София - кв.Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (2)

  • 24 038
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз да се запиша, сега разбрах за темата, влезнах да търся педиатър, че наща ще е сменям след една случка от преди 2часа която още ми държи нервите на n-та степен  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
От Надежда 2 съм  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 100
Здравейте!
Отдавна не съм писала, нещо все неостава време.Опитвам се поне да ви чета от време на време.
Ние сме болни и по този повод искам да питам мамите, чиито деца ходят на ясла.Често ли боледувате?Ние една седмица сме здрави, една болни.Вече направо незнам какво да кажа.А и имуностимулиращи пием.

# 17
  • Мнения: 385
Майчета, моля ви Praynig дайте колкото се може по-бързо мнения за 61 ясла и 42 ОДЗ!!! newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро  kaffeetrmker_2
chochka_nadik , не мога да ти помогна .Ние ходим в детска ясла 40.Много съм доволна от нея.
Лек ден   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 4 397
61 коя беше  newsm78

# 20
  • Мнения: 385
Реших дилемата вече! Благодаря все пак! А 61 ясла е тази до СДС клуба  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 4 397
chochka_nadik ееее сподели  какво реши сега ще ме глозга цял ден  Mr. Green
Баткото беше в 61 и бях доволна, а вчера минах от там и гледам, че навякъде бяха сменили дограмата, а и базата им е много подържана  Peace
Сега се чудя за бебка да я праштам ли на ясла или на градина направо newsm78

# 22
  • Мнения: 832
пред мен е диалемата за добро училище - щото каката на пролет трябва да я записваме...

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
пред мен е диалемата за добро училище - щото каката на пролет трябва да я записваме...

От сега знам, че няма да го запиша тук в кварталните  #Cussing out виж ако ти се рови в Нашите деца имаше няколко теми за училища  Peace

# 24
  • Мнения: 385
chochka_nadik ееее сподели  какво реши сега ще ме глозга цял ден  Mr. Green

Дилемата е, че 42 ОДЗ ми е по-близо, а 61 ясла по-далече, а бях чула лоши отзиви за лелките в 42 ОДЗ! Понеже се колебаех търсех нещо, което да натежи в полза на 42 ОДЗ повече и затова пуснах запитване! Реших за себе си 42 ОДЗ, тя също е ремонтирана и има добра база, а относно лелките, навсякъде ще има такива, които не ни допадат, така че няма пълна угодия  Laughing

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 13:01 от chochka_nadik

# 25
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Реших дилемата вече! Благодаря все пак! А 61 ясла е тази до СДС клуба  Simple Smile
Приети ли сте в 61-ва.Моята дъщеря е там от месец и половина и съм доволна.

# 26
Помогнете ми да намеря една квартира в споменатите квартали.Едностаен или двустаен.Не искам други квартали.Надежда е най-хубавият квартал.Благодаря ви предварително за помощта.

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
ние сме от Надежда 2 и се родихме на 5 ноември.Днес ни изписаха и имам нужда от добър педиатър в района.Моля ви препоръчайте ми някои.

# 28
  • Мнения: 491
Здравейте момичета,
ние сме от Надежда 2 и се родихме на 5 ноември.Днес ни изписаха и имам нужда от добър педиатър в района.Моля ви препоръчайте ми някои.
Добре дошла zdravchina и ЧЕСТИТО  bouquet

Ние сме при д-р Беремлийска в 8 ДКЦ. Мила и внимателна е Simple Smile Ако искаш мога да ти пратя телефона й на лични.

А в началото на тази тема някои момичета са посочили при кой педиатър са - може да ти е от полза Simple Smile

# 29
  • Мнения: 0
Здравей Мelodiya.
Тъй като имахме 1 тежка нощ вкъщи,рано сутринта отидох в 8-ма поликлиника и се записахме при д-р Георгиев.Казаха ми, че също е много добър.Но ще имам в предвид и д-р Беремлийска.
Благодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт