Предучилищници - набор 2001 (3-та тема)

  • 18 779
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 647
момичета аз незнам да рева ли или да се смея моят синковец играе с деца които са по 5-6 г по голями от него #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out
Сигурно си забравила  Grinningвсички като малки се очаровахме , когато имаме възможност да си играем с "големите".Толкова нови неща чувахме и научавахме Grinning Само дето за ''големите''бяхме голяма досада и все ни гонеха #2gunfire

# 76
  • София
  • Мнения: 418
Здравейте!
Нашата детска беше в стачка само в понеделник. Сега си работи. Още не е ясно кога ще има родителска среща, но вече може да се записват за допълнителни занимания. Почнаха и да учат. Вчера са писали ченгелчета, но моя синковец си каза, че не се е справил добре. Е няма търпение за писането. Иначе срича и с числата е добре. Но и ние като flea имаме проблем с дисциплината. Това лято ходи на детска в офиса на баща си, където децата бяха смесени (имаше и ученици- втори, трети клас) и това се отрази. Има моменти в които се отчайвам, че вече не мога да говоря с него. То все повече знае. Дано се справим, че косата ми се изправя.
Успех на всички!

# 77
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Аз бях снощи на родителска среща. Ще учат по Моливко, имат 9 предмета, но най-важните са математика и български, като математиката е по-лесна и се справят добре с нея, но българския ги затруднява - букви, звуци, срички, думи, изречения... това са думи на госпожата от минал опит. Но пък за допълнителните занимания още не е ясно, чакат Общината да им пусне какво е договорила. Миналата година беше английски, танци, шарканици и футбол; много е вероятно пак да е така.
Правили са досега входни тестове (госпожата каза 25 теста са правили), вчера са учили гласните букви, схема на изречение и на дума (с едни квадратчета), но само информативно, тепърва ще се задълбочават.
И трябва да купуваме нови столчета за градината.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 4 588
Господи, това ми звучи като програма за първи клас  Shocked

А догодина какво ще учат - Достоевски?

# 79
  • Мнения: 166
здравейте,моите предучилищници са родени на 13 .02.2002 ,но реших да ги пусна една година по рано дали не съм сгрешила?момче и момиче са малко са дребнички ,зъби не сме сменяли

# 80
  • Мнения: 505
Сега виждам темата, а и моята щерка е в предучилищна група Peace
Роси на 6г. половина.

В градината учат по Моливко - математика, родна реч и т.н.

# 81
  • Мнения: 1 111
 И аз сега виждам темата. Simple Smile
 Моят предучилищник съм го записала в училището, където догодина ще е в първи клас.Аз лично съм против ДГ по много причини.Днес му купих книжките по които ще се обучават-Азбуката, Аз се уча да пиша и Аз се уча да чета.На него много му харесва.Заниманията са от 8.30 до 12.30, като след 11 ги изкарват навън в двора да играят.Засега съм доволна.
 А иначе не съм мислела, че е едричък, но май така ще излезе  Laughing-висок е 127см, тежи 23,5 кг./не е дебел Laughing /Казаха ми, че ще го приемат в курса по айкидо, в който по принцип взимат деца от първи и втори клас.
 Поздрави на всички мами с предучилищници!
 

# 82
  • Мнения: 1 035
Момичета, много ,много ви благодаря за пожеланията и поздравите!!!Една виртуална почерпка от мен . Свате  smile3503

# 83
  • Мнения: 601
..... са учили гласните букви, схема на изречение и на дума (с едни квадратчета), но само информативно, тепърва ще се задълбочават....
Сигурно и моята щерка са по същата програма. Учебниците са на Просвета, доколкото разбрах. Обясни ми за 'квадратчетата'  Grinning. Много интересно и се струва.

# 84
  • Мнения: 266

здравейте,моите предучилищници са родени на 13 .02.2002 ,но реших да ги пусна една година по рано дали не съм сгрешила?момче и момиче са малко са дребнички ,зъби не сме сменяли

Разликата с моя син е 2 месеца, той е дек. 2001. Едва 106см е, но засега се чувста добре сред децата.

# 85
  • Мнения: 505
Защо да си сгрешила, децата ще са първи клъс на 6г. и 7м.  Peace

# 86
  • Хасково
  • Мнения: 726

здравейте,моите предучилищници са родени на 13 .02.2002 ,но реших да ги пусна една година по рано дали не съм сгрешила?.
въпрос на избор. сина ми е роден 28.02.2001. аз реших да е по-късно.

# 87
  • Мнения: 48 005
браво, вашите деца вече учат, а нашата детска е още в стачка и не са правили нито входящи тестове, нито са работили  Tired

# 88
  • Мнения: 166
въпрос на избор. сина ми е роден 28.02.2001. аз реших да е по-късно   ами ако искате пък оставете си децата още 5 години в детската

# 89
  • София
  • Мнения: 418
И аз реших да си е с набора. Какво като в първи клас ще е на 7 и половина. Всяко дете е различно. Моето трудно се застоява на едно място. Колега пусна дъщеря си в първи клас на 6 години. Справяше се детето с уроците, но се уморяваше и заспиваше в час. Така, че всеки решава според детето си.

Общи условия

Активация на акаунт