Предучилищници - набор 2001 (3-та тема)

  • 18 757
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 886
За храната-Ами не и стига на Софи ,но не защото е малко ,а защото много и се дъвче..... Joy
Сега сериозно- доволна съм от менюто в д. градина.И на Софи и харесва. Не веднъж е сравнявала моите манджи с тези в д. дом.Дори имаше предложение да вземем готвачката...
Цитат
И а знезнам колко му стига но моят синковец е вечно сит никога не е гладен много капризем и много злояд нищо че не му личи.Изпутвам ужас като се сятя че трябва да му бутам яденето в устата
Кажи му да яде де порастне ,че жена му  smile3503върви едричка
АААа моля моля само щом чуе за ядене и се крие под дивана на баба си онази вечер ПАК со измъкнах едвам от там  беше заспал а аз си мислех че вечеря newsm78 #Crazy #Crazy #2gunfire #Cussing out А за документите на мен ми казаха АПРИЛ МЕСЕЦ bowuu

# 61
  • Мнения: 745
Вечен спор е в нас за храната. Когато е на кеф яде, когато не иска не мога да я накарам да хапне. Но на гризки, чипс и всякакви такива не отказва никога. Имам чувството, че може по цял ден да кара на гризки #2gunfire

# 62
  • Мнения: 6 417
Моята дъщеря е 115 см, 17 кг. Смениха й се двата предни долни зъба, но единият докато се клатеше, зад него пораснал новият и сега расте на криво.  newsm78

# 63
  • Мнения: 636
Нашата градина стачкува и днес Криси е с мен на работа. Дано бързо се реши въпроса, че нито не детето му е лесно - цял ден в офиса, трябва да е тиха, да стои на едно място, нито не мен ми е добре -  притеснено ми е, че е тук.

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Нашата не стачкува - бях притеснена да не ми сервират нещо сутринта, но си работеха нормално.

# 65
  • Мнения: 266
[И ние да се запишем в темата Мони е висока 114 см и тежи 15 кг. извън нормата сме!

защо да сте извън нормата?средният ръст е точно 114 за възрастта, а минимумът кг е 14  Hug
аз съм притеснена за сина ми, който е едва 106см  newsm78

# 66
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Направо си е жив късмет, че тази година съм си вкъщи. Искаше ми се за 1-ви клас да съм по майчинство, но с този безкраен ремонт, сега и стачка, направо съм си доволна, че мога да гледам и Тантура. Само дето днес разбрах, че трябва да правиме изследване за чревни паразити, тъй като от началото на юни не е била на детска.  smile3511

# 67
  • София
  • Мнения: 306
Здравейте отново  Simple Smile
Нашата градина стачкува днес и утре. Ходих преди  малко да нагледам Катя, че в при баща си в офиса (добре че офисите ни са близо). От градината казаха вторник следобяд са се обадя по телефона на някоя от госпожите, за да разбера какво ще е положенито за сряда.
Относно храната - в момента на Катя вече и се клатят сериозно повечето зъби и не иска да яде твърда храна. Последните 2 дни изкара на картофено пюре и банани и днес продължава с бананите, че пюрето го изяде.

# 68
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Да използвам да издърпам темата малко напред

Честит рожден ден на mama3! Много здраве и много щастие, много любов и пожелавам! Да я радват трите принцеси!

                                     



Днес е родителската среща в градината на Тошко. Да видим какво ще ни кажат. Друг е въпроса, че по същото време е и родителската среща на малката - 1 група, което също е важно. И като капак нашия тати днес е в командировка. Даже и да не беше, пак срещата е в работно време преди 18 часа, нямаше да може да дойде (до 18,30 най-вероятно ще е свършила).

# 69
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ей, чак сега виждам темата, ама то с това бебе...
Да се запишем и ние, може ли?
Калоян е роден на 14 януари 2001, последни мерки - 131 см, 25 кг.
Два долни резеца сменени.
На предучилищна е в градината, довечера е родителската среща, ама ще ходи баща му, че ние тогава се кърмим, така че не разчитам на много информация Wink...

Иначе чете от 5 годишен, пише, смята и не усеща никаква разлика от преди /3 група/ и сега - Предучилищна.

Бебе Андриан е роден на 25 август 2007.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 11:23 от mari_eta

# 70
  • Мнения: 601
Привет и от мен!
Честит Рожден Ден на mama3!   bouquet Много здраве, късмет и щастливи мигове сред любимите хора!
Как е при вас? Моята щерка завързва нови приятелства и ми е много интересна. С мен не говори така обстойно за отношенията с новите приятелчета, но вчера говори с братовчед си по телефона, докато аз простирах и подочух, че обяснява някакво момченце какви мотори имало, едната и приятелка каква и е косата  Laughing, скица! Стана ми мило- как расте мойто хлапе, има си и то нови вълнения.... та така.
Хубав ден на всички   bouquet !

# 71
  • Мнения: 3 886
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СВАТЕ Crazy  bouquet  bouquetмНОГО ЖИВА ,ЗДРАВА ,КЪСМЕТ И ЛЮБОВ  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet






момичета аз незнам да рева ли или да се смея моят синковец играе с деца които са по 5-6 г по голями от него #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out

# 72
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
А моят като беше по-малък играеше само с каки, които са 5-6 години по-големи от него. Момчетата просто не ги забелязваше - погледа му минаваше през тях. Laughing

# 73
  • Мнения: 601
Пък аз вчера какъв сюрприз получих в у-ще  Shocked. Госпожата на Ирен ми казва, вижте Ирен много знае, помага ми даже като предавам уроци, много съм доволна, Концентрирана е, справя се чудесно, НО... имам проблем с дисциплината. Казах и да не къса листа/ на двора бяха/, например, тя спря за момент и след малко прави същото. И ей такива неща- просто си прави каквото иска, на момента чува забележката, в следващия прави пак същото. Много ми докривя, но жената е права, ако сега не се справим с дисциплината, с времето ще закъса и с материала.
Споделих, не че ми олекна особенно. Но все пак се радвам, че ми обърна внимание госпожата. Поговорихме снощи с татко и и с нея. Пък да видим.
Хубав и усмихнат ден на всички   bouquet.

# 74
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ха,чак сега видях темата
 Нашата предучилищничка е от по-финните  Joy,висока е 114 см и тежи 16-17 кг,сменени зъби все още няма.Вече срича,но повече обича да рисува.Сега сме пред голямата дилема за избора на училище,за сега съм се спряла на 107-мо,но май не е окончателно. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт