Плевенска златна - есенна

  • 23 425
  • 282
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 153
Това с базара - струва ми се, че не трябва да е на открито. С това променливо време какво правим ако завали  newsm78  Майка ми работи в Дом Майка и дете и има възможност да се пита за тяхното фоайе, с опцията който реши да им направи дарение (предмети от нещата, които не е успял да "пласира", обаче то е много малко и персонала доста шатри там, щото през него само е пътя за кухнята...  

# 196
  • Мнения: 153
Мирама, пита ли мацките в магазина за бельо, който е в това помещение, къде са се преместили тези с телефоните? Ако не си - в Понеделник ще ги питам. И без това работя съвсем на близо.

# 197
  • Мнения: 22 503
Ами не съм ги питала, ама те едва ли ще знаят.

# 198
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 952
Все се каня да пиша тук. Една колежка си търси апартамент. Купува си един вестник май "Плевенски имота". Струва 0,40 лв. и вътре има най-малко 3500 обяви - апартаменти, къщи, вили, парцели. Имаше и жилища за около 30-35 000 евро. Вземете и си го купете. Мисля, че излиза вторник.

# 199
  • Мнения: 801
. Жената, която го открива получава чисто не повече от 200лв заплата,


 220 лв. - малко са, но идеята е родителите, които си дават децата да доплащат на жената - примерно вместо по 35 лв. както е държавните ясли, родителите могат да плащат по 50 лв. - 12 от които примерно да са за купони от млечна кухня, да речем 18 за някакви други неща, и останалите 20 отиват за нея. 5 деца по 20 лв. ето ти още 100 лв. отгоре. Идеята е за алтернативни ясли или детски градини по-скоро, но примерно във Видин е изродена в "частна" детска градина, защото там само най-големите богаташи си дават децата и всеки родител плаща по 200 лв . допълнително на месец и така учителката направо я позлатяват...аз съм разговаряла с нея, защото всеки ден ходехме на едно и също място и Радост си играеше с децата, даже съм я оставяла с тях и жената я гледаше, Та тя разправяше, че заплатата от общината, въпросните 220 лв., въобще не ги тегли от картата, по която й ги изплащат.......

Къщата до Маркизата вече е харизана за много нисък наем на плевнкото СДС или нещо подобно. Всъщност още се разправят, но във вестника четох, че е дадена вече под наем.

да, точно затова писах, че може да с епита Найден Зеленогорски, той нали все пак е от СДС......
фурор,остава да сме и в една група.Говорим и двете за една и съща ясла.Моята дъщеря ходи там.Не се впрягай толкова от това,че си чула крясък.На нас в къщи ни се случва да повишим тон,камо ли на тях,като се справят с по 15-20 луди главици.Директорката е много стриктна и свясна жена.
Радост е 4-та група на втория етаж. По принцип на Радост вкъщи гледаме да не повишаваме тон и да не крещим, така съм си решила и така искам да я възпитавам...а камо ли някой друг да й кресне.......
А Директорката знам, е е свястна, живеем в един и същи блок с нея, само, че в различни входове......

Дано да си права и да се лъжа в преценката си....
А Мими колко е голяма?

# 200
  • Мнения: 1 955
Ася спомена, че иска ново строителство. За тази цена не се учудвам на онзи от агенцията, че е питал дали търсят коридориера.

А аз пък доживях да се самоцитирам  hahaha


Искам да си изберете - понеделник, вторник, сряда или четвъртък от другата седмица и да ходим на вечерна среща без деца. За мен няма значение кой от тези дни.

Ще обсъдим детския център на салата и ракия. Така се раждат велики идеи  Wink

# 201
  • Мнения: 15
Дикси, приспах си детето, сама съм и като ти гледам аватара - така ми се пие, че направо ми идва да хлопна врата от външната страна и да отскоча до най-близката кръчма ...

# 202
  • Мнения: 15
Мира, сетих се да ми пратиш името на фирмата на лични и ще ти направя справка във фирмено отделение къде им е управлението. Там ще питаш къде се е преместил магазина им. В гаранционната карта няма начин да не пише търговеца.

# 203
  • Мнения: 22 503
Да, пише, но ще трябва да си изровя гаранционната карта утре и ще ти напиша как се казва. )))
Мерси много. )

# 204
  • Мнения: 5 291
Мира,аз щях да те посъветвам да се обадиш на справки и да попиташ за телефон на фирмата.
За срещата аз пак отпадам Sad Кога ли ще мога и аз да се присъединя към вас newsm78 Даже на рожденния ден уж прибрахме децата да спят с баба и дядо, а се прибирах два пъти да ги допреспивам. Свикнали са само с мен и това е. До две години ако не се отбият ще ги отбивам аз Simple Smile
Фурор, относно базара не може ли да стане в театъра,нали там се прави и новогодишния базар,а ако не се лъжа и борса за употребявани учебници. Но трябва да се пита как се взема под наем и как ще се съберат парите. Иначе мисля,че за по-голямо помещение е рано,трябва първо да се види дали ще има интерес,трябва да има гласност. Но мисля,че ще има доста желаещи. Аз като знам на мен колко майки ми прехвърлят дрешките,които вече няма къде да събират,защо да не им вземат някой лев и да купят нещо нужно да дечицата си. А което не става за продаване в домовете ще е добре дошло.

# 205
  • Мнения: 248
За срещичка - аз съм навита, но във вторник и четвъртък съм заета. Записах се на едни курсове по английски и от другата седмица съм ученичка  Grinning
Мириел, а заглеждали ли сте по-обстойно този вестник. Вътре, в картотеката един и същи апартамент, предлаган от една и съща фирма (без името й, а само с телефон) се публикува в пет поредни обяви, само че с разлика в цените между 500 и 2500 евро. Като прибавим, че поне 10 агенции, да не кажа и повече, предлагат един и същи имот - ето как се получават 3500 обяви. А брокерските къщи масово се оплакват, че в момента няма голямо предлагане на имоти.

# 206
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ася, не искам да те отчайвам, но цените в центъра в момента вървят около 800евро на кв. м. За сравнение през февруари бяха 500евро.

# 207
  • Мнения: 801
Djina, да и в театъра може, аз тъкмо вчера написах, че и там може и публикацията ми изчезна, пък се отказах след това да пиша пак,че ме хвана яд.........но не знам колко струва наем...и не знам дали ще се съберат достатъчно хора,че да могат да си позволят да плащат за наем.......все пак не всички са добре финансово......особено ако жените с апо майчинство.....с тия 180 лв. на месец,дето не стигат за нищо, а камо ли за нещо странично

# 208
  • Мнения: 5 026
Честит рожден ден, Марианка! Жива, здрава, щастлива и обичана! Поздрави от нас тримата!


# 209
  • Мнения: 1 955
                                         

Честит празник, Мериан! Да си жива и здрава! Весело изкраване с любимите хора!

Общи условия

Активация на акаунт