Ще гласувате ли?

  • 3 976
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 252
Ще гласувам! Вече съм решила за кого.

# 76
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Да! Граждански дълг!

Хихи. Сигурно и за "прекрасния" кмет Лечков а??
Започвам да се съмнявам, че си в екипа му май....

# 77
# 78
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да! Граждански дълг!
Хихи. Сигурно и за "прекрасния" кмет Лечков а??
Че к'во му е на Лечков Confused?

Да, във Варна дават по 70 лева, ако  гласуваш за него. Laughing
Тук пък дават само 10лв. за една комунистка Sad

# 79
  • Мнения: 413
 От анкетата става ясно,че повечето ще гласуват,защо тогава се отчита винаги ниска избирателност newsm78

# 80
  • Мнения: 738
Естествено ще гласувам! Както вчера някой в предаването на Милен Цветков каза- който не гласува, няма право да се оплаква! Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 408
ЗДРАВЕЙТЕ Simple Smile
АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ,НИКОЙ ОТ КАНДИДАТИТЕ НЕ МИ ВДЪХВА СИГУРНОСТ.ПРОСТО ПОРЕДНИТЕ ЛАПАЧИ!!!

# 82
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
разбира се, че ще гласувам. нямам идея за кого. в къщи го правим с образователна цел hahaha цялото семейство най-тържествено отиваме на избори  Joy другите разбрах водели децата по стачки, аз предпочитам изборите  Crossing Arms

# 83
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От анкетата става ясно,че повечето ще гласуват,защо тогава се отчита винаги ниска избирателност newsm78
Аз гласувам на общински избори, но на останалите не гласувам.
На кметските избори избирателната активност е най-голяма, си мисля аз.

# 84
  • Мнения: 1 925
Няма да гласувам, не виждам смисъл Thinking

# 85
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Да! Граждански дълг!
Хихи. Сигурно и за "прекрасния" кмет Лечков а??
Че к'во му е на Лечков Confused?

Лечков обиди и професор
Общински съветник пита кмета за гробищата
Това е само 1/1000 от глупостите на великия кмет ...
Ако взема да описвам всичко, което е публично достояние ще направя цяла тема, но той не си заслужава ... /а за това, което е конфиденциално ...., ама Сливен е малък град и все на някой роднината я работи в общината, я в НАП ... /
Да не говоря, за обещаните плащания в циганската махала, за да се гласува за него ....
Все пак той дойде на кметското място в Сливен именно с купени цигански гласове /сиганина ако не са похвали - все едно не е свършил работата/...
Далавери, далавери ....
Че к'во му е на Лечков  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 86
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ян Бибиян, аз нямам преки наблюдения за работата на Лечков. Но правя сравнения на Ямбол и Сливен. Отстрани изглеждате много по-добре.

# 87
  • Мнения: 6 164
Ще гласувам.

# 88
  • Мнения: X
моля всички, които са против родината ни да се управяла от турско-циганска мафия, да гласуват
да гласуват ако не за себе си, поне за нас, които сме извън България и не можем по обективни причини

после ще бъде късно да се оплакваме отново
дайте пример на децата си

# 89
  • Мнения: 738
моля всички, които са против родината ни да се управяла от турско-циганска мафия, да гласуват
да гласуват ако не за себе си, поне за нас, които сме извън България и не можем по обективни причини

после ще бъде късно да се оплакваме отново
дайте пример на децата си

Подкрепям с две ръце Peace

Общи условия

Активация на акаунт