Анатомията на Грей - тема 4

  • 22 243
  • 418
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Миранда съм аз.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 278
И аз да се запиша (нищо че е изтъркано  Mr. Green)
Нямам търпение вече  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 602
Да се запиша и аз.  А излязоха ли субтитрите на пилотната серия? Че съм зле с английския и ги чакам с нетърпение.

# 18
  • Мнения: 1 233
И аз ги чакам по същата причина, но ги няма все още. Даже се чудя дали въобще ще правят субове newsm78

# 19
  • Мнения: 3 621
да се запиша и аз чакам новите серии с нетърпение

# 20
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Не предполагах, че толкова бързо ще пуснат 4-ти сезон  Crazy Бързо казвайте от къде свалихте пилотната серия  Praynig Пак ли ще се излъчва по един епизод на седмица  newsm78

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Тази пилотна серия ме поразочарова. Че беше главно за Адисън и че въвеждаше в разделянето на сериалите (гледайте Grey's, не пропускайте и Private Practice, един вид) - ОК. Обаче тези коментатори от разните списания и предавания ми дойдоха в повече. Кристина изглежда израстнала в посока "изтребител" от промо-тата Simple Smile Ще ми липсва Бърк. Дано въведат някои свежи образи от следващите практиканти!

Mopsy,
Цитат на: Пипилота
Хайде! Честита радост  35
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=100872

# 22
  • Мнения: 929
Сега ви мернах и ще следя темата. Ще си дръпна промото да видя за какво става въпрос.

# 23
  • Мнения: 2 897
Кристина изглежда израстнала в посока "изтребител" от промо-тата Simple Smile Ще ми липсва Бърк.

А ми се искаше да е така с Мередит.Крайно време е да я променят в такава насока-драмата й  беше прекалена.
Бърк няма да ми липсва.Харесваше ми имиджът му само в първи сезон,после го ''размекнаха''.Ще се наслаждавам на Алекс-все по-харизматичен ми е.

А дали ще се случи нещо между Дерек и сестрата на Мередит?
Ако-да,това ще е най-голямата тъпотия за мен.

# 24
  • Мнения: 1 639
А дали ще се случи нещо между Дерек и сестрата на Мередит?
Ако-да,това ще е най-голямата тъпотия за мен.

Мисля ,че ще се случи...най малкото ще се колебае Дерек.....
Изгледах обобщаващия епизод и накрая има една песен, клипът й е съставен от моментите на бъдещите епизоди .
  Карев е ръководител видях , с брадичка и една тайфа стажанти тичаха след него.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 740
Аз малко се пообърках. Трети сезон ли започва на 25,09 по БТВ?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
Аз малко се пообърках. Трети сезон ли започва на 25,09 по БТВ?


Май да  Peace

И аз излязох Изи на теста  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 533
И аз съм Кали (нали тя е д-р Торес, че взех да им забравям имената).

Снощи гледах този нулев епизод и разбрах какво ме дразни в Адисън. Свива си някак устните като патешка човка, глези се излишно.

# 28
  • Мнения: 740
Мерси, Змейке.
Тогава кой сезон завършва със секс м/у Мередит и Дерек? Мислех, че първи... Въобще май много съм се оплела

# 29
  • в Низината
  • Мнения: 705
Миранда съм според теста.

Общи условия

Активация на акаунт