Плевенска златна - есенна

  • 23 355
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 234
Мили мами ,някоя от вас да е чувала за д-р Тодорова-хомеопат.Ако имате информация за нея ,къде мога да я открия ще съм ви много благодарна.Разбрах,че имала кабинет някъде зад ДНА ,но къде точно незнам.

# 271
  • Мнения: 262
Ето ме мен, най-после.
Първо искам да благодаря на всички за хубавите думи.   bouquet

Днес бебе Ани (както му вика "кака" Димана) става на една седмица. От четвъртък сме си в къщи. Все още свикваме един с друг. За моя радост Димана не го приема като играчка. Не проявява бурна радост, но и ревност почти няма, поне за сега.
Раждането ми мина много лесно. В 20,30 постъпих в болницата с 6 см разкритие, в 21, 25 ми поставиха системата, а в 22, 40 се роди бебето. Много съм доволна от престоя си в "авис медика". Отношението към пациента е много добро. И храната също Grinning. Вората вечер Иван плака много. Акушерката, която бе дежурна, само при проплакването бе в стаята и се интересуваше какво става с детето. Опита всичко за да го успокои. Лекарите също имат отличен на представянето си. Няма да имам 3 дете, но ако имах, пак бих избрала да родя там.

Ще кача и снимки, но малко по-късно, че не ми остава време.

# 272
  • Мнения: 801
еее, Гретхен  Hug

аз да споделя с вас радостта си. Сещате се за делото за клевета, което заведе Деян Мичев срещу Драго. Днес в Ловеч след толкова месеци отлагания "оправдаха" Драго заради това, че го е нарекъл "юрист" вместо "адвокат" в публикацията си(ега ти смешката, да съдиш някого заради такова нещо) и нещо повече, постановили са Деян Мичев да заплати разходите по делото.

# 273
  • Плевен
  • Мнения: 239
Привет, Гретхен Hug. Радвам се ,че сте добре. След някоя седмица ще ви виждаме вече по улиците май с мъничкия сладур,нали?
Фурор, а честито. Наистина голяма простотия това.
Добре дошла на sspasova.Място при нас винаги има.
За срещата -  аз в четвъртък няма да съм тук. Sad

# 274
  • Мнения: 5 026
Hi, Гретхен  Hug Радвам се,че сте добре и се включваш вече. С нетърпение чакам снимките!

# 275
  • Мнения: 872
Мирама,ти май беше от "Сторгозия"?Аз също съм от там и водих малката в нашето ДКЦ на ортопед.Не знам как се казва,но много съм доволна.Педиатърката нямаше в момента талон,но му се обади по телефона и той се съгласи да ни приеме и без талон,не ни е искал нито стотинка.Прегледа я на ехограф,пипна и фонтанелата и изобщо беше много любезен. Какво стана с офталмолога?
 Аз също съм при Д-р Маринова от 3-то ДКЦ и съм много доволна от нея,а когато нея я няма я замества Д-р Доровска - тя е млада,но също е много свястна.

# 276
  • Мнения: 814
 Hug, Гретхен, голяма прегръдка за теб и двечките ти рожби! Хайде, показвай го, това малко съкровище Иван! Заедно с чаровницата Димана!

Фурор, радвам се, че вече дочакахте добрата новина, то не би трябвало и да бъде друга  Peace!

# 277
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Поздрави на мама Гретхен, добре сте се завърнали! Много здраве и щастие ви желая, а Иван да е добричък и да не плаче много, за да може мама да си почива.
Фурор, това е чудесна новина.
Аз пък съм в родителския комитет на групата в градината и тичам за моливи, пластелин, панери, кошове, играчки и други подобни. ooooh!

# 278
  • Мнения: 814
Valia, това да се иска от родителите да носят в градината/яслата моливи, блокчета за рисуване, тоалетна хартия, да се дават пари за пердета и т. н. си е стара практика, още от времето, когато вие сте били деца. Ние давахме пари за пердета и в гимназията. Явно нещата не са се променили изобщо.

# 279
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Арита, на мен ми е приятно да се занимавам с подобни неща, но лошото е, че не разполагам с много време и го правя в работно време. Уж се разбрахме и другите родители да търсят, да видим какъв ще е резултата.

# 280
  • Мнения: 248
Здравей, Гретхен  Hug Радвам се, че сте добре.

Добре дошла на новата мама!

# 281
  • Мнения: 5 026
Сътворих нова, шаренка - октомврийска темичка  Mr. Green

# 282
Здравейте пак от мен sspasova.Благодаря на всички мами които ме посрещнаха така топло.Мейла ми  е sag81@abv.bg , така че ако някоя мама реши че има за какво да си говорим като се видим нека ми пише.Не се познаваме и затова се чувствам малко неловко,но се надявам скоро да се запозная с някои от вас.

Общи условия

Активация на акаунт