Survivor - Експедиция Робинзон

  • 15 126
  • 312
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 183
и българският екип знае кой е победителя,нали миналата година уж пак не знаеха и накрая Росен Петров се издаде,че той и Слави са знаели,а уж не знаеха и не бяха присъствали на последният епизод

# 271
  • Мнения: 803
Абе, не знам кой ще е победител, но знам кой ще изхвърчи утре.
Ще изгонят ЦВЕТИ (манекенката с плитките).
Не успях да гледам епизода от 20.00, но си го дръпнах и на кадрите от утрешния епизод,точно когато водещият седи с листчето в ръка, камерата снима откъм гърба му и се разчита ЦВЕТИ на листчето.
То си е логично, че нея ще изхвърлят - супер неадекватно същество е.

# 272
  • Мнения: 2 386
И в чужбина искаме да гледаме, моля за съдействие..  Grinning

# 273
  • Мнения: 803
И в чужбина искаме да гледаме, моля за съдействие..  Grinning

DMCA-removal-from-Google отваря ли ти се? - от тук можеш да дръпнещ
Ако не, тогава пробвай nettera.tv - а тук да гледаш онлайн.
Дано да проработи поне един от вариантите. Пробвай и в арена, ама не си спомням дали от там можеше да дърпаш от чужбина newsm78


# 274
  • Мнения: 738
Абе, не знам кой ще е победител, но знам кой ще изхвърчи утре.
Ще изгонят ЦВЕТИ (манекенката с плитките).
Не успях да гледам епизода от 20.00, но си го дръпнах и на кадрите от утрешния епизод,точно когато водещият седи с листчето в ръка, камерата снима откъм гърба му и се разчита ЦВЕТИ на листчето.
То си е логично, че нея ще изхвърлят - супер неадекватно същество е.

 newsm10 Ходещият скелет-вън smile3513

# 275
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
уф...
най-накрая изгледах цял епизод и честно казано съм със смесени чувства ...
Много харесвам американските издания и може би затова съм леко разочарована от наш'то пак.
Водещия е по-зле от Камен - дървен, дървен ...
Баф мааму да бяха взели Искрен Пецов, че поне голичък да се разкарва  Mr. Green
От играчите вече си харесах двама - трима, но не знам докъде ще стигнат. Не се чудя, че Джина е изкарала доста време - свикнала е да оцелява във фолкджунглата  Twisted Evil
Повечето са кухи лейки, но това е изцяло по вкуса на формата Simple Smile
Яд ме е за Галя, в смисъл че щеше да е извор на глупости като Стойка в ББ1.
Яд ме е и за секстисткия избор, предрешил да си тръгне жена, както и за превилегията на близначките.

# 276
  • Мнения: 677
Жълтурите лъжат. Няма да е Джина Ст. Разбира се, аз пак знам, но няма да ви кажа, ха-ха!

# 277
  • Мнения: 3 622
Жълтурите лъжат. Няма да е Джина Ст. Разбира се, аз пак знам, но няма да ви кажа, ха-ха!

Е хайде кажи де  Praynig

# 278
  • Мнения: 9 095
уф...
най-накрая изгледах цял епизод и честно казано съм със смесени чувства ...
Много харесвам американските издания и може би затова съм леко разочарована от наш'то пак.
Водещия е по-зле от Камен - дървен, дървен ...
Баф мааму да бяха взели Искрен Пецов, че поне голичък да се разкарва  Mr. Green
От играчите вече си харесах двама - трима, но не знам докъде ще стигнат. Не се чудя, че Джина е изкарала доста време - свикнала е да оцелява във фолкджунглата  Twisted Evil
Повечето са кухи лейки, но това е изцяло по вкуса на формата Simple Smile
Яд ме е за Галя, в смисъл че щеше да е извор на глупости като Стойка в ББ1.
Яд ме е и за секстисткия избор, предрешил да си тръгне жена, както и за превилегията на близначките.



и на мен не ми хареса това разделяне, а бях сигурна че ще изберат Меги, на нея има какво да й се гледа, все пак избира мъж, който си маха халката със скоростта на светлината, а за водещия пак ще кажа че е много по- добре от Камен и хич не ми трябва да ми се разкарва гол Wink

# 279
  • Мнения: 4 358
Гадно ми стана за грубичкото момиче, не знам как се казва. В живота за съжаление е така - даже не и дадоха шанс на по-непревлекателната жена.
Мацката ми изглеждаше печена... жалко, че не й дадоха шанс   Rolling Eyes

# 280
  • Мнения: 9 095
Гадно ми стана за грубичкото момиче, не знам как се казва. В живота за съжаление е така - даже не и дадоха шанс на по-непревлекателната жена.
Мацката ми изглеждаше печена... жалко, че не й дадоха шанс   Rolling Eyes

ами ако бяха, сега щяха да имат неприкосновеност Peace

# 281
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Аз да попитам - дават ли им слънцезащитни продукти? Че на този остров, с това слънце ....не ми се мисли. Иначе и на мен ми стана жал за безработната - не е хубава - аут Sick! Но те затова и си платиха Twisted Evil.

# 282
  • Мнения: 9 095
Аз да попитам - дават ли им слънцезащитни продукти? Че на този остров, с това слънце ....не ми се мисли. Иначе и на мен ми стана жал за безработната - не е хубава - аут Sick! Но те затова и си платиха Twisted Evil.

забелязах че имат едни кецки и на всички са еднакви, незнам за друго newsm78

# 283
  • Самоков
  • Мнения: 563
Абе, не знам кой ще е победител, но знам кой ще изхвърчи утре.
Ще изгонят ЦВЕТИ (манекенката с плитките).
Не успях да гледам епизода от 20.00, но си го дръпнах и на кадрите от утрешния епизод,точно когато водещият седи с листчето в ръка, камерата снима откъм гърба му и се разчита ЦВЕТИ на листчето.
То си е логично, че нея ще изхвърлят - супер неадекватно същество е.

Със сигурност ще бъде тя. Не съм видяла какво пише на листчето, което държи водещия, обаче нея я познавам лично и тя като се върна от острова тръбеше, че се е разболя на третия ден и си е тръгнала по собствено желание. hahaha Joy Чак си вярваше като ми го разказваше това, все едно никой няма да види, че са я изритали.

# 284
  • София
  • Мнения: 4 294
да ви обадя най- новите клюки, на Ани Салич мъжа й, Бранко, щели да го махат, защото издал клюката кой печели Joy Joy Joy и Джина Стоева щяла да спечели накрая Joy Joy

Тъй ли, да не би мъжо на Али Салич и Джина Стоева да са ..........Wink
Тя Ани Салич за това ще да е била на острова  hahaha
Контрол из късо  Mr. Green
 

Общи условия

Активация на акаунт