Карлово и Сопот - 10!

  • 9 938
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 844
Както за детските е , има ограничения, но не е под форма на пари а на дрехи за съжаление, които нито отговарят на размера нито са на тази стойност/120 лв./ но както и да е.

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Престани, ще ни доведе до фалит Mr. Green

# 17
# 18
  • Мнения: 458
Добрютро  Mr. Green Heart Eyes
Да мина и аз да честитя юбилейната тема ,ай де още10 х 10 да изпишем ,нооо само  хубави неща да споделяме и обсъждаме  Peace
Иначе сме добре /пу пу /,кърмим се все още ,до кога не знам /май докато има  Mr. Green/.
На центъра почти не слизам то ме е яд с тази разбити улици,повече въртя тук в квартала или в парка зад Евереста .
Гледам има нови мами,нека се увеличаваме и добре дошли от мен  bouquet
Ай стига да има и за другия път Flutter Hug

# 19
  • Мнения: 1 232
охо някой свещичка скоро ще духа

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бубе, не се заричай докато има, че ще кърмиш до първи клас Mr. GreenИли ще трябва да правите трето, ама и тогава не е гаранция, че ще спре кърмата.

# 21
хайде и аз да се запиша #CrazyБабата го пое  и малко съм свободна.Коликите много ни мъчат. капки давам и чай и пак мъка.На вас кога ви спряха коликите?като е на разходка е добре, но вкъщи е доста срудно, та съм качила количката за спасение.

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Алекс, аз като кърмачката с най-голям стаж в темата, а сигурно и в Карлово, да питам - кърмите ли се още?
За коликите-нашите не бяха упорити, само 30-тина дена, до 40-я ден някъде отминаха, при това се активираха само от 18 до 21 часа вечер. Затова акъл не мога да дам.
Ели, ма тя вашата джипка мнооого убава
Та като казахте РД, нашия и той наближава след месец и малко. Мислех си за някое заведение с дечурлига сутрешно-обедно парти да направя, но честно казано не виждам подходящо. Хем да е широко, да има къде да тичат, хем и ние да сме спокойни да си пием питиетата. Някакви идеи?

# 23
  • Мнения: 1 232
ми къде то не виждам къдео,свен детмага,гаден не гаден,,замислям се сериозно за направата на дЦ в Карлово,само дето подходящо помещение трудно се намира newsm78

# 24
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз мястото съм го открила, липсва ми смелост да рискувам

# 25
  • Мнения: 1 232
Аз мястото съм го открила, липсва ми смелост да рискувам
защо бе,в успеха съм сигурна

# 26
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А начален капитал? То си иска бая инвестиция, ремонт, играчки...

# 27
  • Мнения: 1 232
А начален капитал? То си иска бая инвестиция, ремонт, играчки...
правила съм приблизително изчисления за играчки,доволно-около 10 бона,а помещение може и ново за да няма ремонт ама пък тогава наема ще е по-солен,абе иска се и градина да има не само помещение като помещение

# 28
  • Варна
  • Мнения: 187
А начален капитал? То си иска бая инвестиция, ремонт, играчки...
правила съм приблизително изчисления за играчки,доволно-около 10 бона,а помещение може и ново за да няма ремонт ама пък тогава наема ще е по-солен,абе иска се и градина да има не само помещение като помещение

Браво  Peace
Това е чудесна идея, аз също празнувам обикновенно рожденните дни някъде навън, но и аз тази година не можах да измисля къде и събрахме 7-8 деца в къщи      и   ,ооо-ужас направиха какафония и то след ремонт в къщи, 1-2 години празнувахме във виенската сладкарница-но тя сега не работи, м.г. в италианското кафе отвън,а сега е студено.Направо наистина е много труден въпрос, и който направи някога едно хубаво заведенийце-подходящо за РД и детски партита и лято и зима мисля , че няма да сбърка. Но в нашия град за всичко има мераклии , но за това нещо няма---------- хайде бизнесмени ДЕЙСТВАЙТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!

# 29
  • Мнения: 236
Идеята за такова местенце наистина е супер Peace.А нещо по въпроса за срещичка събота или неделя в  Сопот?А? Нещо ми се услушвате #Cussing outАйде утре де-към 11 часа-където кажете.Май няма да вали или поне по прогноза не дават да вали.
Алекс-за колоките-и ние минахме през този ужас 2 седмици-след 7 ден от раждането.Сега сме ок.Давам капки Долче нана и съм страшно доволна-еспумизана и саб симплекс не подействаха,а тези са супер.Знам ли,вече може да нямаме колики ама чак ме е страх да пробвам че като си спомня какъв ад беше Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт