Предучилищници - набор 2001 (3-та тема)

  • 18 901
  • 289
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 783
и аз така Simple SmileМойта щерка само че е на 15 септември,съвсем на първия учебен ден Laughing
И син ми! Laughing

# 106
  • Мнения: 346
Запис в темата и от мен - "кандидат-първокласник" Ники Simple Smile. Ние сме в предучилищна група в детската. Живот и здраве април ще сме сред опашките по училищата ... #2gunfire

# 107
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 385
Здравейте и от мен! Hug
От доста време не съм се включвала и вече си имаме нова темичка! Grinning
Петя тази год.ще си продължи в детската Simple Smile предучилищна.Иначе все още не е почнала,тъй като нашата д.градина е в ремонт...Трябваше да започнат от 1 Октомври,но явно ще отложат още една седмица. Laughing
Та това е общо взето от нас  Grinning догодина ще е вече друга работа,като стане първокласничка..! Wink

Целувки! Heart Eyes


Да не сме в една и съща градина  Twisted Evil Казали са, че понеделник и вторник ще взимат деца, но от сряда ще стачкуват. Е, за какво въобще ще работят 2 дена. Така и така вече свикнах Танти да не ходи на градина.

# 108
  • Мнения: 535
Гита Ог нищо чудно да става въпрос за същата д.градина  Laughing Ние сме в 19-та и твойта дъщеричка ли е там? Simple Smile

# 109
  • Мнения: 4 239
Колко много страници сте изписали в новата тема, а аз сега я видях. Отивам да чета Simple Smile
Ние не бяхме на градина досега. Ако решат да стачкуват точно, когато ще ходи... ще ми трябва голямо търпение. По цял ден само вика и крещи и мрънка за нещо.

# 110
  • sf
  • Мнения: 10 264
и нашта градина е в стачка. на познати децата вече учат, имат си гарфици, а мойто блее с мене по парковете. абе ужас! на всичкото отгоре свекито е в стачката и като каже с един мазен глас_ " ами да, ще продължи още" и ми иде да....  #2gunfire

уф, много съм лоша днес  Embarassed

# 111
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 385
Гита Ог нищо чудно да става въпрос за същата д.градина  Laughing Ние сме в 19-та и твойта дъщеричка ли е там? Simple Smile

Не е е в тази, но явно са много ремонтираните градини тази година. Констанца е в 71-во ОДЗ. Сега се чудя дали да я пращам във вторник за един ден само.... newsm78....но пък правихме изследване за чревни паразити, защото не беше ходила от началото на юни и не знам колко време им е "трайността".

# 112
  • София
  • Мнения: 3 614
По новите правилници Close трайноста на изследванията е 15 дни.Иначе и ние сме си в градината(по принцип,защото тръгна на 17.09 и на 20ти вече беше болен #Cussing out)та незнам кога ще почват да учат.Нашата градина стачкува само в петък,засега не са казали за другата седмица.Не сме имали и родителска още,но знам че са им дошли книжките.А за училище още се лутам и нямам никаква идея къде да го записвам,лошото е ,че с него трябва да съобразя и ясла,в последствие и градина за бебо,че незнам как ще се оправяме с воденето.
За протокола 125см и 25 кг  ,никаква идея за смяна на зъби все още.

П.С да уточня,че Росен е роден на 25.07.2001г(че в списъка е написан само юли-явно не съм уточнила като съм се включила в темата Embarassed)

# 113
  • Мнения: 137
Здравейте и от нас.
Чак сега откривам, че има форум и за набор 2001. До сега съм писала само при бебетата.

Имам две деца - Ивайло (12.03.2001) и Елизара (21.03.2007).
Ивайло ходи на предучилищна в градината. За щастие не стачкуват (сигурно са единствените в града), не защото не искат увеличение, но им било неприятно да причинят неудобство на цели 150 семейства. Започнаха да учат още от 20 Септ. Официално програмата им не е по Моливко, макар че госпожите го предпочитат и допълнително снимаме материали от Моливко и учат и по него. Не знам кой го е решил, като до миналата година все по Моливко учеха, а и госпожите го препоръчват.
Още от сега ми настръхва косата като си помисля за училище. Не ми се ще да е я някое от "елитните" (в Пловдив са 2-3), а пък и най-близкото до нас е в окаяно състояние. Не обичам да оставят нещата за последния момент и ми се ще да се ориентирам от рано.

Liani, и ние по същия график на 17-ти на градина, на 20-ти болен, след това Елизара, мама и тати. Как ще я караме цяла зима не знам.

# 114
  • Мнения: 3 271
И аз напоследък се зачудих за дъщеря ми. Тя е родена през март. Може би ще я пусна догодина в предучилищна, когато ще е на 5 г и половина.

# 115
  • София
  • Мнения: 1 783
Здравейте, в нашето училище продължава стачката и през тази седмица. Дано не вали, по не на разходки да ходим... Thinking

# 116
  • Мнения: 7 821
Мина родителската среща и при Вики. Учат по програмата "Стъпка по стъпка" на Народна просвета, но ползват и 2 книжки от Моливко. Учителките много похвалиха всички деца от групата за старанието да са "ученици"  Simple Smile. За сега се справят добре.
При нас имаше стачка само един ден, също я спряха заради родителите. Иначе подкрепят исканията, а ние подкрепяме тях.

# 117
  • Хасково
  • Мнения: 726
Здравейте, в нашето училище продължава стачката и през тази седмица. Дано не вали, по не на разходки да ходим... Thinking
и при нас така Sad

# 118
  • Мнения: 2 829
Здравейте, в нашето училище продължава стачката и през тази седмица. Дано не вали, по не на разходки да ходим... Thinking
и при нас така Sad

ох,и при нас е така Sad

# 119
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  И нашата градина все още е в стачка,днес и утре вуйчото е на разположение,от сряда пак ще трябва да търсим варианти. SadПисна ми вече!

Общи условия

Активация на акаунт