Есенен ветрец листата рони, мама ЮНЧО в парковете гони

  • 12 418
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 430
Дидко,  ама тези снимки са просто уникални.... Как може и единия и другия да са ви копирали.. Thinking ? Направо ме убихте  hahaha.

...ние работим по поръчка на клиента bowuu bowuu
Някой ако иска детето му да прилича на него - да вика МирО Mr. Green

Табби, голяма сладуранка е малката  Hug

# 46
  • Мнения: 147
Здравейте и честито на бъдещите майчета! Благородно ви завиждам, да знайте Wink
Ади_5, чела ли си в библиотеката темите за педагогическо захранване? Щом се кърмите постоянно, може и да ви свърши работа. Аз така захраних и определено съм много доволна (е,. първият месец давах пюрета, ама малката изяждаше само по 1-2 лъжички). А за кърменето - не се ядосвай - ние и на два часа го докарваме Simple Smile

# 47
  • Мнения: 966
Ха добра вечер  bouquet
Ние бяхме на мини почивка до София,та затова два дни ме нямаше Simple Smile
И чета тази вечер,тази толкова хубава новина  Grinning Grinning Grinning Люта чушчице ,лека и безпроблемна бременност и едно сладко момиченце Peace
Муцунка честита нова квартира в Чикаго сте пак нали?
 госпожица Иванна много смешни физономийки прави и танцува  Grinning
Ади стискам палци да отминава вече тази алергия
Елесир и Цецко Peace
Коте как е зъба?
Пепи  bouquet
     Целувки на всички и лекааааа

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Добрютру от дъждовен Пловдив,

Надявам се днес всички да имат възможност да се разпишат.
Чушчице, честито мила  bouquet От все сърце ти пожелавам лека и безпроблемна бременност, а юни да се похвалиш с дъщеричка  Wink
Роси, надявам се си добре след зъболекарската интервенция.
Ели, Цецко много порастнал. Като се оправи времето ви чакаме в градската(в следобедните часове, че ние по обяд спим около 3 часа и предпочитам да сме в нас та да мога и аз да поработя)
Хари, Ивана както винаги е мноог сладка. Виждам и косичката доста и е порастнала.

И да не забравя да честитя на рожденничките от онзи ден. Момичета, бъдете винаги щастливи, здрави и обичани.

И за финал един линк от нас със вчерашни снимки, на които освен Любчо ще разпознаете Калина. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=111602&photo=117

Лек ден от нас  Hug

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Добро утро и от дъждовна Варна!

Пепи, имаш си страхотен малък мъж, много е сладък с тези тиранти. И какъвто си е чаровник, от сега е заобиколен от красиви дами. Какво ли ухажване пада от страна на четирите госпожици? Калинка също много е пораснала и е много сладка  Grinning
За сега толкова, преди Криси да ми затрие всичко с палавите си ръчички.

# 50
  • Мнения: 946
Здравейте и от мрачния Русе! Sad
Анитке Heart Eyes вече от 3-4 дена ставаме в 7-7.30ч,де той става де аз го будя.Тъй че мила не завиждай  Laughing имаме 1 седмица да се научим да ставаме рано щото яслата ни зове.Е друг е проблема дали ще ходим много или след първите дни ще бъдем болни  Rolling Eyes
Пепи много сладък тоз Любчо пу-пу,ама и пловдивските дечица как слушкат  Simple Smile
Табби и Иванна е голяма хубосница,как танцува с каките пращай я на дискотека  Laughing
Дуцка верно бе,че приликата е направо убийствена  ooooh!Браво,браво. Вие как сте?
Ади Hug за двечките ви,дано вече отмине този алергия,че да може и твоята принцеска да си хапва всичко на воля.
Елексирче много сте готини с Цецко  Peace
Корни ти си работи ама не ни забравяй,че тука те чакаме  Heart Eyes Страхотни снимки,ех това море,как си играят сладураните на пясъка  Grinning
Коте как си мила?
Аз изчезвам с Диди на гости набратовчедка ми да играят с нейното ТЕ СА НАБОРЧЕТА/ пък ние да пием кафенце  WinkАма после какво ме чакааа  ooooh! вчера размахах от секцията в хола книгите да чистя ами то голям прах,тай мойта свекърва никога не е чистила тоз апартамент.Аз забравих дали съм се похвалила ама останахме сами,свекитата си заминаха на село.И ми оставиха една голяма кочина да чистя не е бутано нищо сигурно от 20години.
Айде приятен ден от мен!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Сонка, честито ви самостоятелно жилище! Мисля, че щом вече сте си самички, с чистенето все ще се справиш малко по малко. По-важното е личното пространство  Grinning Целувки на Дидко и дано свикне лесно на яслата.

Любе, не казваш как е Сами, свиква ли на градината?

Табби, и  аз най-накрая разгледах снимките, Иванна наистина е много сладка и артистична.

Моето от сутринта мрънка и сега съм го сложила в количката, люшкам с единия крак докато пиша и се надявам да заспи, че чакам една приятелка на кафе.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 224
Май вече подминахме утрото - така че Здравейте и от нас с Дари!
Толкова ми се искаше да завали, а сега ми е малко криво, защото не можем да излезем, а Дарлинг е крива и сега се търкаля на леглото и се опитва да си събуе чорапите. Тъкмо ми е дала малко почивка, иначе е залепена за мен.
Виждам, че сте почнали да се чудите коя ли ще е следващата...е, няма да съм аз - надявам се да вървим по план чак след 2-3 години. Ама както е казала Анитка - "на мъже вяра нямам". Анита, това, което си го дала за болка - не става, мила. Прибави му 2-3 свещи и малко романтика и ... помага в бебеправенето  Mr. Green
Деси, някъде бях чела за тези "spielgruppe" и ми беше много интересно. Дори наскоро по някоя от нашите телевизии имаше репортаж за такава група в София. Но май единствено там има и е една. newsm78 Но като идея е страшно добро  Peace Радвам се, че вече намери вариант да измаряш Марти, за да си почивате и двамата  Heart Eyes
Елисир, страхотни сте, а снимката и невероятна - много красива и стилна рамка  Heart Eyes
Коте, как мина интервенцията? Моля те пиши как си - притеснявам се. Дано да не те боли  Hug
Табби, Иванна е станала голяма госпожица. Как хубаво си играе с каките. И Дари когато има дечица около нея забравя за мен.
Абе Дуцке, хубаво работите по поръчка на клиента, ами ако има рекламации на производителя ли се връща стоката    Joy Joy Joy
Пепи, Любчо е много сладък пък и с тези тиранти ти идва да го изпапкаш. Пък и ухажван кавалер. Как си успяла да събереш толкова сладурчета на едно място, да са толкова мирни и да ги снимаш? Ние на варненската срещичка едва успяхме да укротим бебетата,за да ги снимаме тримата заедно  hahaha
Сонка, честита ви самостоятелност  Laughing Сега като сте сами по-лесно ще се справиш с чистенето - няма кой да ти виси на главата и да ти търси кусури. Пък и ще си следваш свой ритъм.
Много приятен ден и слънчево настроение!!!

# 53
  • София
  • Мнения: 2 227
Благодаря ви милички за хубавите думи, стоплихте ми душицата Heart Eyes Hug  bouquet!!!

Момичета, разкошни фотоси показвате, за кой ли път се убеждавам, че юнските мами и малчовци са сред най, най - хубавите Hug.

Сонка, ха честита самостоятелност, дарлинг. Вече имаш повод да натякваш и ти Twisted Evil Laughing Twisted Evil.

Коте, как си дарлинг? Драсни два, три реда.

# 54
  • Мнения: 67
ЗДРАВЕЙТЕ МАЦКИ!
Отдавна не съм писала не защото не искам а просто нямам никакво време.Но ви попрочитам от време на време.Обещавам занапред да пиша честичко И ще обръщам повечко внимание на темичките.Разгледах мн. хубави снимки HugБРАВО тези малчугани растът като гъбки.Страхотни са.Ние минахме през няколко премеждия за които ще ви разкажа след малко.
ЧУШЧИЦЕ-чета много хубави неща за теб. pregnant smile3501ЧЕСТИТА БРЕМЕННОСТ.Много се зарадвах като прочетох.Пожелавам ти лека бременност.И накрая резултата-едно красиво създание от женски пол.Аз мтого искам второ дете но все не мога да се реша.
БРАВО И ЗА АВТОРКАТА НА СТРАХОТНАТА ТЕМА.ПРОСТО СИ НЕСРАВНИМА. newsm51
разбрах че има и др.бременно маиче,извинете че съм невежа но неразбрах кое.
НО ЧЕСТИТО И НА ТЕБ babyЛека и безгрижна бременност.И накрая едно здраво красиво и щастливо бебенце.
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХХХХХХХХХХХХХХ!!!!!!!!!!!!!!
Супер започва темичкаота.Направо ме заредихте с положителна енергия.
НИЕ-ходим вече почти месец.Да не казвам че тичаме даже.Много бърза моя Дени за каде не знам.Прощапулник не съм правила още защото всеки ми казва различни неща.Даже че се правел на пълнолуние.Напишете вие какво правихте че пак съм изпуснала.
Правиха ни операция на 9. 08 на тестиса-не му се е затворила торбичката на тестисчето.Съвсем лека водят я козметична.При д-р. Житианов страхотен е.Ама ми се измъчи детенцето.
После преди рождения ми ден на 17. 08 глътна батерия от детско телефонче.И никои не го видя . Незнаехме докато не я изака на другия ден.
Толкова е палав милия.ЧЕ НЕЗНАМ.Миналата седмица ми разби устата докато си играехме.
АБЕ ВЪОБЩЕ ИЗОБЩО smile3511
Подадох и молба за ясла.Казаха ни че октомври, ноември имаме шанс.
Гледах и 2 частни-ааммааааааааа мн. пари. Едната 450лв. другата 370лв.Дано да стане в държавната newsm17
Вие как сте сяслите?
Ще пиша пак. А снимки имам от телефона но не са добри.
Ще гледам да пращам нещичко.
Засега чао-пак ще пиша обещавам.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 750
Здравейте, мацки!

Дъждовно навън, ама хубаво тук в темичката. Толкова сте продуктивни, че този път, признавам си, не успях да ви изчета. Личното ми време е почти никакво, знаете как е с калпазанка вкъщи Wink Разгледах всички снимки, страхотни малчугани си имаме. Само да са здрави!
Благодаря на всички за хубавите думи за бузанката ми  Hug
Радвам се и на мацките, които отдавна не бяха писали и пак са сред нас Simple Smile

Усмихнат ден за всички!

# 56
  • Мнения: 903
Леле... тук времето е ужасно. Как не спря да вали. Направо не ми се мисли как ще караме зимата. Вече ще се гръмна с това моето зверче... не ще да спи, даже отказа и да яде. То като не е свикнало в къщи хич.... Я казвайте вие какви играчки сте измислили за зимата? То не иска да си играе с нищо... Дайте някой съвет и да тичам по магазините.
Забравих да попитам... някой пусна ли вече детенце на ясла? Тук мои приятелки доста мислят да ги пускат... ама са по-големи с един-два месеца. Аз не съм и мислила още, ама да попитам и вас. Мисля , че за нас е още много рано.

# 57
  • Мнения: 363
Момичета,тук съм и съм жива!
Мноооого ви благодаря за палцестискането ,определено ми помогнахте Hug целувам и прегръщам всички ви Heart Eyes

Няма да изпадам в подробности,само ще кажа че като видях преди мен в какво състояние"насипно" извадиха едно момиче,направо щях да си тръгна ако не беше мъжо,който ме гепа за якето ,но после разбрах ,че на нея са и вадили 21 зъба #Crazy #Crazy #CrazyДа пази господ Praynig Е,снощи ме болеше доста,но звяра беше бая голям,ще му се.....Сега остава да ми махнат конците другия Четвъртък ако дай боже всико е ОК Praynig
Сега отивам да правя вечеря и после пак ще дойда Grinning

# 58
  • Мнения: 267
Здравейте,мацки!

Кротко си вали, а ние сме разпилели играчки навсякъде из къщата....мама после ще прибира ,това ни е работата цял ден...Ние сме малко болнички , имаме температура от два дни, ходих при педито,че нашата доки я няма в Б-с.Казва,че е от зъбките/кучешките са наред при нас/ , нощите са кошмарни, кривичък, плаче, ту я сваляме,ту се качва...Незнам,ако утре е така, ще търся друг доктор.
Пак сте пуснали едни снимки , е направо голям кеф да ви гледа човек!

Пепи - Любчо ,как ги е наредил мадамите около себе си, наистина цяла фотосесия и той в средата  Grinning.

Иванна - с тез румени бузки ,големи физиономии прави  Hug

Еlisir - много сте хубави и двамата . По повод яслата и аз още не смея даси помисля за нея, но ако се наложи няма да имам избор.Онзи ден реших да пусна една молба в яслата наблизо, приемали чак януари молби за другата година края, божеееееееее.....

Аdi_5- миличка, и аз съм в отбора на кърмещите, малко съм изтощена , дали от смяната на сезоните, или от кърменето незнам, уж понамялахме цоканията,ама , вчера си купих витамини да пия .

Чушчице - бъдеща мама за втори път - вярвам ,че всичко ще е наред при прегледа  Peace!
Sonka- хубавичко почисти след свекито  и се наслаждавай на спокойствие , сигурно е голям кеф да сте самички,нали ?

Привет Deva-Co ! Хайде постарай се да ни пратиш снимчици ...

Ань- ще има бургаска кърмаческа среща ,идваш ли ...поне там да се видим на 24-ти ще е...

Коте- как е вече зъбчето ?ама идеята на Анитка не е лоша за винцето, пък може и нещо по-хард наистина...

Айде ставам,че Ники ме вика да играем на криеница .... Laughing

# 59
  • Мнения: 946
Най после Коте радвам се,че е минало добре/доколкото е възможно разбира се/ Peace
Благодаря Анитка,Саси,Чушчице наистина е по-добре сами ама не можете да си представите какво чистя  ooooh! имам чувството че червей е можело да завъдим  Sick,а аз се чудя на многото хлебарки у нас  newsm78  Е сега като почистих старите и шкафове,които незнам и аз ще изхвърля няма и следа от гадините.Ама нема ви занимавам с мойте терзания,щото наистина темата е в еуфория май  Heart Eyes
Елисир аз мисля живот и здраве ако не кашляме още от 1.10 да го занеса за пръв път на ясла.И аз си мисля,че е малък още ама ще видим какво ще стане.
Лека вечер от нас

Общи условия

Активация на акаунт