Последните лъчи отлитат, Юлчетата постоянно гукат!

  • 9 611
  • 262
  •   1
Отговори
# 15
А и оставам напълно самичка.  newsm45
Не си самичка  Grinning Деси е с теб. Порадвай й се докато е само за теб Hug

Честито на Илко! Все така послушен и весел!

# 16
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
А и оставам напълно самичка.  newsm45
Не си самичка  Grinning Деси е с теб. Порадвай й се докато е само за теб Hug

Честито на Илко! Все така послушен и весел!

Мими права си.  Hug  По цял ден съм си с нея и все не мога да й се нарадвам. Все си я гушкам (в граници) целувам и по цял ден си гукаме с нея. Ама от това гукане и аз на бебе се обърнах.   hahaha

# 17
Мими права си.  Hug  По цял ден съм си с нея и все не мога да й се нарадвам. Все си я гушкам (в граници) целувам и по цял ден си гукаме с нея. Ама от това гукане и аз на бебе се обърнах.   hahaha
Само така, гледай весело на нещата, забавлявайте се, разходки, гости и ще мине времето, а тати ще се прибере при вас. Иначе с каката и бебето и аз се вдетинявам.

# 18
  • Мнения: 570
Привет иот мен  Hug

Рени, честити ви три месеца.Да ти е живо и здраво детенцето, да е все такъв спокоен и усмихнат и много да ви радва!   bigdance2 Ама вярно как бързо мина времето, сякаш вчера беше когато се залагаха клечки коя ще е следващата родилка.
Честит рожден ден и на Аси, да е жива и здрава и да се радва на прекрасно детенце /и да не я мързи да драсва по един-два реда  Flutter/  nbirthday

А аз каква съм загубенаааа smile3538.Вчера се помъкнахме към Елин Пелин, че днес да си подам документите за добавките.И в цялата лудница по приготвяне на багаж, ревящо бебе, ревящо куче/все си мисли че ще го оставим сам явно/ и изнервен мъж, забравих да си взема удостоверението за дохода  Banghead и разбира се го установих чак сутринта в службата  smile3511.

приятен ден на всички 55

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 16:26 от alibabali

# 19
  • Мнения: 384
Здравейте и от мен!
ЧЕСТИТО ТРИ МЕСЕЦА НА ИЛКО И НА МАМА РЕНИ!   bouquet Златна си Ренка и тортичка си направила даже!   chef
ГОЦЕ,  Hug!
В стачния ден само аз съм с едно дете,Надина е на ясла и като отидох да си я взема сега на обяд,лелките ми казаха,че е заспала и ме върнаха!Почувствах се много кофти,бях й купила сокче и шоколадово яйце,все едно си изоставих детето-луда калинка,сякаш в 4ч. няма да си я взема,ама... Confused
Честит рожден ден на Аси,всичко най!
Спомням си как на курса за бременни,още преди да знаем пола с Мариска си говорихме,че искаме момчетата да се казват Никола!
Спомням си как Мими искаше момиче,а аз бях убедена че ще имам момче!
Хубави спомени!
ЕХ,това Кати какъв е сладурко,с Илко как се гледаха,напълниха ми душата!А за прическата на Кати да не говорим-един път!  newsm10

# 20
  • Мнения: 910
Честита месечинка на Илко и мама Рени!Да е жив и здрав!  bouquet
Честит рожден ден на Аси!  bouquet

Аз взех да се притеснявам като слушам по телевизията, че учителите ще минавам на безсрочна стачка.Дано в нашата градина да няма,че трябва да уча и за изпити,изобщо ще е ужассссссссссс.
А и преди малко кръстницата ни каза че тяхната градина днес работи,а от утре са в стачка и то безсрочна.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 238
Запис  Peace

Аз изпратих баткото на училище, не се е обадил още че стачкуват  Thinking Явно нашето училище няма да стачкува, а дано  Praynig че с още едно бебе почти навлязло в пубертета ........ ooooh!

Честита месечинка на Илко  baby_neutral Hug

Честит рожден ден на Аси и по малко да я мързи да дава отчет и всичко най-хубаво   bouquet

Ама много сте ранобудни, ние днес станахме рано (в 10 часа  Embarassed) че имахме мероприятие и сега така ми се спиииииии а имам работа  ooooh!
Айде чао  Hug

# 22
  • Мнения: 616
Честита месчинка на Илко да все така кротък и послушен.
Честит рожден ден и Аси -на нея и желая да е обичана мама и жена.
Ние бях ме на разходка прибрах ме се а Сашунко още спи в количката и не става да папка ама сега ще ида да видя какво става.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 244
ЧРД на Аси!   bouquet
Честити три месеца на бебе Илко!   bouquet

Ние вече бяхме на разходка, навън е направо страхотно! Ходихме до Слънчице и Ники се сдоби с нова залъгалка и дъждобран за количката, че нямахме, както и с две шапчици, щото също нямаме като застудее. Едната е цикламена  Mr. Green Чавка ми е изпила мозъка с тва бебе, ама нещо много ме привлече цвета  Mr. Green
Вчера както споменах имах гости, вкл. и две лапета на по 3 годинки ... лелеее, не съм предполагала, че тия запартъци могат да правят такава дандания  Crazy Ако и мойто е такова с баща му ще ни освидетелстват по някое време  Mr. Green Разминахме се почти без поражения - един строшен сувенир и отпечатъци от ръчички по огледалото  Laughing Както и вероятно изнервени съседи ... Simple Smile


ВЪПРосче: На колко хранения сте (или по-скоро бяхте на около 2 мес. Питам всички, не знам има ли значение, дали беб е на кърма или АМ)? Ники си ги намали до 6-7 и се чудя, дали не са й малко.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 15:04 от phil

# 24
  • Мнения: 195
Мъжото взе, че пак излезе на разходка с малкия уж да ме оставят малко да поспя, ама къв сън с тоя форум.  Joy  Joy
Легнах, повъртях се малко и айде пред компютъра!

Сетих се да ви питам - имате ли електрическо одеало или възглавница и какво ви е мнението?!?
Също така с какво обличате вечер за сън малките? Специална пижамка за през нощта ли си имат или с дрешките, с които са били през деня?

Мими, айде отваряйте го тоз магазин за бебута, че да даваш отстъпки.  Mr. Green Mr. Green  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 1 244
Някога имаше вкъщи една ел. възглавница - хубавинка, особено за хора със студени крака  Mr. Green Ако питаш за бебето, не бих се престрашила да я слагам, но мен си ме е по принцип шубе от такива работи.
Обикновено спи с дрехите, с които си е (боди и ританки или гащеризонче). Ако съм я издокарвала с нещо, напр. рокличка или ако имахме панталонки (нямаме  Simple Smile ) или просто дрехи от по-твърда материя, я преобличам с нещо мекичко.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 238
Ами ние вечер спинкаме с едни цели гащеризончета пижамки, те са доста тънички но стават само за в къщи или ако са опикани с боди и ританки които пак само в къщи обличам, ама като не спинка и ще излизаме а дори и да не излизаме му слагам хубавите дрешки  Peace

А за електрически одеала не си и помислям, стига ми че бабите бяха изнежили баткото и дълги години си носих последствията. Ако се притесняваш че ще му е студено в леглото просто му постели едно одеалце отдолу, сигурно си правила така на себе си.

Аз установих че на Ивчо му харесва повече да спинка а дори и да не спинка а просто да си гледка на нашата спалня и по точно върху хавлиения ни чаршаф, ще взема и на него да му сложа такива.

Фил ако е спокойна през паузата не са и малко, друг е въпроса че за твойте цици може да се окаже малко стимулацията.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 16:03 от 6u6on4eto

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
ето ни нас пу Simple Smile
стефи ако е за ортопед, пиши обезателно, може и на ЛС.  Peace
аз на драганов не спира да звъня ама йок, няма връзка. много тъпо.
Може би можеш да пробваш на тел. на ДКЦ пи ВМА - не го знам, обаче, какъв е... нито как се води името на п-ката...  newsm78


Ще се опитам да избера сушилня, че само това ми липсва на главата Mr. Green

Ние имама беко, доволна съм.

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 16:15 от katiABV

# 28
  • Мнения: 741
Здравейте и от нас.Честит рожден ден на Аси!
Да ви се оплача,асансьора ни е развален и днес цял ден си висим вкъщи на това хубаво време,щото сме на 7-ми етаж и бебето вече съвсем пощуря.Вчера за малко да го изпуснем.Точно изкарвахме количката оттам и някой повика асансьора и той тръгна надолу при отворена врата.Количката полетя надолу и добре,че я държеше мъжа ми,ако бях аз нямаше да мога да я удържа.Направо сърцето ми спря.Добре,че не се случи нищо.
phil,ние имаме 6 хранения в момента.Бяха 7 с нощното,но той спря да се буди вече от 2 седмици

# 29
  • Мнения: 295
привет на всички! първо да благодаря за поздравленията и милите пожелания - много сте мили, сърдечно благодаря!
второ - извинявам се, че съвсем спрях да пиша. оправдание винаги мога да измисля, но истината е, че като имам време да седна пред компютъра стоя в продавалника и харча от семейния бюджет Wink

сега излизам да почерпя - и аз съм човек Simple Smile до скоро (надявам се) Wink

Общи условия

Активация на акаунт