Тази вечер ли започва "Пълна промяна" по Нова телевизия?

  • 25 701
  • 708
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 743
Ееееееееееее, сега вече съм сигурна, че ще гледам  Hug
Мисля, че ще е интересно  Peace
Гледам, че темата не се развива с бясна скорост като Биг Брадър  Rolling Eyes - дано да има с кого да си клюкаме  Laughing

# 46
  • Мнения: 67
И аз си поплаках с момичето  Sad

# 47
  • Мнения: 2 070
А момичето е много красиво, с тези големи очи. Аз имах съученик в гимназията, който беше така без коса, ходеше с шапка, трудно му беше, само три момчета в изцяло момичешки клас. сега е учител в същото училище.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ооооооох, последната ме разрева  Sad Стана ми много тъжно ...
И на мен  Cry Имах такъв учител по география в училище, но беше толкова чаровен и весел, че около него постоянно гъмжеше от хубави жени  Grinning

# 49
  • Мнения: 5 462
Запис . Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 15 467
Както и очаквах, нормални хора с комплекси и не толкова големи физически проблеми.Само три от момичетата наистина имат нужда от намеса.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 294
Не разбрах Маги Желязкова какво си е правила?...  newsm78

А Маги Желязкова си е баш за тва предаване. Mr. Green

Маги си е правила корекция на бюста, иначе какво да кажа за участниците - хора с проблеми, кой с по-големи, кой с по-малки  Sad
Ще гледаме  Laughing

# 52
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Не разбрах Маги Желязкова какво си е правила?...  newsm78

А Маги Желязкова си е баш за тва предаване. Mr. Green

Маги си е правила корекция на бюста,

Мерси!  Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 4 294
Ееееееееееее, сега вече съм сигурна, че ще гледам  Hug
Мисля, че ще е интересно  Peace
Гледам, че темата не се развива с бясна скорост като Биг Брадър  Rolling Eyes - дано да има с кого да си клюкаме  Laughing

E рано е още да се развива с бясна скорост, все пак сме видяли само една малка част - дори някои от участниците бяха дадени за много кратко, отговориха на много малко въпроси.

# 54
  • Мнения: 268
Това последното момиче.. Направо егати наказанието  Cry. Горкичката, дано да и помогнат наистина!  Praynig. Имам братовчед, който страда от същото заболяване.. Но за мъж някакси не е толкова фатално.. Обаче тя направо ме просълзи  Cry.
Като цяло съм съгласна, че от НОВА просто са избрали лесния път! Надявах се, наистина се надявах, да са избрали хора с истински проблеми, които буквално им пречат в общуването, а не разни лигли, дето реват за силиконови бюстове, щото примерно фолк-певиците имали такива  ooooh!. Разочарована съм. Показаха съвсем нормални жени, някои от тях си преувеличаваха проблемите и да ви кажа честно, смятам, че не всички ще са ми интересни.
Утре обаче ще гледам самотната майка.. Нещо в нея ми направи впечатление, стана ми мъчно.. Дано живота и се е променил към по-добро!

# 55
  • Мнения: 4 519
И аз плаках заради момичето. Дано, дано да са й помогнали. Нямам търпение да гледам нейния епизод. Тя май е най-много за това предаване. Сред останалите имаше даже симпатични, например 60-годишната жена. А онова пълното момиче с черната коса имаше много хубави сини очи. Май ще бъде интересно...

# 56
  • Мнения: 1 120
За пропусналите да го гледат, има ли го някъде качено в нета?

# 57
  • Мнения: 2 891
Ние не знаем какви хора са се свързали с тях. Нали си давате сметка, че не биха се наели да коригират големи физически недъзи на хора, които имат прекалени очаквания?

# 58
  • Мнения: 1 455
Ехх пропуснах го Tired
Нямат ли сайт да разгледам участниците...?-сега видях,сайта ще го пуснат на 19ти септември Peace
Така като ви чета,то и аз можеше да се пробвам за участие Whistling

# 59
  • София
  • Мнения: 15 467
Вижте тази тема, на това момче са му отказали.Има и снимки.Помагат му от форума за операциите.
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=6554&postdays=0& … =asc&start=75

Общи условия

Активация на акаунт