БУРГАСка есен пъстроцветно, ще ни обагри неусетно (35)

  • 14 278
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 143
Маги, писах ти на лични  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 4 546
добро утро
от това време много ми се спи
изпивам си кафето и си лягам  Crazy

# 47
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Добро утро и от мен !!!

# 48
  • Мнения: 175
Добър ден Simple Smile!!!

В това време къде ходите ???? Вкъщи подивяваме и двамата ...

# 49
  • България
  • Мнения: 3 621
Добър ден Simple Smile!!!

В това време къде ходите ???? Вкъщи подивяваме и двамата ...
И аз подивях, но на Мая май й е добре вчера цял ден спа ,аз вече се бях приготвила за навън, а тя се събуди чак вечерта. Днес също спи , но вече ще я изкарвам като се събуди поне за малко.  Хич не съм свикнала да стоя затворена  #Crazy

# 50
  • Мнения: 4 546
момичета, знаете ли дали Джани вече работи? и някакъв телефон, ако може.. Praynig

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
това е шапка маги, поне на мен на това ми прилича  Hug

# 52
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
момичета, знаете ли дали Джани вече работи? и някакъв телефон, ако може.. Praynig

 82 61 36

# 53
  • Мнения: 139
Amelia вие проходихте ли? Нали на яслите искали децата сами да ходят  newsm78

# 54
  • Мнения: 4 546
момичета, знаете ли дали Джани вече работи? и някакъв телефон, ако може.. Praynig

 82 61 36
 bouquet

# 55
# 56
  • България
  • Мнения: 3 621
Къде стеееее? Какво правите в това гадно време, аз умрях от скука. Излизахме за малко ама много студено, а и заваля. Дадоха го другата седмица да е хубаво времето

# 57
  • Мнения: 4 362
Честито бебче на Лилита!
 Да е жив и здрав малкия Иван !   
Честит рожден ден  herelina!

Аз мисля утре да прескоча до Бургас,ако е хубаво времето и на някой му се излиза с нас,да пише,ще дам тел да се чуем Simple Smile
Ji?

# 58
  • Мнения: 720
Как ви ги взимат преди да са станали на 2 год.? Shocked Аз живея в "Меден Рудник" и категорично ми заявиха , че след 2 год приемали на ясла , а и понеже сме 2006 набор - ние  подлежим другата година. И понеже изписвали и приемали деца два пъти годишно - ЮЛИ и СЕПТЕМВРИ , можели да приемат Мимито най-рано юли 2008 г. А тя е родена на 27.01.2006 г.- тогава  вече ще е на 2 и половина... newsm78  Явно в различните ясли - различно Grinning
А аз подадох молба в яслата още когато тя беше на годинка (Или на година и един месец , не си спомням точно) точно защото знам ,че е трудно да се вреди човек...а мойта няма кой да ми я гледа...
май ще трябва да си ползвам полагащите ми се платени отпуски , и посли неплатена .. докато я вземат .. и дано е здрава  Praynig

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 225
bubi4ko, твоето детенце в коя ясла е записано. Може и да си казала в някои от темите, ама не съм ги чела всички. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт