Есенен ветрец листата рони, мама ЮНЧО в парковете гони

  • 12 417
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Тук съм Чушке, от какво да се измъквам  newsm78

КоТе, ето и моето лекарство за след зъболекаря. Стискам палци да мине леко!

Край с почивката, дребния се събуди и ще излизаме. Весел ден!

# 31
  • София
  • Мнения: 2 227
Демек не се измъквай за второ бебе Laughing.

# 32
  • Мнения: X
Здравейте  bouquet....и аз като Анитка днес съм решила да се изявявам като"практична и оправна домакиня"....че тия дни нещо не ми беше на дневен ред чистенето.....а и нали бях сама с "дивчовците",пък те се справят страхотно с цапането и опустошаването на семейното имущество Mr. Green
Чуш/и всички други бременни мамчета/,от опит ви казвам, да си предупредите работодателите писменно,че сте в това състояние...сигурно ви изглежда странно,но ако се получи подобен на моя цирк от миналата година,това ви е застраховката/според законодателството/...и не  викайте като мен,че няма смисъл от подобни бумащини,`щото накрая си увиснах като едното нищо-въпреки,че отношенията ни бяха много добри,и че си мислех,че държат на мен като работник/но явно това е важало само за периода в който им работех като ненормална/.Това е в свободен текст и трябва да ви сложат входящ номер....А за следващата в списъка-аз нямам против да съм-ама то нали знаете"Едно е да искаш...." ooooh!
Ели,радвам се че се разписа.....цунки на Цецко/ако ни зарадваш с една прясна снимка,няма да се разсърдим....а може и с колажче Wink/
Ади,аз още кърмя...и уж бяхме минали на сутрин и вече,но напоследък ме уважават и през деня Laughing,но при нас поне другото се яде без проблем/стига да е много,като количество/....дано да намерите вариант с изхранването на Ади Praynig,макар,че като я гледах на снимките си изглежда много добре/в смисъл,че не е слабичка/...а за клипа с патетата-ти бъзикаш ли се с м Thinking/това значе пак да омрънкаме всичко/?
Коте ,стискам ти палци..и зъби Wink-дано няма усложнения и най-вече болки после.......А,на Анитка идеята за обезболяващо ми се вижда слабичка-аз предлагам нещо с поне 38 градуса Mr. Green
Муцунка-честита ви нова квартира.....дано в нея да сте много щастливи и дано Алекс да не те плаши така.....макар,че ако е по-начесто по някое време претръпваш.......
Хайде,от мен лек и спокоен ден!  bouquet Heart Eyes Hug

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 15:02 от Анонимен

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Демек не се измъквай за второ бебе Laughing.
Ха-ха....абе правя се на неразбрала още, пък да видим. От два месеца спрях противозачатъчните и уж се пазим, ама аз на мъже вяра нямам, а за спирала още събирам смелост....

# 34
  • София
  • Мнения: 2 227
.....
Чуш/и всички други бременни мамчета/,от опит ви казвам, да си предупредите работодателите писменно,че сте в това състояние...сигурно ви изглежда странно,но ако се получи подобен на моя цирк от миналата година,това ви е застраховката/според законодателството/...и не  викайте като мен,че няма смисъл от подобни бумащини,`щото накрая си увиснах като едното нищо-въпреки,че отношенията ни бяха много добри,и че си мислех,че държат на мен като работник/но явно това е важало само за периода в който им работех като ненормална/.Това е в свободен текст и трябва да ви сложат входящ номер....А за следващата в списъка-аз нямам против да съм-ама то нали знаете"Едно е да искаш...." ooooh!
.....
Мда, помня, че имаше страшни главоболия покрай второто майчинство. Между другото мен се опитаха да ме уволнят (неправомерно) точно когато ми свърши болничния за бременност и раждане... е не успяха. Чудя се как ли щеше да прозвучи следното заглавие на някоя статия: "Комисия за защита от дискриминация, дискриминира майка на невръстно дете, като я уволнява неправомерно". Голата истина е (започвам да се събличам Laughing Mr. Green Laughing), че на работодателите не им трябва положителен прираст.

Анитка, аз също се замислям за спирала, но чак като родя втори път живот и здраве.

# 35
  • Мнения: 7 430
...влизам на бързичко да честитя тази хубава новина на Уомън - Чушка Wink
Нека при лекаря всичко мине нормално и ти пожелавам една спокойна и лека бременност Hug и накрая едно

Щастлив ден на всички  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 2 227
...влизам на бързичко да честитя тази хубава новина на Уомън - Чушка Wink
Нека при лекаря всичко мине нормално и ти пожелавам една спокойна и лека бременност Hug и накрая едно

Щастлив ден на всички  bouquet


 Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 265
Дуцака  без да  се  сърдиш ,ама  какаво пожелаваш на Чушчицата ,че не разбрах.мома музикантка ли  Wink
 Ей дано не се разсърдиш,ама мнг ми стана смешна тази картинка  Laughing  
    Hug  Без  задни мисли  Peace

# 38
  • Мнения: 7 430
Дуцака  без да  се  сърдиш ,ама  какаво пожелаваш на Чушчицата ,че не разбрах.мома музикантка ли  Wink
 Ей дано не се разсърдиш,ама мнг ми стана смешна тази картинка  Laughing 
    Hug  Без  задни мисли  Peace

Ами дали ще е музикантка или не зависи дали на музика са я правили с Чушка - менА Mr. Green важното е да е с панделка Wink

# 39
  • Мнения: 277
Люта чушка - пиперлийка , Честото миличка!
Леко бременеене и едно здраво и силно детенце ти пожелавам!
Моя мъж иска вече второ, но аз още не съм навита, че с тези колики 7 месеца, кошмарните зъби и приспиването на ръце...нямам сили, а и още се кърмим! Но сега ми стана едно мило и ми се прииска Mr. Green
Коте, и на мен по-миналото лято ми вадиха мъдреца и нищо не усетих, след това също нямах никакви болки. Не се плаши, всичко ще е ОК! Peace

Да ви се похваля, днес за пръв път ходихме с Мартин на "spielgruppe". Това е нещо група за игри, събрахме се 5 майки с деца. Пяхме песни, танцувахме, играхме куклен театър, хапнахме малко и имаше много тичане и игри в продължение на 2 часа. Като се прибрахме Марти беше много уморен / Алелуя / и спа час и 20 минути, което е много за него!
Хайде лек ден на всички!  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 2 227
Люта чушка - пиперлийка , Честото миличка!
Леко бременеене и едно здраво и силно детенце ти пожелавам!
Моя мъж иска вече второ, но аз още не съм навита, че с тези колики 7 месеца, кошмарните зъби и приспиването на ръце...нямам сили, а и още се кърмим! Но сега ми стана едно мило и ми се прииска Mr. Green
Hug Hug Hug
Щом ти се е приискало - давай, докато не е спряло да ти се иска Mr. Green Laughing Mr. Green

# 41
  • Мнения: 903
Ето ни и нас ... да не сте ни забравили  Naughty  Laughing


# 42
  • Мнения: 7 430
ЕликсирКЕ, много сте готина...а ти си маЦка smile3533

# 43
  • Мнения: 903
Дидко,  ама тези снимки са просто уникални.... Как може и единия и другия да са ви копирали.. Thinking ? Направо ме убихте  hahaha.

# 44
  • Мнения: 903
Здравейте мили дами  newsm51

Честито на всички празнуващи, които съм пропуснала (за което се извинявам сърдечно). Пожелавам Ви много здраве и щастие  smile3525 smile3525 smile3525

Чушчице, ама много, много се радвам за щастливата вест. Пожелавам ти лека бременност и на финала едно сладко и здраво бебенце, ееее щом искаш мома нека е мома, че да не се случи заканата ти за смяната на инсрумента  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ето малко снимки и от нас, че да не ни забравите  Wink Wink Wink

А ако ви се гледат още ЦЪККККК

Общи условия

Активация на акаунт