Плевенска златна - есенна

  • 23 381
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 951
Петя, вземи си талон от личната лекарка за гастроентеролог. Отиди в 2-ро ДКЦ и си запиши час за д-р Маргарита Влахова. Много добър специалист. Работи в Окръжна болница, но там не приема с направления, затова ти казвам 2-ро ДКЦ. Антибиотици безпричинно не виждам защо ще пиеш.

Просто Аз, относително е това с препоръчването на добър педиатър. Аз съм много доволна от д-р Маринова - 3-то ДКЦ. И то съм доволна освен като специалист, и от дребни на пръв поглед неща - винаги имаме час за посещение и не чакам пред кабинета с още 10 човека по 1 час, в дните за детската консултация не приема възрастни пациенти, винаги е била на разположение когато съм зъняла в извънработно време и една неделя даже идва до вкъщи.Когато се преместим в новия апартамент до болницата пак ще идвам до "Сторгозия" при нея  Grinning

Заедно сме писали с Милена  Laughing

# 256
  • Мнения: 22 454
Хайде добро утро и от мен. ))
Онзи ден попитах за добър ортопед, но изглежда сте пропуснали поста. )) Та ако някой може да ми препоръча свестен специалист, много моля да каже, тъй като тази седмица трябва да минем и през ортопед.

Аз първо да се похваля, че утре количката ми тръгва от Лондон и се надявам към петък, събота да е при мен. ))) Най-сетне, много се радвам. )))

Сега и с оплакването. Нощес моята госпожица в 3ч тъкмо си изяде млякото и ще я обръщам да се оригне, при което тя повърна всичкото мляко, което беше изяла. Ужас направо, не знам защо направи така. ((

ProstoAz, нямах това предвид, добър, недобър педиатър, ако ти е близко да се запишеш при него. Във втора поликлиника има много добри специалисти, поразпитай за там. Аз лично нямам наблюдения, тъй като съм в първа поликлиника.
Аз там съм при д-р Катя Томова.
Мерси за Калина, днес сме на контролен преглед. )
От секциото отдавна се възстанових, но и операцията ми беше перфектна. Страшно съм доволна. )

# 257
  • Мнения: 1 951
Онзи ден попитах за добър ортопед, но изглежда сте пропуснали поста. )) Та ако някой може да ми препоръча свестен специалист, много моля да каже, тъй като тази седмица трябва да минем и през ортопед.

д-р Свилен Тодоров. Приема в болничното ДКЦ. Аз не знам дали има изобщо друг, който гледа тазобедрени стави на кърмачета с ехограф. Той и баща му.

# 258
  • Мнения: 421
Още някой ми каза за д-р Маринова в 3-та ...  Thinking
Мира много се радвам за мишката ти  Hug
А аз още съм в страшни мисли как да раждам...защото се появиха някой ...как да кажа ... допълнителни фактори с които трябва да се съобразим и в резултат - сега по цял ден говорим с милото по този въпрос,а сега пъснах и поредната тема,но този път с анкета,белким нещо разбера и успея да реша... Само се моля беба да е ива и здравичка

# 259
  • Мнения: 22 454
Дикси, имаш предвид Окръжна болница ли?

# 260
  • Мнения: 1 951
Дикси, имаш предвид Окръжна болница ли?
да

# 261
  • Мнения: 234
Здравейте и от мен,аз също съм чувала за Маринова от 3 поликлиника,че е много добра.Ние сме във втора при д-р Пачовска.Като доктор е много добра,само че като отидем и висим по час-час и половина пред кабинета да ни дойде реда.А на ортопед водих малката във окръжна болница,но не помня името на доктора.Знам само,че и там падна чакане.

# 262
Здравейте мили мами.Незнам дали точно тук е мястото за това което ще напиша затова ако не е моля да ме извините.Чета форума още откакто съм бременна,но така и не се регистрирах.На 28.07.07 станах мама на едно малко съкровище което със съпруга ми кръстихме христо.Всеки ден с малкия се разхождаме и виждаме много майки с колички който обаче така и непознаваме.Затова искам да помоля да ми обясните как мога да разбирам за срещите на плевенските мами за да се присъединя.Предполагам че винаги има място за още едно малко човече.Благодаря на всички  които ще ми отговорят.

# 263
  • Мнения: 5 026
Здрасти, sspasova! Добре си ни дошла  Hug Ние дневни срещи нямаме, срещаме се случайно по улиците  Grinning Иначе тази седмица трябва да правим вечерна сбирка, в някоя кръчма , на ракии  Mr. Green Но още не сме се разбрали и организирали  Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 2 070
Аз предлагам за среща четвъртък. Защото после тези от нас, които са доволно почерпени и при добро желание могат да се пренесат на ретро парти в някой от клубовете...
Вие какво вечерно имате предвид?След като заспят децата или преди да заспят?

# 265
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Момичета, някой от вас случайно да е научил нещо за Искрица и по-точно за погребението на Калоян? Състояло ли се е вече или кога ще се състои? Момичетата от форум "Деца с увреждания" искаме да има и наш представител там, но нямаме никаква връзка с Искрица, не отговаря на телефон, нито на sms, обяснимо, разбира се.

# 266
  • Плевен
  • Мнения: 973
Момичета, някой от вас случайно да е научил нещо за Искрица и по-точно за погребението на Калоян? Състояло ли се е вече или кога ще се състои? Момичетата от форум "Деца с увреждания" искаме да има и наш представител там, но нямаме никаква връзка с Искрица, не отговаря на телефон, нито на sms, обяснимо, разбира се.
Доколкото знам, вчера са кремирали тялото на детенцето.

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 13:42 от Люсил

# 267
  • Мнения: 15
Мирама, ние водихме Теди при д-р Данчо Вълешков. Виждала съм и други бебета да водят на преглед при него за тазобедрените стави. Доволни сме. Имаш избор. Също преглежда в ДКЦ Плевен, т.е. в Окръжна болница, на втория етаж мисля, че е ортопедичен кабинет.
Като избереш при кой лекар ще водиш Калина ми пиши на лични и ще ти дам графика. Мишо ще провери кой лекар в кои дни приема с талон.
Да се похваля, че снимахме Теди с камера, благодарение на Атракция, за което съм много благодарна.

# 268
  • Мнения: 161
Mirama, в Окръжна са трима доктори, които преглеждат бебчовци на ехограф, д-р Христо Тодоров (това е бащата, чувала съм, че бил малко грубичък, не към децата, но се карал на родителите Laughing), д-р Йордан Вълешков и д-р Свилен Тодоров, работното време е понеделник 10-16 ч, вторник 10-13 ч, сряда 10-14 ч, четвъртък 14.30 - 16.30ч, но кой кога преглежда не зная.
Ммммм, тази вечерна среща ми звучи добре, но ще видим Rolling Eyes.
sspasova, добре дошла! До скоро ние,т.е. моето Криси беше най-малкото бебе в групата, но в последно време се появиха още сладурковци и ако искате може да си организираме една бебешка среща, защото на повечето децата май вече са над годинка и не стоят мирни в колички, не че бих отказала компания и на малки каки и батковци, но ние с големите колички сме малко трудни за превоз и по в центъра ще ни е по-удобно.
Много ми е мъчно за Калоянчо! Нека почива в мир! Praynig Flowers Rose

# 269
  • Мнения: 15
Днес заведох Теди в детска ясла "Дружба". Там ще бъде един месец докато приключи ремонта на "Щастливо детство". Много плака сутринта като го оставих. Много съм притеснена и може да се наложи на обяд да го взема, ако не е свикнал още с новата обстановка.
По ирония на съдбата е в 4 група, там където аз работих като мед.сестра в началото на трудовия си стаж преди ....  17 години   Rolling Eyes .

Общи условия

Активация на акаунт