Предучилищници - набор 2001 (3-та тема)

  • 18 827
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Констанца ще е в първи клас на 6г и 9мес, но за следващата пък ми се струва, че ще е много голяма. А и предполагам, че все ще има някое приятелче от градината в нейния клас.

Предполагам, че ще учат по програмата на Просвета, тъй като до сега учеха по нея.

# 91
  • Мнения: 601
Ирен сега е на 6г 9 м, в подготвителна група. Много критики отнесох затова, че не я пуснах 1 клас. Но няколко пъти се съветвах с координаторката в у-щето и тя ми каза, че в 1-ви клас са доста натоварени, имат часове и сутрин и следобед. Каза, че по-малките следобед просто се уморяват и не възприемат, някои и заспиват.
Аз моята сега я гледам как се изморява и заспива вечер в 9 и се радвам, че остана с набора си, макар и една от най-големите  Grinning!

# 92
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Това със заспиването предполагам, че няма да ни се случи, защото Констанца от мноооого отдавна не спи на обяд, а вечер последна си ляга-към 11-11.30ч. Поне се надявам, че ще ляга на време, въпреки че и в градината ги уморяват, но явно не достатъчно, за да спи вечер или на обяд. А и да си върви с набора. Баща й също е роден декември и сам твърди, че ще е по-добре да тръгне като него на 6г и 9мес.

# 93
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Гита Ог и моето е Декември и ще тръгне на 5г 9 м,просто не виждам как ще я задържа още една година после в градината,и какво ще прави там не знам?Детето то сега срича и има желание да чете,а мерака за училище е огромен.Също като твоята не спи на обяд,а вечер заспива след нас. Mr. GreenЛяга си към 9-9:30,два часа по-късно я чувам как си бърбори.

# 94
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
  Гита Ог и моето е Декември и ще тръгне на 5г 9 м,просто не виждам как ще я задържа още една година после в градината,и какво ще прави там не знам?Детето то сега срича и има желание да чете,а мерака за училище е огромен.Също като твоята не спи на обяд,а вечер заспива след нас. Mr. GreenЛяга си към 9-9:30,два часа по-късно я чувам как си бърбори.

Как бре, като гледам датите, само 8 дена им е разликата, т.е. също ще е първи клас на 6г и 9мес....

# 95
  • Мнения: 647
Аз също ще пусна дъщеря си на училище на 6г и 8-9 месеца.Много зависи от детето , зависи и от личния избор на родителя.Василена отдавна може да чете ,да смята и какво ли не, но не искам да и вземам от детството.Нека се наиграе! Не мисля , че сгреших .

# 96
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Моите са по средата на годината и нямам вашите терзания, но моето мнение е че е хубаво да вървят с набора си. (аз съм родена в края на годината и не съм усетила някаква особена разлика с тези дето са в началото).

# 97
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Гита Ог и моето е Декември и ще тръгне на 5г 9 м,просто не виждам как ще я задържа още една година после в градината,и какво ще прави там не знам?Детето то сега срича и има желание да чете,а мерака за училище е огромен.Също като твоята не спи на обяд,а вечер заспива след нас. Mr. GreenЛяга си към 9-9:30,два часа по-късно я чувам как си бърбори.

Как бре, като гледам датите, само 8 дена им е разликата, т.е. също ще е първи клас на 6г и 9мес....

  Да де  Mr. Green,техническа грешка,мама се е ошашавила. Crazy

# 98
  • Мнения: 1 111
Аз поне този проблем с възрастта го нямам Grinning.Моят е роден на 16 септември, ще свързва рождение си ден с първия учебен. Laughing

# 99
  • Мнения: 166
ji много са сладки твоите момчета ,моите не си приличат както твоите /въпреки ,че моите са близнаци,момче и момиче/

# 100
  • Мнения: 3 886
И ние ще сме от голямите 1 клас  на 7 г и 7 месеца #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out

# 101
  • Мнения: 524
И ние ще сме от голямите 1 клас  на 7 г и 7 месеца #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out
И ние - 7години и 8 месеца.

# 102
  • София
  • Мнения: 634
Аз поне този проблем с възрастта го нямам Grinning.Моят е роден на 16 септември, ще свързва рождение си ден с първия учебен. Laughing

и аз така Simple SmileМойта щерка само че е на 15 септември,съвсем на първия учебен ден Laughing

# 103
  • Мнения: 2 829
браво, вашите деца вече учат, а нашата детска е още в стачка и не са правили нито входящи тестове, нито са работили  Tired


и при нас е така ooooh! Thinking
аз се опитвам да я занимавам в къщи


иначе Габи е края на годината и  когато тръгне на училище ще е на 6г и 9 месеца

Фантичка-децата са ни родени  на една дата Simple Smile

# 104
  • Мнения: 535
Здравейте и от мен! Hug
От доста време не съм се включвала и вече си имаме нова темичка! Grinning
Петя тази год.ще си продължи в детската Simple Smile предучилищна.Иначе все още не е почнала,тъй като нашата д.градина е в ремонт...Трябваше да започнат от 1 Октомври,но явно ще отложат още една седмица. Laughing
Та това е общо взето от нас  Grinning догодина ще е вече друга работа,като стане първокласничка..! Wink

Целувки! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт