Последните лъчи отлитат, Юлчетата постоянно гукат!

  • 9 619
  • 262
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 153
Уф, ние пак сме без вода, спират я много често и за цял ден, в кой век живеем  #2gunfire

# 241
  • Мнения: 384
Мунка,и аз съм научила Надина да се обръща по име към всички-не обичам разни лели,чичо и т.н,освен родните разбира се.
Рокси,за яденето е така-трудно ям и вкуса не усещам,а и главата много ме боли,снощи заспах в 9ч. с децата,толкова бях изтощена оттая постоянна болка,ама дано няма усложнения.А мъжо толкова му станало драго,че спим и той си е сам на спокойствие в къщи,че сготвил шкембе. Joy
Така,че днес ще вуня на чесън,Нико да свиква.
А-знаете ли,че имало някакъв бебешки базар в зала Универсияда.И в училището до НДК,също ще има за втора употреба стоки.Ходи ми се,ама нямам кинти вече,а да продавам дрехите нещо не ме влече-има на кой да давам.

# 242
  • Мнения: 640
Туити, честит рожден ден   bouquet Да си много обичана съпруга и майка  Heart Eyes
Вики, честити ви 3 месеца Simple Smile Да ти е много здраво и весело детето  Hug Hug Hug
Днес минахме консултацията - за по-малко от месец имаме качени 950 гр. и вече е 6900 и 59 см. Изпросихме си две гимнастики дневно, за да не намаляме броя хранения. Казаха ни, че с тези темпове на качване е хубаво да се захраним по-отрано, защото плюс моята анемия щяло в 6 месец да имаме много нисък хемоглобин. При нас с обръщането е, че вече освен от корем на гръб ми се обръща и от гръб на корем, та оставянето на спалнята е мисия невъзможна. Още не се е научил да се търкаля по повече от веднъж, ама знам ли го кога и това ще ми сервира... Според педито скоро щяло и това да е, та да не рискуваме вече Sad.
Да се похваля - днес следобед ще дойде едно приятелче фотограф да ни понаснима с бебко Simple Smile
Хубав ден на всички ви  smile3525

# 243
  • София
  • Мнения: 3 524
бобченка ето ти го пак сайта:
http://www.laredoute.co.uk/Default.aspx

ние сме претоплени а аз си изкарах акъла от тия пъпчици  #Crazy след малко излизаме и много ви здраве от нас  Laughing а и ицо е болен и ще му избягаме от бацилите че много е страшно за беби!

вики да е жив и здрав цвърчи- кико!  Hug Heart Eyes

Туити, ЧРД и от нас!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 244
  • Мнения: 616
Туити честит рожден ден  bouquet
Честита месечинка на Кико които вече да не е Цвърчан а Послушан. Hug
Ние се разходих ме и се върнах ме с музика гладни, но сега тумбачето е пълно а и пампито също Mr. Green се напълни така че отиваме да се сменим.

# 245
  • Мнения: 195
Да се включа и аз най-накрая.

Да ви се похваля, най-после си купихме хладилник, бойлер и пералня за новия апартамент. Надеждите са да се преместим до 2-3 седмици!  Praynig

Сестрата на мъжа ми си дойде от Германия и донесе на Макси много сладки дрешки.
Снимала съм някой от тях:
http://images21.snimka.bg/004103711.jpg
http://images21.snimka.bg/004103712.jpg
http://images21.snimka.bg/004103713.jpg
http://images21.snimka.bg/004103714.jpg

Сега ще използвам, че юнака спинка за да изчета темата, че вие пишете ли пишете... .  Crazy

# 246
  • sf
  • Мнения: 10 214
момичета, мерси! кико започна и да кашля, та и сироп ми изписа и едни капки за нос и вит.Ц. уф, ужас, кака му почна на 6м да боледува, атой още отсега, ама тя като е преносител от детската- няма как. дано само минават в по-леки форми.
 а времето е супер и слава богу, че иначе у нас щчх да лудна , а навън и на него му е по-добре.
аз шапка не слагам . само качулка като е хлдно.
на мен и 4те мъдреци са ми пораснали без въобще да ги усетя

# 247
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Елпет,
много ти благодаря  Simple Smile  bouquet

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
честито на всички празнуващи месечинки и рожденни дни

Ние сме добре, ама нашия татко отиде на пловдивския панаир и на мен ми е криво хем че без мен хем и че и аз съм в майчинство все пак и не работя че да сме заедно, а ми се ходи и на мен на панаира. Купих шезлонг на бебо и ся колям кеф  bowuu ръцете ми свободни и го люлея с единия крак и той милия ме гледа умно умно. Оф баткото само ме ядосва повече нерви с него изхабявам, омръзна ми вече да се ядосвам искам да го върна на щъркела  hahaha

Браво на Анжела че са добре, а на всички болни бързо да оздравяват  Hug  bouquet

# 249
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Я, и аз да нахълтам тук. Рокси, в нашата /Августинската/ тема на 1-ва страница съм пуснала линк към молбата за болничния 135-315 дни. Това поне искаха от нашето счетоводство да попълня+копие от акта за раждане.

Гледам, че Софи Бо е писала за зарастване на кости. Има хомеопатични хапчета-Траумил С. Помага и става за кърмачки. Има го и на крем за мазане.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 14:04 от Гита Ог

# 250
  • Мнения: 570
Честит рожден ден на Туити, да си жива и здрава, много любов и щастие!
Честити три месеца и на Кико, да расте здрав и щастлив !

Ние се връщаме от консултация.За един месец е качила само 500 гр. и е порастнала 2 см.  Cry .
Педи каза да не се притеснявам, че било нормално за бебе на кърма и щом не плаче от глад и издържа поне 2 часа между храненията, значи е ок. Каза ако искам да пробвам за мое успокоение да я дохранвам с 30 мл. АМ, но тя не виждала смисъл. А пък и като съм пробвала да и дам няколко пъти след цокане изцедена кърма с биба или с лъжица тя не я иска. Сега ще гледам да си хапвам аз по-добре, че от няколко дни май само вечер се сещам да ям. Сори, че ви досадих с хранителните ни проблеми  Embarassed Хубав ден Simple Smile

# 251
  • Мнения: 238
Вики то и аз се зачудих как Виктор се съкращава на Коки и хич не се сети да ти погледна лентичката и да видя че е Кико, това защото съм заспа сутрин рано. Ще му се реванширам на Кико за неволното прекръстване  Heart Eyes
Алибабали не се притеснявай, мила  Hug На кърма е нормално по по малко да наддават.

# 252
  • Мнения: 521
Благодаря ви!
Виртуално ви черпя за рождения ми ден.
за съжаление няма да празнувам - много съм болна и ме е страх за беба, като я пипам съм с маска,но незнам дали няма да прихване от грипа чрез нея.А другото е че днес са 6 месеца от както почина дядо ми и не ми се ще да вихря купон.
Али, и ние този месец сме качили само 600 гр и 3 см Почувствах се лоша майка, но казаха че така е нормално за бебета на кърма

# 253
  • София
  • Мнения: 17 595
Забравих да попитам мамите с бебовци на АМ и долу горе на 2месеца и половина на колко хранения са и по колко грама.
Благодаря предварително  bouquet

5 яденета, 150 мл + 5 лъжички

Докладвам: Слончето тежи, деца, повече от 6 килца... А в частност, 6.400 и е дълго 63 cm ...  Heart Eyes

За костите - и особено за ставите - каквото там има между костите - било хубаво да се яде по 1 кг извара, най-добре прясна и несолена... Ама не знам как се вързва с кърменето, щото и излишъка от Ca май не е много добре за бебчо, та не знам...

Ааааа... 6u6on4eto, да знаеш, щъркелът само прави доставката, при това работи без рекламации...
 
munka77, и аз смятам, че хората си имат лични имена, за да се обръщат към тях по име. Дори и най-малките...

Шапките мяй ги нося главно в торбата... Simple Smile 

alibabali, аз не кърмя, но май течностите са по-важни за кърмата... е, поне на мен ми спря от това, че спрях да пия достатъчно вода... а за консистенция може би да пробваш с безалкохолна бира? Макар че не съм убедена, че наистина е бира (която и да било бира на пазара)... или направо бирена мая? Много е полезна и хранителна...
 



tweetybaby, ЧРД! Дано животът ти, от тук нататък, е възможно най- щастлив, цветен и изпълнен със смях... И бързичко да оздравееш!!! Дори и да не правиш вихрен купон, пак се почерпи с нещо специално за теб - каквото обичаш...

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 19:00 от katiABV

# 254
  • София
  • Мнения: 3 524
ей ни и нас, прибрахме се преди 30 минути, добре че е хубаво времето та да скиторим по-дълго. а коки му дръпна един сън от поне 2 часа навън, чак закъсня с манджата  Laughing Laughing Laughing и като се събуди какъв вой нададе не е истина.
хубава вечер от нас Peace

а вижте и това: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226701.msg5070168#msg5070168
хедра ми я беше пепоръчала тази лекарка. аз бих отишла ей така, стига да има кой да ме закара де  Peace

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 19:48 от elpet

Общи условия

Активация на акаунт