За Рибомунила?

  • 6 206
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Днес говорих пак с лекарката за Рибомонила, занесох и статията, не говоря френски но тя говори и каза че не прочита нищо страшно, просто че в статията се отричали всички имуностимулатори като неефективни и предизвикващи алергии/недоказано/. Пак казвам аз не разбирам френски тя ми го преразказа, и май пак си промених мнението и ще го давам пък да видим какво ще стане.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз съм давала на детето си рибомунил миналата година.Грипът  го прескочи, беше си редовна на градината. Много е важно да се спазва схемата точно, дава се сутрин на гладно и 30 мин. поне да не се консумира и пие нищо.Стриктно съм спазвала и схемата по седмици. Много е добър.Не се отказвай да го даваш. Това за Франция... не мога да го коментирам. Миналата година наистина беше изчезнал по едно време, защото нямаше внос.Причината не ми е извесна , но едва ли е ,че във Франция е забрнен. Но при всички случаи е много по- добър от бронховаксом, респивакс и т.н.

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 22:27 от ivben

# 17
  • Мнения: 219
Ние сме пък английско четящи приемащи Рибомунил 2-ра година, доволни.
Педиатърката ни е специализирала във Франция, ще й разпечатам информацията, защото напоследък само се стряскам от новости.

Успех през есента и зимата.

# 18
здравейте, моето детенце е на 3 годинки и също много боледува. миналата година 2 пъти я пущах да ясла и 2 пъти карахме пневмония и я спрях накрая. сега я пуснах на градина и пак се разболя. какъв е този for kids. нашият лекар не го е чувал. моля помогнете ми.

# 19
  • Мнения: 7 201
какъв е този for kids. нашият лекар не го е чувал. моля помогнете ми.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181908.0  В тази тема се коментира за този и др.имуностимулатори.

# 20
благодаря ти много.

Общи условия

Активация на акаунт