Кога разбрахте че сте бременни.....

  • 54 768
  • 174
  •   1
Отговори
# 105
Имах три отрицателни теста -купени от аптеката,но аз се съмнявах и си направих кръвен тест в болницата,и той беше положителен

# 106
  • Мнения: 1 428
След като си направих теста. Въпреки закъснението не ми се вярваше че е станало, докато не се убедих с очите си.

# 107
  • Мнения: 313
На първия ден от закъснението си направих тест и тогава разбрах Simple Smile

# 108
  • Мнения: 2 587
След двуседмично закъснение първият тест беше отрицателен,след още две-положителен.

# 109
  • Мнения: 20
Отидох на ехо-граф за бъбреците и доктора ми каза 4е сум бременна

# 110
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Усетих преди да ми закъснее, по някои неприятни признаци Confused

# 111
  • Мнения: 221
Не бяхме планирали да забраменея, но нещо ми подсказваше, че съм бременна Rolling Eyes Направих си два теста и бяха отрицателни Shocked В крайна сметка след 10 дни закъснение, тестът този път бе положителен Peace

# 112
  • Мнения: 139
Моя тест беше отрицателен, но аз бях сигурна,че съм бременна и отидох на лекар. Тогава разбрах, че съмненията ми са били съвсем верни, бях  preggo

# 113
  • Мнения: 2 381
Допусках, че съм бременна, т.к. не се пазехме.Спеше ми се, започна да ми прилошава от цигарен дим и ми се появи кафява линия на корема.Тест си направих на 15-ия ден от закъснението и видяхме 2-те чертички.

# 114
  • Мнения: 3 929
По принцип, често ми се е случвало да ми закъснява с около 10 дни. Този път обаче, усещах, че съм бременна. Направих си тест - излезе положителен. Отидох на гинеколог, прлегледа ме на ехограф и потвърди.

# 115
  • Мнения: 8 917
Искам да попитам кога всяка от вас мами е разбрала че е бременна?
Случвало ли ви се е тестовете да покажат отрицателен резултат, а всъщност да сте бременни.
Благодаря предварително за отговорите по тази тема......

Закъсня ми цикъла, но понеже бебка бе желана, не ми пукаше дали ще дойде или не и когато стана 2-3 седмици след закъснението мъжа ми реши да направим тестове и двата се оказаха положителни Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 192
На 4-тия ден от закъснението си направих тест и тогава разбрах!

# 117
  • Мнения: 1 372
При мен се случи с домашен тест за бременност още в деня на закъснението, но бебо беше планиран и се очакваше да се случи! А иначе преди да ми закъснее чувствах неразположение и болки ниско долу в корема. Така и заподозрях, така че мога да кажа че седмица след като се е случило вече имах някакви предвестници! При мен първия тест беше с бледа втора черта, но се виждаше, а при втория беше абсолютно ясна!

# 118
  • Мнения: 1 733
Знаех, че съм бременна още преди да ми закъснее...
И аз така Simple Smile Първият тест беше отрицателен, следващите три - положителни. Когато отидох за първи път на доктор, бях в 5 г.с.

# 119
  • Мнения: 60
когато разбрах ( на 10.08. ) направо се тресях в сълзи - мъжът ми се стъписа - не смееше да ме бутне, все пак беше едва 7ч сутринта . и изобщо не разбираше какво става - мислеше че си правя шега с тия две черти , които му размахвах Simple Smile
уж ми дойде, но на следващия ден нямаше и помен от цикъл, а моя е от ония ужасните - 7 дена, болезнен, обилен....
беше неделя 6:30ч, събудих се ей така - изведнъж и си казах - Край ! Става нещо с мен. запалих колата и си купих тест от аптеката. Върнах се вкъщи и това бяха най-дългите 6 мин в живота ми....и въпреки че ми беше студено , се потях и тогава.........Две черти !!!
не мога да ви опиша щастието ми !!! и до днес се разплаквам като си спомня какво чувство ме заля, особено че преди няколко седмици доктора ми беше казал , че трудно ще забременея!
Вярвах му, но повече вярвах на нас двамата с мъжа ми че ще успеем !
Аз съм най-щастливата бъдеща мама !!!!! Също като вас! Heart Eyes 

Общи условия

Активация на акаунт