Последните лъчи отлитат, Юлчетата постоянно гукат!

  • 9 608
  • 262
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 493
Голям зор със смяната на млякото.Искам вече да си яде нормалния Аптамил а не този за повръщащи деца.Вече не повръща и няма запек,но нормалния нещо не го харесва.Сега взех от една приятелка малко Милумил и сега след баня ще пробвам с него.Тя преди да започне да повръща  хапваше него.Дано да успея да намеря нормално мляко,че пак трябва да яде този AR,а от него огладнява бързо и не качва добре.
Утре бил последния слънчев ден за Бургас и после дъжд-ужас.
Отивам да я къпя и после ще пиша за млякото. Simple Smile

# 256
  • sf
  • Мнения: 10 197
ние днес цял ден сме навън с едно прибиране за 30мин- кеф!
Кико спа, мрънка, ама му е простено, нали е хремав.
взех Пентаксим, пуснати са в мрежата, но не са много, та е най-добре да се купят отсега, макар че ми звучи пак като спекула  Crossing Arms Thinking

# 257
  • Варна
  • Мнения: 204
Здравейте мамита ! smile3525
Да попитам има ли бебчовци на кърма , които да са вече по пет хранения на ден като нас.Моята мацка прави големи нощни паузи и ми е абсолютно невъзможно да събера през деня повече от пет  кърмения и мисля, че за тази възраст май не са достатъчно  newsm12 . Освен това всяко хранене продължава не повече от 5 мин/освен сутрешното/.
Другия ми проблем е, че на нас все още не са ни били нито една ваксина.Пентаксимите си киснат в хладилника от вече 10 дни и когато питах личната кога ще ги почваме, тя каза да изчакаме първо противохепатитната, която вече от сумай ти време я нямат!!!  Shocked Понякога имам чувството , че живея в 18-ти век  #2gunfire
За тези от вас , които нямат време да миткосват из форума :
http://www.bgpetition.com/izostaveni_deca/signed.html

# 258
  • Мнения: 570
Момичета, благодаря за успокоителните думи  Hug

BOOTY , тя и малката тези дни яде по 5 мин. и започва да нервничи, но сме на повечко като брой хранения, вкл. и през нощта.Педиатърката каза да я вземам още докато е сънена и не е започнала да любопитства какво става около нея, щото сега им било по-любимо занимание да оглеждат, а не както досега да цокат.

# 259
  • sf
  • Мнения: 10 197
айде утре следобяд в Заимов

# 260
  • Мнения: 640
НАСАМ, НАСАМ НА СЛАДКИ ПРИКАЗКИ  Hug
Вики, много терсене е като няма WC и тря`а да стискам до къщи.

# 261
  • Мнения: 910
Честит рожден ден на Туити!Много здраве и щастие!  bouquet
Честити три месеца на Кико! Да е жив и здрав!  bouquet

# 262
  • Мнения: 268
Здравейте и от мен,добре 4е времето е хубаво та излизаме все по разходки и се развли4аме.
Яна,в листовката на виброцил пише и за кърма4ета ,но за възраст не,написаното оит теб ме накара да се замисля и се 4удя дали да му ги капвам още,ина4е нослето му е запушено само сутрин,а през деня се оправя,нощем в стаята стига до 20 градуса и се 4удя дали не настива милото.
При колко градуса спят бебоците ви?
Пепи се обаведе този уикенд с топло костюм4е с ка4улка и космонавт за зимата.
Лека ве4ер на вси4ки. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт