. Не си чувам алармите. Редовно закъснявам за работа. А ако не съм спала 8 часа, просто да не си около мен сутринта. Отвратителна съм. Tired

# 17
  • София
  • Мнения: 2 079
Сутрин ставам рано и бързо, защото съм на работа от 7 часа,  но съм неадекватна до час след ставането си - всички ъгли са мои, не пропускам да се блъсна в нито един, а да не говорим за вратите!  ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 550
Трудно лягам, лесно ставам.

и аз така

# 19
  • Мнения: 1 446
Вечер ме бият да лягам. Сутрин ме бият да ставам. Мъж ми е доста притеснен дали изобщо ще чувам бебето като се роди Sad

# 20
  • София
  • Мнения: 11 782
Трудно лягам и трудно ставам!Докато не изпия първата доза кафе и съм  Crazy,не че след това положението толкова се оправя.
Но скоро ще се наложи да се върна на работа,съответно да водя малката на ясла по-рано,а това означава и по-ранно ставане.Не ми се мисли,особено през зимата.

# 21
  • Мнения: 727
Вечер ме бият да лягам. Сутрин ме бият да ставам. Мъж ми е доста притеснен дали изобщо ще чувам бебето като се роди Sad
ще го чуваш Peace

Хронично недоспала....но сутрин в 7 съм накрак Tired

# 22
трудно е много меко казано,като стана поне час гледам грозно и на гладно не ям  Mr. Green
кошмар .......аз съм природно бедствие сутрин  ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 477
ставам не просто трудно, а ужасно трудно.за щастие като хапне в 7 детенце заспива веднага и така чак до 10 и 30.и аз покрай него си доспивам  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 212
Вечер ме бият да лягам. Сутрин ме бият да ставам.
И на мен все така ми казват от малка. Много трудно ставам и никога не ми е достатъчно съня, ама и късно лягам. За протокола всяка сутрин без уикендите ставам в 7  ooooh!

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Ставам в 7, лесно, но поне около 40-60 минути след ставане отказвам да контактувам. Пия кафе, гледам новини или чета книга/форум (ако имам нет), но не и да говоря или да върша смислени дейности.

# 26
  • Мнения: 1 040
Ооо, това е голямата драма в живота ми - ранното ставане  Tired Голяма мъка ми е. Сега детето като се събуди в 7-7.30, няма накъде, ставам. Ама е една мъкааа...

# 27
  • Мнения: 180
За работа: с 2 будилника и 300 зора  smile3507..Инча, колкото и да е странно, събота и неделя рядко ставам след 9и30..Но през седмицата ми е ад  Confused
Сродна душа. За бодърстване нощем имам отличен лягам никога преди 1-2 часа. Но сутрин.......А трябва да ставам в 6.30 Това е от години. Днес се каня да тръгна по магазините на лов за сериозен будилник

# 28
  • Мнения: 799
Вечер ме бият да лягам. Сутрин ме бият да ставам. Мъж ми е доста притеснен дали изобщо ще чувам бебето като се роди Sad

Аз го чувах първите 5-6 месеца. Сега се пуля сутрин кога е дошло това дете в леглото ми - нито бейбифон чувам, нито как мъжът ми отива да я вземе  ooooh!

Днес имах дело в 9 и бях решила жива-умряла да стана в 7, да отида в 8-8.15 в съда и да изпия една кола (кафе не употребявам) и да съм горе-долу адекватна.
Будилникът ми звъня от 7 до 7.55, стоях неадекватно около 20 минути (чудейки се какво да си облека), отидох в 8.55 на делото и гледах като изтребител.
И така започва почти всеки ден  Mr. Green

# 29
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Много трудно ставам ... детето съм го научила : сутрин като иска мляко, ставам, правя млякото, сменям някак памперса, вземам бебето в леглото, храня го спейки с едно око, после хвърлям някъде шишето и заспиваме ....  Mr. Green След час ставам за работа ... къде ходя, къде се блъскам...някак си измивам зъбите, вземам душ и правя кафето - пия кафе и едва тогава съм адекватна  Mr. Green
Само да добавя - с мъжо се редуваме кой да прави сутрешното мляко  Joy

# 30
  • Мнения: 3 521
Ако зависеше само от мен,  денят  ми щеше да започва ок. 13 ч. с литър кафе с мляко Mr. Green.

# 31
  • Мнения: 2 897
От две години,все по-трудно  ooooh!

# 32
  • София
  • Мнения: 2 623
Ужасно трудно  Sad
Особено сега, когато ми се налага
да ставам още по-рано, защото
караме малкия на ясла в Горна баня,
а аз работя на другия край на София.
Предпочитам да работя до 2.00 през ноща,
но не и да ставам рано !

# 33
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Трудно лягам, още по-трудно ставам и никога не ми стига сънят. Преди като работех на смени се мечтаех за работно време от осем до пет, сега като съм с такова - си мечтая за работно време от десет до пет...Не може да ми се угоди май...

# 34
  • Мнения: 4 668
Ох,поне не съм сама  Wink
Аз използвам всяка секунда , за да си доспивам и после нито душ ,нито кафе помагат  Confused.
Делови срещи преди 12 ч. не си уреждам , първо защото не знам ще успея ли да се появя и второ , че не мога да мисля  Sick

# 35
Доста ми е трудно да стана сутрин преди 9 часа

# 36
  • Мнения: 3 835
Вечер трябва да ме изритат за да си легна, а пък сутрин за да стана. Много мразя да ставам рано. А пък направо полудявам от яд, като свикна да ставам рано, и като ме събуди биологичния ми часовник в събота, в 7.30 примерно. Tired

# 37
  • Мнения: 27 524
Доскоро ставах в 5 сутрин. Има все още дни, в които ставам в 5, но не е много често. Синът ми откакто се е родил спи до 12 наобяд и напоследък взех да спя с него и аз, та може да ми хареса да мина на другия фланг  Laughing

# 38
  • Мнения: 4 473
Много мразя да ставам рано. От утре в 6.30ч ще съм на крак. Трудно - не трудно, нямам избор. Tired

# 39
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Трудно ставам, да. Особено зимата.
Трябват ми 10ч. сън. Ама само през поч. дни успявам да си го осигуря.

# 40
  • Мнения: 2 407
Нямам проблеми със ставането, сега ставам в 8.

# 41
  • Мнения: 1 424
Ако трябва да стана преди 10-11ч ми е много трудно  Tired  С много мъки ставам рано  Tired

# 42
Ако трябва да стана преди 10-11ч ми е много трудно  Tired  С много мъки ставам рано  Tired

като съдя по името ти не само с мъка ставаш а и с махмурлук  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 013
Поспаливци ли сте или сте на крак по първи петли  Laughing Питам , защото аз вече се притеснявам за себе си  Sick Едвам отлепям от леглото и после поне час не съм адекватна ... Много ми е трудно да стана сутрин . Даже малкият съм го научила да спи до 9.30ч.  thumbsupРаботата ми е такава , че не изисква ранно ставане и ходене ... за щастие .
Примерно 8 ч. ми е рано ... Сега ставам в толкова , защото водя малкият на ясла и в 9 ч. съм в офиса , ама душата ми плаче да си полегна на бюрото ... или под него   Simple Smile
Споделете как е при вас . Искам да си сверя часовника , защото според моят мъж съм негодна да живея в нормалния свят  Laughing

Ти точно описваш мен. И, слава богу, с малки изключения,все съм започвала работа след 10-11 часа, така че си спя. А пък мъжът ми е ранобудник и съответно на него се пада да води деца

# 44
  • Мнения: 1 065
Когато и да си легна вечерта сутрин винаги ми се спи-особено есенно -зимния период,когато навън е студено и тъмно.Ще ми се да заспя зимен сън и да се събудя на 21 март(тогава ми е рожденният ден и от тогава за мен започва дългоочакваното хубаво време).
Добре ,че работя на смени и не се налага да ставам всеки ден сутринта  в 6.15 ,както когато ставам за първа смяна.Нямам никакъв проблем ако не спя цяла нощ,и аз и децата сме ,,нощни птици",за разлика от мъжът ми ,който вечер му се приспива още преди 22 часа ,но сутрин ,дори и в почивните дни, се ококорва още в 6 и става да пие кафе.

# 45
  • Мнения: 1 941
pachikrak , ако си адвокат и ако ми се наложи хич не ми се ще да попадам на подобни поспалани  hahaha
Ако си прокурор, става  hahaha
Иначе ставането ми е адски трудно, всичко около мен звъни и вибрира,  обаче аз напук продължавам да спя! Обикновено алармата се включва 7:30, аз ставам към 8 и нещо. Веднъж станала съм свежарка, нямам склоности към спане по бюра и тем подобни, още повече че удрям един бърз спринт към работа за разведряване и поради закъсняване ...

# 46
  • София
  • Мнения: 62 595
При положение, че трябва да ставам сутрин в 6 и лягам вечер между 12-1, как да ставам лесно? И цял ден на крак.
Като гледам, и хората покрай мен са на подомен режим.
Ако съм оставена на собствения си ритъм, сутрин към 8 и нещо се събуждам сама, и си лягам към 11.

# 47
  • Мнения: 17 409
10-15 минути ми трябват от момента, в който ми се включи алармата, не знам много ли са- малко ли. Това за сутринта. Посред нощ бебето не плаче обикновено, дори и да е будно. Честичко се случва да си заспи пак гладна Mr. Green

# 48
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Много,ама много трудно ми е ставането!Обичам да си поспивам и да се излежавам като стана от сън,да се гушкам в завивките и да си мързелувам!

# 49
  • Мнения: 3 034
някъде бях чела, че 1/3 от живота си прекарваме в спане, а през останалите 2/3 си мечтаем да се наспим.....

е, аз си мечтая да се наспя ... някой ден, някой друг живот, може би...

трудно лягам, но и трудно ставам. и поне 1/2 час след ставане съм крива.

# 50
  • Мнения: 2 609
От малка обичам да спя до късно и винаги ми трудно събуждането ->ставането... Blush

# 51
  • Мнения: 980
сутрин будилникът звъни, спирам го, после той пак звъни и на третото позвъняване се излюпвам някак си, гледам страшно, изглеждам страховито, поглеждам се в огледалото и изхриптявам с дрезгав глас, слава богу, че съм свикнала да се виждам в този ми вид....
после с тъжен поглед и леко закривена походка се запътвам към банята, за да стана отново човек... bowuu
през уикенда пък се будя по-раничко и почвам да бърборя още като си отворя очите.. в неделя четох на глас една гнига с рецепти за кексчета на висок глас докато и половинката не се събуди и не ме обяви за хахо  newsm78

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Ставам от раз и съм напълно адекватна! PeaceНикога ранното ставане не ми е било проблем!

# 53
  • София
  • Мнения: 15 254
На времето се чудех на майка ми-как става всяка сутрин по тъмниците, за да ни приготвя закуска. И все си мислех, че като нея няма да бъда. Да, ама не. Когато Иво е на градина, ставам в 6,30, независимо, че съм легнала след 24ч. Така де, дЕтето трябва да закуси добре, да ими силички.  Laughing
Сега, като не е на градина, ляга около 24-1ч. (и аз, заедно с него, естествено) и спи до 11,30 сутринта, а аз ставам сутрин в 7,30, за да мога да свърша някои служебни неща преди да се е събудил.
Общо взето, будя се с лекота, въпреки че, всъщност, съм хронично недоспала.
Разните хубавици пишат/говорят, че дължат прекрасната си кожа на многото сън. Както съм я подкарала..... надали ще мога да се похваля с добра кожа скоро.  Sad

# 54
  • Мнения: 249
трудно лягам,но още по-трудно ставам Weary,май страдам от сънна болест. Вечно закъснявам сутрин за работа,а събота и неделя си нанкам до 12 часа smile3521.

# 55
  • Мнения: 1 424
Ако трябва да стана преди 10-11ч ми е много трудно  Tired  С много мъки ставам рано  Tired

като съдя по името ти не само с мъка ставаш а и с махмурлук  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ааа,няма такова нещо  Whistling   Joy  Joy  Joy

# 56
  • Мнения: 222
Трудно естествено...Когато съм първа смяна на училище започваме от 7.45ч.,а аз ставам към 4,5ч.,за да уча,а си лягам към 12 и половина...Последните часове в училище не зная къде се намирам и като се прибера в нас лягам да спя,но не за час,а някъде около 3 часа и така ми се разбива всичко,понеже вечерта не ми се спи...и така едно и също,поне тази година първият срок съм втора смяна и пролетта ще ставам по-лесно сутрин...а пък е и последна година в училище:)

# 57
  • Мнения: 1 910
мнооого трудно...

# 58
  • Мнения: 6 039
не, лягам в 2 в 3 и ставам в 8

# 59
  • Мнения: 2 013
не, лягам в 2 в 3 и ставам в 8

Ще си развалиш кожата така

# 60
  • Мнения: 799
Трудно естествено...Когато съм първа смяна на училище започваме от 7.45ч.,а аз ставам към 4,5ч.,за да уча,а си лягам към 12 и половина...Последните часове в училище не зная къде се намирам и като се прибера в нас лягам да спя,но не за час,а някъде около 3 часа и така ми се разбива всичко,понеже вечерта не ми се спи...и така едно и също,поне тази година първият срок съм втора смяна и пролетта ще ставам по-лесно сутрин...а пък е и последна година в училище:)
От както съм завършила училище все се чудя какви са тези изроди, които са решили, че учебните часове трябва да започват в 7:30? И как, по дяволите, съм успявала да ставам толкова рано в продължение на 12 години? newsm78 Мистерия...  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 2 849
Поспалива съм ,ама много .Имаше период детето като се събуди ,играе в спалнята около мен и си отспивам поне още30-40 минути , Embarassed

# 62
  • софия
  • Мнения: 4 992
абе за ставане ставам - ама с колко зор само мъжа ми (и съседите знаят) защото вечер най прилежно настройвам трите аларми на телефона.След като всички си изпеят програмата мъжа ми връхлита "пилеееееееееее, блока е буден можеш да ставаш...."

Аз преди 10 дни напуснах работа, но като си тръгвах един колега ме разсмя истински.Преди време работих в магазин и моя колега ми беше управител - милия не можа да се справи с мен, аз по- рано от 10 не отивах.но бях добър кадър и баш шефа явно му беше казал да не се притесняа че не може да ме вкара в пътя - важното е че много добре работя.След почти 2 години ме повишиха и ме назначиха  в офиса където мърдане няма.Шефа е много строг и много държи всички на линия в офиса в определен час.Ами познайте! с мен не успя - то не бе удържане от заплати , то не бе чудо.Та накрая като си тръгвах моя колегас усмивка вика'Еййййй, много ще ми е мъчно че си тръгваш ама поне заедно съм доволен - аз не те научих да идваш навреме ама и Шефа не успя.....

аз и на училище след 10 клас по рано от 3 час не ходих.не нарочно, просто винаги се успивах.то беще и далече.Признавам че искам да съм като ранобудните.Понякога така се нахъсвам и си приготвям всичко от вечерта - резултат "Йок".Още само 10 минутки.....

аз съм трагичен случай.Това лято като ходихме в Германия с щеерката и аз изобщо не легнах, щото а съм легнала а не съм заминала.Та бавно бавно си оправях багажа (цяяяяяяяла нощ) и душ си взех и в стената блях......

# 63
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Много ми е трудно ставането още от малка. smile3507Така си и остана до ден днешен. Tired
Научих щерката,да се излежава до късно със мен.  sleepuuВечер подготвям дрешките за градината на Боби и сутринта със татко си се оправят със миене и обличане....мене не ме закачат.

Тази неделя имахме планове да ходим на гости при майка ми,е само,че отидоха само някой мъжът ми и синът ми.Ние със Преслава,решихме,че е много рано да тръгваме по разходки във 8,00 часа.
Когато майка ми попитала Боби,къде сме със Преслава....Боби без много да мисли казал"Ми мързи ги бе бабо да станат,оставихме ги да спят и затова не дойдоха" Mr. Green
Преди да изляза във майчинство,всяка сутрин съпругът ми се виждаше във чудо,докато ме събуди и тръгнем плавно и славно за работа.То не бяха молби,то не бяха обещания,то не беше чудо.....

При мен ни аларми на телефони,ни на часовници важат. Rolling Eyes
Чудя му се на мъжът ми понякога,как успява всяка сутрин във 6.00-6.30 без часовник без някой да го буди да е на крак. ooooh!

Луд човек.....  33uu

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 09:00 от ivka10

# 64
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Буди ли ме часовник, ставам трудно. Ако се събудя сама, и тъмно да е, ставам лесно. Само дето посмъртно не мога да се събудя сама в ранен час.

# 65
  • Мнения: 560
Малееее,преди 9 е една мъкаааааааааааааааааааа...........

# 66
  • Мнения: 375
Аз съм нощна птичка - стоя до 1-2 през нощта без проблем, но за ставането не ме търсете преди 9 ч.  Joy

# 67
  • Мнения: 648
   Водя се от поспаливите, като малка ми беше много трудно ранното ставане, но с възрастта проблема изчезва Mr. Green
И моята работа не изисква да изпреварвам петлите, но за да имам малко време и за себе си, преди да организирам и малката, се измъквам  доста преди нея. Осъзнавам го като голяма промяна при мен в събота и неделя, когато обикновено спинках доволно, а сега ставам обидно рано за почивни дни Crossing Arms

# 68
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това лято си починах добре и сега не ми е трудно да ставам в 6ч., даже и да нямам спешна работа, пак в толкова ставам. Но само след месец усилена работа, ще започне да ми се доспива рано и да не ми се става рано. И така до следващата почивка(ваканция).

# 69
  • Мнения: 1 299
Много трудно ставам сутрин...дори и в 11 часа да е пак ми е кофти... все ми се спи... Rolling Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 1 176
Ако трябва да ставам зимата - все ми е рано и все ми е трудно. Иначе като цяло мисля, че не съм чак такъв тежък случай. 9 часов сън ми е достатъчен.

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 973
Да, трудно ставам и ми се спииииииииииии. Иска ми се да науча дъщеря ми да спи поне до 8ч. (заспива към 22,30-23ч.), но засега удрям на камък , с някои изключения.

# 72
  • Мнения: 2 697
Много трудно ставам сутрин...дори и в 11 часа да е пак ми е кофти... все ми се спи... Rolling Eyes

Същата история и при мен, нощна птица съм, което значи, че понякога спя твърде малко и цял ден се прозявам smile3507

# 73
  • Мнения: 2 149
Ставам рано- в 8.Свиква се Wink

# 74
  • Мнения: 3 334
поспалана съм и трудно ставам и се разсънвам

# 75
  • Мнения: 3 611
Зависи кога съм си легнала  Crazy
В повечето пъти съм все недоспала, все нямам време да се дооправя, все бьрzам, все бягам и 99% zакьснявам  ooooh!

# 76
  • Мнения: 111
Обожавам да си поспивам до късно.Това ми играе лоши шеги понеже съм студентка и трябва да ставам доста рано. А така ми е хубаво в леглото  Embarassed

# 77
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Все още ставам по всяко време на нощта, а през деня хич и не лягам, понеже малкото зверче кипи от енергия и 15-20 мин сън са му напълно достатъчни. Tired
На моменти вече откачам от умора.
Ама трудно, лесно, ставам...Нямам избор.

# 78
  • Мнения: 83
Е,успокояващо звучи,че повечето сте поспаланки като мен...,обаче при мен проблема е,че се удрямвам и на работа,а това вече е кофтииии smile3524

# 79
  • Мнения: 4 668
А при мен проблема е , че и до 11ч. да спя после още повече ми се спи  Confused
Също съм имала случаи Мартин да е станал , разходил се в къщи , а аз придремвам ... Много ми е гадно  Sick
Искам да заспя един хубав зимен сън ...

# 80
  • Мнения: 8 999
Тъкмо си извоювах независимостта и свободата да ставам, когато съм се наспала /намерих подходящата работа, децата пораснаха и сами си правят закуска сутрин/, а то какво стана - тръгнаха на училище, а покрай тях - и аз. Мразя да ставам рано, мразя да ходя рано на училище.

# 81
  • Мнения: 2 032
Ставам рано. Тичам, оправям децата и себе си, пътувам. И в 8 часа съм вече в офиса.
Спането до късно за мен е, да кажем, да спя до 8.
Винаги съм била така. В гимназияата ставах в 5, за да си правя упражнения.  Crazy Спомням си как се върнах в 5 сутринта от абитюрентската си вечер, и към 8 вече чувствах, че трябва да ставам.
Да, спи ми се в първия момент, но после ми минава.

# 82
  • Мнения: 857
Най-ми е трудно да ставам сутринн!Може да съм спала примерно 7 часа, но за мен има ралзика дали ще стана в 7 или в 11 примерно.Особено като съм първа смяна виждам голям зор  Close

# 83
  • София
  • Мнения: 62 595
Ставам рано. Тичам, оправям децата и себе си, пътувам. И в 8 часа съм вече в офиса.
Спането до късно за мен е, да кажем, да спя до 8.
Винаги съм била така. В гимназияата ставах в 5, за да си правя упражнения.  Crazy Спомням си как се върнах в 5 сутринта от абитюрентската си вечер, и към 8 вече чувствах, че трябва да ставам.
Да, спи ми се в първия момент, но после ми минава.

А в колко заспиваш обикновено?

# 84
  • Мнения: 1 233
Понякога, но радко ми се случва да се будя към 11. Става ми гадно, все едно съм пропуснала половината ден. Обикновен осе будя към 8 часа сама. Но детето ме буди към 7-7,30.

# 85
  • София
  • Мнения: 62 595
Ние, че сме възрастни хора трудно ставаме сутрин.
А какво да кажем за децата? Душичките им спят в 6.30-7 сутринта. А ние ги караме да ходят на училище. Те работят повече от много възрастни

Общи условия

Активация на акаунт