НОЕМВРИйче скача,рита бясно,скоро във корема ще му стане тясно

  • 12 302
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 126
Аааа за ВИП-а незнам,аз не бях в такъв.Само ти казвам какво знам,а преди време Диана беше казвала,че при нея 2005г,са давали,но на нас не даваха-скръндзи Mr. Green

Сладурка,абе я не се стряскай.А какво имаш впредвид под "по-пухкава" Embarassed?

# 16
  • Мнения: 37
Мами, ами то ние,ако не си го направим весело, кой да ни го направи. Кое се питате, продиктува темата за секса, ами много просто;
Излизам с приятелки и от лаф на дума "Абе да те питам вие правите ли секс, ме питат"?
А аз, таковата,сега неудобно,4е ми е мн деликатна темата в момента и мънкам, ами малко..... и се 4увствам като инвалид!
След това питам някои приятелки раждали ве4е:" Я споделете с мен, през бремеността имахте ли нормален секс, и те..... ДО КРАЯ СИ ПРАВИХМЕ" и аз тушшшшшш  newsm78
Ужас викам си аз, хората виж к'во правят и реших срам несрам да споделя с вас, то ако не с вас с кой да споделиш подобно нещо, ние сме повече заедно, отколкото с мъжете си понякога. Поне аз де, защото виждам съпруга едва в петъка,седмицата е в София и бачка и търчи към Ст.З вечерта и до понеделник.
Както се изказа някоя мама, действително за 14 Февруари ще подарим една прекрасна вечер на половинките си:), а до тогава има време   bouquet

# 17
  • Мнения: 804
Galaxy, имам само смътни спомени какво е това за което говориш  Joy Хем ми се прави, хем ми е дискомфортно, а и с тия контракции - абсурд. Ще си ходя неудовлетворена  Wink

# 18
  • Мнения: 37
Galaxy, имам само смътни спомени какво е това за което говориш  Joy Хем ми се прави, хем ми е дискомфортно, а и с тия контракции - абсурд. Ще си ходя неудовлетворена  Wink
    Работата е там, 4е и неудовлетворена НЕ си ходя...... Simple Smile Добре съм си така, за другите незнам.

# 19
  • Мнения: 810
На мен ми забраниха секса  Naughty  Rolling Eyes Добре че мъжа ми отсъства.  Шегуваме се, че после /смятайте какво 2месеца след раждането  ooooh! ooooh!/ ще се запознаваме наново  Laughing

Столчетата/кошниците за кола - от тези, лекичките, от които Арабела беше сложила снимка са за малки бебета и се ползват докато бебето стане около 10кг и докато крачетата не започнат много да опират в седалката. Тези столчета са [b]ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ОБРАТНО НА ДВИЖЕНИЕТО[/b] - така е най-безопасно за детето, особено в началото когато вратлетата им са слабички.
Ето ви линк към такива: http://www.toysrus.com/family/index.jsp?categoryId=2256195&cp=2255983.2256187

След това се слага по-голям стол, който е до определени килограми и т.н. Тези по-големи столове могат да се използват и като първите, но са неподходящи за вадене от колата. Моят съвет е, ако не вадите детето със столчето от колата направо да вземете от големите, които могат да се ползват и за малко бебе /има такива от новородено до 30кг/. Ето връзка и към тях http://www.toysrus.com/family/index.jsp?categoryId=2256196&cp=2255983.2256187

# 20
  • София
  • Мнения: 672
Здравейте мами Simple Smile

Айде и аз да се разпиша Simple Smile Мерси за разясненията за подлогана - ще ги имам в предвид.

Пумпалче, как обратно на движението бе душа? Почти съм сигурна че тези в България за забранени и дори мисля че в Правилника изрично пишеше че се поставят по посока на движение... Пак ще го погледна де Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 205
Бъркаш се с детските седалки, които се монтират на предна седалка. Бебешките столчета се слагат на задна седалка и с гръб към движението. Иначе при първата спирачка ще се травмира вратлето. Мускулите на врата стават достатъчно здрави да издържат на подобно натоварване около 1-годишна възраст. Дотогава - с гръб по посока на движението е най-безопасно. И, разбира се, не трябва да има въздушни възглавници около столчето. Но това също е обяснено в указанията на самото столче.

# 22
  • Мнения: 3 416
Мамета прибрах се с покупките и съм качила снимки,после ще се включа за повече,а и на милото съм качила Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 672
юлче, мерси за разяснението. Има логика това, което казваш - не се бях замисляла. Въпреки че тогава се чудя как ще си виждам бебето, като то ще е с гръб към мен, в случай че съм сама... newsm78 ама те хората са го измислили, така че няма да се притеснявам Simple Smile

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 238
Гледам че сте хванали темата за секса.На мен ми се прави обаче с тези контракции не дават докторите,то аз съм най зле от както съм забременяла точно 3 пъти сме правили,в началото не можеше заради кървене,после ме понаболяваше,сега всико е наред ама се появиха контракции,то не е една беля.А татито е на диета,иначе редките ни изпълнения по негови думи бяха супер(ама как няма да са като е на диета толкова дълго).
От понеделник почваме с покупките татито си е взел 3 дни отпуска,много съм щастлива Laughing
Хайде лека вечер аз отивам да разгледам албумчето.

# 25
  • София
  • Мнения: 672
хе хе сладурка - поздравления за новите покупки Simple Smile Чаршафчетата са страхотни (моите са подобни - пак жълтички но със слончета, че нали сме момченца) и на мен най ми харесват жълтите чаршафчета Simple Smile

А количката - да ти кажа говорих с представителката на Чиполино за София и тя ми каза че тоя модел и Пукито (което харесвам аз) са най-продаваните моделчета и мамите са най доволни Simple Smile

В тази връзка, ако някой мисли да купува бебефона на Чиполино (нормалният, не луксозният, който е около 65 лв) да побърза, защото имало дефицит от тях, малко бройки произвеждали и скоро нямало да имат пратка Simple Smile

Хайде хубава вечер на всички и да не бодърствувате много тази нощ Simple Smile

# 26
  • Мнения: 324
сладурка, много доволна изглеждаш до количката  Laughing Хайде, честити ти първи покупки, много са хубави, със здраве да си ги ползвате! Същото важи и за Jutoo, сега разгледах всичко.
А за милото и щерката не се притеснявай. Ще чакаме да го пуснеш как сервира чай на куклите някой ден  Joy Сигурна съм, че в крайна сметка ще е много щастлив женски татко!
Galaxy_25 , голяма си сладурана  Laughing Да не слиза тази усмивка никога от лицето ти, ти пожелавам!

# 27
  • Мнения: 2 126
Еххх сладурка,ама къде ти е корема бе момиче?Какво ти тежи на теб незнам?Шегувам се де,естествено, че тежи и е гадно,ама доста бременни биха искали да изглеждат точно като теб Peace Количката ви е чудесна.
Jutoo,тия комплектчета ританки с блузка (или жилетчица?) са страхотни,изглеждат като плюшенки.Така ли е?Аз ще закупя няколко такива в различни цветове,защото с малката ни бях супер удобни.

Я да разнищим малко темата с комплектите за изписване,препоръчайте нещо.Има едни като бебепорт(или чувалче) и разните там дрешки към тях.Иска ми се такъв да взема.В Люлин имало някаква бебешка борса,някой знае ли я?

# 28
  • Мнения: 17
Днес не съм казала и думичка,но какво да кажа като цял ден имам много контракций а и нещо ме боли ниско долу в дясно.Не е силна болка,но си я има SadДано не е нищо опасно newsm10

# 29
  • Мнения: 160
Здравейте и от мен Hug
Galaxy_25,чудесна темичка...и аз се присъединявам към тези,на които им липсва всякакво желание за секс!
Сладурка,и моят мъж го мъчат такива паранои,че притеснява беба. Embarassed
А и на всичкото отгоре това обезкосмяване си е жива мъка,срам не срам-вие как се справяте?
Аз сега ще избера някоя снимчица най-накрая да  ме видите и мен и първата придобивка на беба,която аз изплетох,не е нищо особено,но на мен си ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт