Пиете ли някакви витамини за подхранване / коса, кожа, нокти / и какви?

  • 82 678
  • 259
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 738
Вече не пия, нищо не ми помага така както промяната в храненето и диетата и оттам води до заздравяване на коса, нокти, изчистване на кожа и т.н.  Peace

Пила съм Центрум, Герикапс, Мерц и какво ли още не, но едно нищо...  Whistling

Подкрепям Peace Обаче сега рекламират здраво едно ленено масло на Barlean's, някой да го е пробвал? Действал на сърце, мозък, стомах, черен дроб, бъбреци, предпазвал от рак на гърдата, инфаркт, инсулт, подагра, диабет, язва, депресии, артрит... И освен всичко влияе благоприятно на косата, кожата и ноктите. И топял мазнини #Crazy Откриха чудо hahaha Joy

# 46
  • Мнения: 1 919
центрум

# 47
  • Мнения: 750
Центрум

# 48
  • Мнения: 1 259
Gerikaps-pie6 na den po edno za 1 mesec,posle prekysva6 1 mesec i pak otna4alo...

# 49
Не... бях чела на няколко места, че се пълнее от тях и се отказах...  Blush

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 18:34 от Luxury

# 50
  • София
  • Мнения: 228
В момента пия Pantogar. Падаше ми косата и за това го купих. Първите 2 блистера нямаше никакъв ефект, вече съм на третия и косата ми почти спря да капе. При мен действа.  Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 1 476
PHYTO - страхотни са, особено в комбинацията с ампули от същата серия!!!

 Peace

както и споменатите таблетки DUCRAY, аз ги пих и съм много доволна от тях, още на 1 седмица имах резултат!

но PHYTO са ненадминато според мен в грижата си за косата, пробвах и против пърхут и против косопад и ефекта е забележителен, в момента косата ми почти не пада, порастна ми много, не цъфти, не се чупи, изобщо разликата с преди е голяма Peace

# 52
  • Мнения: 4 784
По препоръка на дерматоложката ми доста време, месеци наред, че и година може би направих, пиех Цинк. Ефектът беше поразителен. След може би два-три месеца ноктите, косата ми, кожата на лицето ми, всичко видимо се беше подобрило. Без да е ставало дума дали пия нещо, маникюристката ми отбеляза, че ноктите ми са много заздравели, фризьорката каза същото за косата ми.

# 53
От бирената мая съм супер доволна,друго не пия  Grinning.


А не се ли пънее от нея защото съм чувала че възбужда апетита ?
Иначе витамини пием всички вкъщи - някякви немски бяха на SOAKTIF

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Пантогар заради косопада

# 55
  • Мнения: 8 917
Не, никакви Stop

# 56
  • Мнения: 1 190
Преди два дни ми донесоха Приорин, по-натаък ще пиша за резултата Grinning

 Hug

# 57
  • Мнения: 674
Пантогар  Peace
Сега не пия нищо,но за мн нал-доброто за коса е то!

# 58
  • Мнения: 1 368
В момента пия Рибено масло - капсули. Много отскоро е,за да определя ефекта. Но ми го препоръчаха именно за укрепване на косъма и подобряване състоянието на кожата.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 858
От близо месец,започнах да пия Цинк.
Мисля че е рано да отчета резултат Thinking.по-нататък пак ще пиша Hug

Общи условия

Активация на акаунт