Плевенска златна - есенна

  • 23 401
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 556
Не знаех, че така са скочили цените, 32000 евро за плевенска гарсониера ми се виждат доста. Нашия апартамент явно сме го взели съвсем безплатно, но той е в по-краен квартал и е нормално да е така.

Има ли някъде в Плевен басейн, където може да се запише дете да тренира плуване?

# 211
  • Мнения: 1 953
Има ли някъде в Плевен басейн, където може да се запише дете да тренира плуване?

Много хубав въпрос  Grinning За съжаление има само едно такова място - зад Полицията, на "Данаил Попов" ( ако не бъркам името на булеварда). Там има фитнес, сауна и едно много малко басейнче, ама много малко, наистина. Може би нещо от рода на 5-6/3 метра. Според мен за нищо не става, но на друго място няма. Интересувах се скоро за едно дете, затова знам.

# 212
  • Мнения: 2 556
Кофти е това - цял град да няма един басейн. Аз имам голям мерак детето да плува, но явно няма да има къде.

# 213
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден, Мerian! Много щастие и любов ти желая!

# 214
  • Мнения: 1 953
Кофти е това - цял град да няма един басейн. Аз имам голям мерак детето да плува, но явно няма да има къде.

Да, така е. Плуването ми е любимият спорт. Когато бях ученичка тренирах плуване в ТЕЦ-а. Сега и там няма нищо  Confused

Ха-ха, сетих се, че когато ходехме на училищни бригади (по това време на годината), парите, които трябваше да получим ги давахме за построяването на басейн в училището ( "Ив. Вазов"). Колко грозде съм набрала, а все още, след 10-12 години басейна май е само мираж. Ако някой ден все пак стане реалност и детето ми ходи в това училище ще му обясня, че майка му се е бъхтила в ранна детска възраст за този басейн  Joy

# 215
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Басейн има и в "Орбита", но е доста далече.

# 216
  • Мнения: 1 953
Басейн има и в "Орбита", но е доста далече.

Закрит???

# 217
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Басейн има и в "Орбита", но е доста далече.

Закрит???
Да, закрит е. Но минала зима по Коледа водата беше студена. Има фитнес и парна баня и още нещо, но не помня.

За басейна на училище "Иван Вазов" и аз имам принос, освен грозде и череши сме брали. Пецанов (учител по физическо в у-щето) има проект за реализирането му.

# 218
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенцето ми се губи, от няколко дни не се е включвала. Rolling Eyes

# 219
  • Мнения: 5 026
Валенцето ми се губи, от няколко дни не се е включвала. Rolling Eyes
На Валенцето й се е скапал компа. Заръчала ми е, като се уговорим за срещата, да я уведомя, ако до тогава не им оправят компютъра.

# 220
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Да се помолим за малкия Калоян на Искрица Надежда. Praynig
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227257.0

# 221
  • Мнения: 5 026
Потресаващо! Да не дава Господ никому подобно страдание  Praynig

# 222
  • Мнения: 15
Като зная колко сте по-малки от мен и сте се бъхтали за басейна на училище "Ив.Вазов", значи доста поколения имат принос. Аз съм също съм ходила на бригади и Дилка Тошкова събираше парите от тях за басейн. Да не говорим пък до това положение докато стане двора в онази част към Стоматологията баща ми колко пъти е уреждал войнишки труд от КЕЧ-а. Ама явно ще остане само мечта басейна за училището.

# 223
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
........... Ама явно ще остане само мечта басейна за училището.
Вярвам, че няма да е само мечта. Пецанов направи футболно игрище, та басейн ли няма да направи. дано нашите деца имат шанса да плуват. За старите ученици с вноска за басейна (над 30г.) ще трябва да помислят за безплатни пропуски. Mr. Green На една от бригадите ни казаха, че за една седмица всеки ученик е изкарал по 1лв и т.к. сумата е малка да я оставим като дарение за построяването на басейна, и ние лапни шарани чакаме и до днес.  Joy

# 224
  • Мнения: 5 026
От няколко дни съм се сетила за Просто аз - къде изчезна таз девойка? Май трябваше да ражда скоро?

Общи условия

Активация на акаунт